TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Club, Mertens krijgt megabod'

1098 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Club, Mertens krijgt megabod'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt na het seizoen afscheid te nemen van verschillende sterkhouders. En ook Raphael Onyedika wordt nu gelinkt aan een spectaculaire transfer. Zo meldt Mundo Deportivo dat de Africa Cup-finalist op de longlist staat bij FC Barcelona. De Catalanen zijn op zoek naar relatief goedkope versterking op het middenveld en Onyedika zou aan het gezochte profiel voldoen. Er worden echter nog veel meer pistes gevolgd bij de uitredende Spaanse kampioen. Voorlopig lijkt zo'n transfer dus nog een utopie voor de Nigeriaan.

David Henen is op weg naar de uitgang bij KV Kortrijk. De West-Vlaamse club bereikte alvast een akkoord met zowel FK Astana als FK Tobol Kostanay. Henen moest enkel zelf nog zijn keuze maken tussen de twee clubs en dat heeft hij nu ook gedaan. Transferwatcher Sacha Tavolieri laat weten dat de aanvaller uiteindelijk voor Tobol Kostanay geopteerd heeft en dat hij het laatste deel van zijn medische keuring aflegt in Turkije

Buitenland

Dries Mertens is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen bij Galatasaray. Journalist Nicolo Schira onthult nu dat echter dat de aanvaller vorige maand nog de kans kreeg om een laatste transfer te maken. Hij zou namelijk een zeer lucratief aanbod gekregen hebben uit Saudi-Arabië. Mertens legde het voorstel echter naast zich neer om in Istanbul te blijven. De kans is dan ook reëel dat Galatasaray de laatste club in zijn carrière wordt.

Amadou Onana kan na het seizoen mogelijk een mooie stap zetten. Zijn naam blijft onder meer vallen bij Arsenal FC, waar Mikel Arteta er absoluut nog een defensieve middenvelder bij zou willen. Hij ligt daar wel in de weegschaal met Douglas Luiz, bezig aan een sterk seizoen bij Aston Villa. Maar volgens de zelfverklaarde transferwatcher Ekrem Konur zou de Rode Duivel de voorkeur genieten.

FC Barcelona zoekt niet alleen een nieuwe coach voor volgend seizoen, er zal ook aan de spelersselectie gesleuteld worden in de zomer. Zo meldt Relevo dat een vertrek van Frenkie de Jong niet uitgesloten is. Alejandro Baldé zou dan weer op de radar staan bij Manchester City. Aan inkomende zijde zou onder meer Wilfred Ndidi in beeld zijn als optie voor het middenveld.

Onana heeft het potentieel voor de absolute Europese top ...

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

30
30
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

65
65
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

16
16
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

121
121
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

120
120
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

112
112
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

202
202
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

55
55
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

182
182
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

186
186
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

264
264
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

411
411
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

573
573
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

148
148
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

226
226
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

306
306
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

580
580
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws