TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Club, Mertens krijgt megabod'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Club, Mertens krijgt megabod'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt na het seizoen afscheid te nemen van verschillende sterkhouders. En ook Raphael Onyedika wordt nu gelinkt aan een spectaculaire transfer. Zo meldt Mundo Deportivo dat de Africa Cup-finalist op de longlist staat bij FC Barcelona. De Catalanen zijn op zoek naar relatief goedkope versterking op het middenveld en Onyedika zou aan het gezochte profiel voldoen. Er worden echter nog veel meer pistes gevolgd bij de uitredende Spaanse kampioen. Voorlopig lijkt zo'n transfer dus nog een utopie voor de Nigeriaan.

David Henen is op weg naar de uitgang bij KV Kortrijk. De West-Vlaamse club bereikte alvast een akkoord met zowel FK Astana als FK Tobol Kostanay. Henen moest enkel zelf nog zijn keuze maken tussen de twee clubs en dat heeft hij nu ook gedaan. Transferwatcher Sacha Tavolieri laat weten dat de aanvaller uiteindelijk voor Tobol Kostanay geopteerd heeft en dat hij het laatste deel van zijn medische keuring aflegt in Turkije

Buitenland

Dries Mertens is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen bij Galatasaray. Journalist Nicolo Schira onthult nu dat echter dat de aanvaller vorige maand nog de kans kreeg om een laatste transfer te maken. Hij zou namelijk een zeer lucratief aanbod gekregen hebben uit Saudi-Arabië. Mertens legde het voorstel echter naast zich neer om in Istanbul te blijven. De kans is dan ook reëel dat Galatasaray de laatste club in zijn carrière wordt.

Amadou Onana kan na het seizoen mogelijk een mooie stap zetten. Zijn naam blijft onder meer vallen bij Arsenal FC, waar Mikel Arteta er absoluut nog een defensieve middenvelder bij zou willen. Hij ligt daar wel in de weegschaal met Douglas Luiz, bezig aan een sterk seizoen bij Aston Villa. Maar volgens de zelfverklaarde transferwatcher Ekrem Konur zou de Rode Duivel de voorkeur genieten.

FC Barcelona zoekt niet alleen een nieuwe coach voor volgend seizoen, er zal ook aan de spelersselectie gesleuteld worden in de zomer. Zo meldt Relevo dat een vertrek van Frenkie de Jong niet uitgesloten is. Alejandro Baldé zou dan weer op de radar staan bij Manchester City. Aan inkomende zijde zou onder meer Wilfred Ndidi in beeld zijn als optie voor het middenveld.

Onana heeft het potentieel voor de absolute Europese top ...

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

38
38
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

20
20
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

44
44
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

53
53
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

45
45
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

83
83
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

268
268
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

107
107
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

283
283
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

401
401
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

283
283
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

140
140
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

417
417
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

124
124

Meer sportnieuws