'Club Brugge stomverbaasd: sterkhouder op transferlijst Barça'

1157 stemmen
'Club Brugge stomverbaasd: sterkhouder op transferlijst Barça'

Club Brugge heeft een relatief rustige wintermercato achter de rug. Maar daar lijkt komende zomer verandering in te gaan komen. De algemene verwachting is immers dat Blauw-Zwart dan enkele sterkhouders zal uitzwaaien.

In januari rondde Club al enkele uitgaande transfers af. Zo werd Tajon Buchanan voor de nodige miljoenen aan Internazionale verkocht. Voor Romeo Vermant en Faitout Maouassa werden dan weer tijdelijke oplossingen gevonden. Daarnaast was het de bedoeling om Antonio Nusa voor een recordbedrag aan Brentford FC te verkopen.

LEES OOK: Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Zomerse leegloop?

Zoals alom geweten viel die deal echter in extremis in het water nadat een probleem opdook bij de medische en fysieke proeven. Desondanks zou de transfer nog niet volledig van de baan zijn. En moest dan toch geen akkoord gevonden worden met Brentford, staan verschillende andere ploegen klaar om in de zomer een poging te doen om Nusa te strikken.

De jonge Noor is echter niet de enige speler die zich dan aan een nieuwe stap kan wagen. Maxim De Cuyper zou bijvoorbeeld kunnen rekenen op interesse vanuit de Bundesliga. Andreas Skov Olsen zal gezien zijn uitmuntende seizoen allicht ook een nieuwe kans krijgen op een avontuur in een Europese sterkhouder.

Droomtransfer Onyedika

Nu wordt echter nog een sterkhouder gelinkt aan een spectaculaire transfer. Volgens MundoDeportivo zou Raphael Onyedika, die zondag met Nigeria de finale van de Africa Cup betwist, namelijk op de shortlist staan bij niemand minder dan FC Barcelona.

De Catalanen willen komende zomer hun middenveld versterken, maar zijn gebonden aan zware financiële restricties. Daarom wordt gespeurd na relatief goedkope opties, zowel qua loon als qua transfersom. En Onyedika zou aan die financiële voorwaarden voldoen.

Enorme concurrentie

De Nigeriaan, die bij Club goed met minder goede periodes afwisselde, beschikt ook over het nodige fysieke vermogen. Bovendien liet hij vorig seizoen al goede dingen zien in de Champions League. Onyedika is echter niet de enige naam op de vermeende verlanglijst. Ook Wilfred Ndidi, Aleix Garcia en Rode Duivel Amadou Onana worden genoemd. Net als duurdere toptargets als Bruno Guimaraes en Joshua Kimmich. Voorlopig lijkt een overgang naar Barça dus nog een utopie voor Onyedika.

Onyedika heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

21
21
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

109
109
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

50
50
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

59
59
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

310
310
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

160
160
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

258
258
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

285
285
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

247
247
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

388
388
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

96
96
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

730
730
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

765
765
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

399
399
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

480
480
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

78
78
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

233
233
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

81
81
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

133
133
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

588
588
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

749
749
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

242
242
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

184
184
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

450
450

Meer sportnieuws