Twee toppers in aantocht bij Genk: "Profiel zoals Trésor"

door
Twee toppers in aantocht bij Genk:

Bij KRC Genk moéten ze morgen winnen op het veld van KV Mechelen. Anders zal de druk alleen maar toenemen. Trainer Wouter Vrancken heeft twee jongelingen opgenomen in de kern. Zij doen het zeer goed en mogen meer en meer hopen op speelkansen.

Karetsas

Met Kostas Karetsas heeft Racing Genk een van de grootste talenten in België in zijn rangen. De 16-jarige aanvallende middenvelder zou wel eens heel snel zijn debuut kunnen gaan maken. Vrancken looft het toptalent, die bij Jong Genk al 5 keer scoorde en 3 assists uitdeelde in 14 matchen.

"Kos doet het goed bij Jong en is een heel goede voetballer, al moeten we ook waken over de hype die rond hem is ontstaan. Hij moet zijn stappen kunnen maken zonder er over te slaan", vertelde Vrancken bij Het Laatste Nieuws. 

Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg, een Duits-Belgische vleugelspits die voorbije zomer voor 1 miljoen euro overkwam van Mönchengladbach, boekte dit seizoen veel progressie. Bij Jong Genk was hij al goed voor 4 goals en 2 assists in 19 duels.

 "Het is iemand die voor veel dreiging zorgt. Het is meer een profiel à la Mike Trésor, iemand die tussen de lijnen kan komen", liet Vrancken weten. De 18-jarige speler zou mogelijk wel eens kunnen aantreden tegen KV Mechelen.

POLL: Gaan beiden snel hun debuut maken?

Meest recent

KV Kortrijk gooit hyperambitieuze (transfer)plannen op tafel

KV Kortrijk zal komend seizoen in de Challenger Pro League te zien zijn. De club zag ook hoe ...

34
34
KAA Gent vreest gezichtsverlies: ‘Een brevet van onkunde’

KAA Gent zal ook volgend seizoen niet in Europa te zien zijn. De Buffalo’s zijn het zwakke ...

43
43
Louis van Gaal komt met groot transfernieuws

Louis van Gaal is één van de meest gerenommeerde namen in het trainerslandschap. De ...

38
38
Belgische clubs opgelet: deze (top)coaches azen op job

Er wacht komende zomer mogelijk een trainerscarrousel in de Jupiler Pro League. Verschillende clubs ...

129
129
Anderlecht pleziert fans met spetterend Lukaku-nieuws

Zowat alle Anderlecht-fans dromen van de terugkeer van hun grote held: Romelu Lukaku. De aanvaller ...

253
253
Patro Eisden – Lokeren krijgt ferm staartje: straffen bekend

De incidenten van Patro Eisden tegen Lokeren-Temse zinderen nog na. Een kwartier voor het einde ...

89
89
Joodse gemeenschap eist ontslag Gary Lineker: “Gruwelijk!”

Gary Lineker was jarenlang de populaire presentator van ‘Match of the Day’ op de BBC. De ...

75
75
Kasper Dolberg naar deze club in de Premier League?

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

117
117
'Standard legt zeer ambitieus transferplan op tafel'

Bij Standard lijkt de hemel stilaan op te klaren. Het voorbije jaar was de onzekerheid rond de club ...

126
126
Karel Geraerts gooit plots hoge ogen: "Welkom coach!"

Voor Karel Geraerts zijn de beginjaren van zijn trainersloopbaan er één met twee ...

238
238
Tweede aanwinst Antwerp: publiekslieveling keert terug

Antwerp boekte vorig weekend een knappe 0-3-zege in Gent en lijkt daarmee zo goed als zeker te zijn ...

161
161
'Gevolgen voor Club: grote verschuiving in voetballandschap'

Het einde van het seizoen nadert en dat betekent dat de zomermercato alweer in zicht komt. Vlak voor ...

201
201
'Piepjonge Belg mag zich bewijzen bij Man City'

Bij Manchester City gaan ze in de zomer wellicht fel verjongen. De club speurt sowieso al de hele ...

66
66
Genk krijgt nog flinke opsteker voor seizoensafsluiter

Voor KRC Genk is de titeldroom definitief voorbij, want ze gingen vorig weekend tegen Club Brugge ...

74
74
Union kan watertanden: deze stat geeft aan dat titel lonkt

De titelstrijd in de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Ten laatste op 25 mei kennen we de ...

56
56
'Opvolger El Ouahdi: Genk zet zinnen op JPL-goudhaantje'

Voor KRC Genk eindigt het seizoen met een ontgoocheling. Na een één op achttien in de ...

302
302
Anderlecht-Club definitief zonder uitfans: "We zijn verbolgen"

Club Brugge probeert nog altijd om Union te passeren om alsnog de landstitel te pakken. Volgend ...

302
302
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-sensatie, strijd bij Club barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

326
326
Bliksemontslag in JPL? ‘Bestuur ziet tekortkomingen’

Er waren dit seizoen al heel wat ontslagen in de Jupiler Pro League en in het tussenseizoen volgt er ...

171
171
Club Brugge schrikt: dit zijn de mogelijke CL-voorrondes

Zoals het er nu naar uitziet is Union SG op weg naar de titel in de Champions Play-Offs. De ...

499
499

Meer sportnieuws