'Club Brugge stomverbaasd: sterkhouder op transferlijst Barça'

1157
'Club Brugge stomverbaasd: sterkhouder op transferlijst Barça'

Club Brugge heeft een relatief rustige wintermercato achter de rug. Maar daar lijkt komende zomer verandering in te gaan komen. De algemene verwachting is immers dat Blauw-Zwart dan enkele sterkhouders zal uitzwaaien.

In januari rondde Club al enkele uitgaande transfers af. Zo werd Tajon Buchanan voor de nodige miljoenen aan Internazionale verkocht. Voor Romeo Vermant en Faitout Maouassa werden dan weer tijdelijke oplossingen gevonden. Daarnaast was het de bedoeling om Antonio Nusa voor een recordbedrag aan Brentford FC te verkopen.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Zomerse leegloop?

Zoals alom geweten viel die deal echter in extremis in het water nadat een probleem opdook bij de medische en fysieke proeven. Desondanks zou de transfer nog niet volledig van de baan zijn. En moest dan toch geen akkoord gevonden worden met Brentford, staan verschillende andere ploegen klaar om in de zomer een poging te doen om Nusa te strikken.

De jonge Noor is echter niet de enige speler die zich dan aan een nieuwe stap kan wagen. Maxim De Cuyper zou bijvoorbeeld kunnen rekenen op interesse vanuit de Bundesliga. Andreas Skov Olsen zal gezien zijn uitmuntende seizoen allicht ook een nieuwe kans krijgen op een avontuur in een Europese sterkhouder.

Droomtransfer Onyedika

Nu wordt echter nog een sterkhouder gelinkt aan een spectaculaire transfer. Volgens MundoDeportivo zou Raphael Onyedika, die zondag met Nigeria de finale van de Africa Cup betwist, namelijk op de shortlist staan bij niemand minder dan FC Barcelona.

De Catalanen willen komende zomer hun middenveld versterken, maar zijn gebonden aan zware financiële restricties. Daarom wordt gespeurd na relatief goedkope opties, zowel qua loon als qua transfersom. En Onyedika zou aan die financiële voorwaarden voldoen.

Enorme concurrentie

De Nigeriaan, die bij Club goed met minder goede periodes afwisselde, beschikt ook over het nodige fysieke vermogen. Bovendien liet hij vorig seizoen al goede dingen zien in de Champions League. Onyedika is echter niet de enige naam op de vermeende verlanglijst. Ook Wilfred Ndidi, Aleix Garcia en Rode Duivel Amadou Onana worden genoemd. Net als duurdere toptargets als Bruno Guimaraes en Joshua Kimmich. Voorlopig lijkt een overgang naar Barça dus nog een utopie voor Onyedika.

Onyedika heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

59
59
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

50
50
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

30
30
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

108
108
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

63
63
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

82
82
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

24
24
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

160
160
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

134
134
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

49
49
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

163
163
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

204
204
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

47
47
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

182
182
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

81
81
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

442
442
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

282
282
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

254
254
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1053
1053

Meer sportnieuws