TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Club, Mertens krijgt megabod'

1098 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Club, Mertens krijgt megabod'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt na het seizoen afscheid te nemen van verschillende sterkhouders. En ook Raphael Onyedika wordt nu gelinkt aan een spectaculaire transfer. Zo meldt Mundo Deportivo dat de Africa Cup-finalist op de longlist staat bij FC Barcelona. De Catalanen zijn op zoek naar relatief goedkope versterking op het middenveld en Onyedika zou aan het gezochte profiel voldoen. Er worden echter nog veel meer pistes gevolgd bij de uitredende Spaanse kampioen. Voorlopig lijkt zo'n transfer dus nog een utopie voor de Nigeriaan.

David Henen is op weg naar de uitgang bij KV Kortrijk. De West-Vlaamse club bereikte alvast een akkoord met zowel FK Astana als FK Tobol Kostanay. Henen moest enkel zelf nog zijn keuze maken tussen de twee clubs en dat heeft hij nu ook gedaan. Transferwatcher Sacha Tavolieri laat weten dat de aanvaller uiteindelijk voor Tobol Kostanay geopteerd heeft en dat hij het laatste deel van zijn medische keuring aflegt in Turkije

Buitenland

Dries Mertens is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen bij Galatasaray. Journalist Nicolo Schira onthult nu dat echter dat de aanvaller vorige maand nog de kans kreeg om een laatste transfer te maken. Hij zou namelijk een zeer lucratief aanbod gekregen hebben uit Saudi-Arabië. Mertens legde het voorstel echter naast zich neer om in Istanbul te blijven. De kans is dan ook reëel dat Galatasaray de laatste club in zijn carrière wordt.

Amadou Onana kan na het seizoen mogelijk een mooie stap zetten. Zijn naam blijft onder meer vallen bij Arsenal FC, waar Mikel Arteta er absoluut nog een defensieve middenvelder bij zou willen. Hij ligt daar wel in de weegschaal met Douglas Luiz, bezig aan een sterk seizoen bij Aston Villa. Maar volgens de zelfverklaarde transferwatcher Ekrem Konur zou de Rode Duivel de voorkeur genieten.

FC Barcelona zoekt niet alleen een nieuwe coach voor volgend seizoen, er zal ook aan de spelersselectie gesleuteld worden in de zomer. Zo meldt Relevo dat een vertrek van Frenkie de Jong niet uitgesloten is. Alejandro Baldé zou dan weer op de radar staan bij Manchester City. Aan inkomende zijde zou onder meer Wilfred Ndidi in beeld zijn als optie voor het middenveld.

Onana heeft het potentieel voor de absolute Europese top ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

26
26
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

49
49
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

73
73
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

39
39
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

15
15
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

39
39
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

72
72
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

235
235
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

52
52
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

352
352
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

173
173
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

636
636
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

136
136
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

120
120
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

451
451
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

659
659
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

495
495
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws