Vincent Kompany looft Jürgen Klopp: “Al 20 jaar”

115
Vincent Kompany looft Jürgen Klopp: “Al 20 jaar”

Vincent Kompany is een van de grote talenten als trainer. Met zijn 37 jaar is hij al aan zijn 4de jaar als coach toe. Velen aanzien hem als een toekomstige trainer voor de top. Jürgen Klopp is dit weekend zijn tegenstander.

Kompany was bij Manchester City al de tegenstander van Klopp toen hij er speler was en nu is hij dat als manager van Burnley. De Belg had via de clubkanalen lof voor de afscheidnemende trainer van Liverpool.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Lof voor Klopp

"Het is iets waar ik zeker weer naar uitkijk. Klopp is al 20 jaar op mijn pad gekomen. Dat begon in Duitsland, toen ik voor Hamburg speelde. Je ziet al 20 jaar in zijn teams wat voor type coach en persoon hij is”, aldus Kompany.

Burnley lijkt wel kansloos tegen Liverpool. Toch hoopt Vince the Prince stiekem op een stunt. Dat moet ook als coach, er moet altijd geloof zijn. 

Stunten tegen Liverpool?

"Het is voetbal. Er gebeuren soms de gekste dingen in het spel. Het enige dat we weten is dat als je naar Anfield gaat, je alles goed moet doen en dat een aantal dingen ook moeten meezitten. We moeten altijd geloof hebben in een goede afloop."

Burnley pakte vorige week na een slechte prestatie nog een punt tegen Fulham. Tegen Liverpool moeten ze voor een enorme stunt gaan zorgen. De kans lijkt echter onbestaande te zijn dat de Clarets daar punten gaan rapen. Een week later spelen ze bovendien ook tegen Arsenal. Een zwaar programma voor Kompany & co.

Gaat Burnley stunten tegen Liverpool?

Meest recent

Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

2
2
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

38
38
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

60
60
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

41
41
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

107
107
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

150
150
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

68
68
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

178
178
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

85
85
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

160
160
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

73
73
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

363
363
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

255
255
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

207
207
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

963
963
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

384
384
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

159
159
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

202
202
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

281
281

Meer sportnieuws