Klopp richt zich tot Kompany: "Veel mensen die ik zou moeten haten"

359 stemmen
Klopp richt zich tot Kompany:

Vincent Kompany en Burnley trekken zaterdag naar Anfield om er het Liverpool van Jürgen Klopp partij te geven. De Duitser heeft vooraf een boodschap voor de ex-Rode Duivel.

Kompany en zijn mannen moeten vol aan de bak in de Premier League. Burnley staat momenteel voorlaatste met drie punten meer dan Sheffield United en kan dus maar beter iets rapen op Anfield. Klopp en co willen dan weer winnen om op kop te blijven, wel met één wedstrijd meer op de teller dan eerste achtervolger Manchester City.

LEES OOK: Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Klopp vergeeft Kompany

In 2019 kostte Kompany Klopp de titel toen hij met een wereldgoal scoorde voor City tegen Leicester City. Op zijn persconferentie voor het duel tegen Burnley kreeg de Liverpool-coach voor de voeten geworpen of hij Kompany de goal nog verwijt.

"Ja, ik heb hem dat al lang geleden vergeven", sloot Klopp de zaak af. "Er zijn veel mensen die ik zou moeten haten. Arjen Robben is er daar één van, maar ik haat hem niet." Robben maakte in de Champions League-finale van 2013 de winnende treffer tegen het Dortmund van Klopp.

"Kompany probeerde de bal weg te werken"

"Hetzelfde geldt voor Vincent Kompany", voegde Klopp eraan toe. "Ik denk dat er meer bepalende wedstrijden in dat seizoen waren. Ik vind nog steeds dat Maddison dat schot had moeten blokkeren."

"Vincent probeerde de bal weg te werken en de bal belandde in het doel", vervolgde hij met een kwinkslag. Het wordt zo ongetwijfeld een hartelijk weerzien tussen de twee coaches.

Mooiste goal uit de carrière van Kompany?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

162
162
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

234
234
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

58
58
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

158
158
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

89
89
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

75
75
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

167
167
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

265
265
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

374
374
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

189
189
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

559
559
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

62
62
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

349
349
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

252
252
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

382
382
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

258
258
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

179
179
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

230
230
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

178
178
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

665
665
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

103
103
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

53
53
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

296
296
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

113
113

Meer sportnieuws