Riemer veegt opvallende kritiek weg: "Nu is het dit"

door
Riemer veegt opvallende kritiek weg:

Killian Sardella en Ludwig Augustinsson zijn weldra weer speelklaar. Dat gaat het spel van Anderlecht ten goede komen. De reden hiervoor kan je hier terugvinden.Toch viel er een nieuwe kritiek neer op Brian Riemer.

Anderlecht krijgt wat kritiek dat het op verplaatsing minder goed voor de dag komt. Dat is uiteraard bij bijna elke ploeg zo. De kritiek is ook vreemd. In België haalt enkel Union SG meer punten met een indrukwekkende 27 op 36. Anderlecht tikt af op 18 op 36, KRC Genk presteert net zo goed. Het is dus ook daar de nummer 2 in België.

LEES OOK: 'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Anderlecht presteert in topmatchen 

"Vier maanden geleden wonnen we nooit tegen topclubs en nu is het dit. Het is een goede vraag, hoor. Uiteraard is het op verplaatsing moeilijker. Thuis hebben we de steun van 20.000 fans. Ik stel vast dat wij moeilijk te verslaan zijn. We halen in zijn totaliteit een gemiddelde van 2 punten per match en dan zal je hoog eindigen als je dat tot de laatste speeldag kan volhouden", aldus Riemer. 

Dat Anderlecht opvallend goede resultaten haalt in de topmatchen, is geen verrassing. Het doet Riemer ook deugd. “We hebben een goede cohesie in de ploeg. In topmatchen hangt het af van details. Er zijn zelden grote verschillen in dergelijke partijen. Er zijn de beslissingen van de VAR, maar op Antwerp en Genk gaven we de zege in de extra tijd weg. Dat gebeurt in het voetbal."

"Of dit iets zegt voor de play-offs? Neen, maar we kunnen wel vertrouwen hebben. Het is niet leuk als je daar in terechtkomt als je voordien geen enkel topduel hebt kunnen winnen. We voelden misschien dat jullie wat hard waren voor ons over die topmatchen, maar dat was ook een motivatie voor ons om te tonen dat we wel toppers konden winnen."

Riemer ziet ook ruimte voor progressie

De volgende stap is om echt eens een hele match te spelen zoals op Standard en Antwerp in de eerste periode. Dat moet wel nog beter.

"Ik weet ook dat er nog veel progressie mogelijk is, daarom begrijp ik bepaalde kritiek wel. Maar ik ben zeer trots op de manier waarop we met de afwezigen zijn omgegaan. Ons spelniveau was niet geweldig, maar tegen Gent zag ik wel vlagen terug van ons goede niveau van een tweetal maanden geleden. Het is wel goed dat we in die moeilijkere periode geen enkel competitieduel hebben verloren.”

Gaat RSCA weldra ook weer beter spelen?

Meest recent

'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

28
28
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

47
47
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

84
84
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

79
79
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

442
442
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

114
114
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

105
105
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

481
481
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

376
376
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

120
120
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

226
226
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

703
703
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

326
326
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

217
217
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

59
59
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

35
35
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

254
254
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

90
90
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

551
551
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

199
199
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

196
196
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

42
42
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

429
429
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

412
412
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

318
318

Meer sportnieuws