Witsel terug naar Standard? Dit zegt CEO Locht

door
Witsel terug naar Standard? Dit zegt CEO Locht

Het zijn weer donkere tijden voor de supporters van Standard, dat dit seizoen opnieuw onder de verwachtingen blijft. Na 24 speeldagen staan de Rouches pas op de elfde plaats in het klassement met amper één puntje voorsprong op de onderste vier, waardoor deelname aan de play-downs nog steeds een realistische mogelijkheid is.

Er zijn dezer dagen maar ook weinig zaken waaraan de Luikse fans zich kunnen optrekken. Enkel de doorbraak van jongeren als Ngoy en Noubi is nog een lichtpuntje in de duisternis, maar verder lijkt de spelerskern toch vooral te weinig kwaliteit te herbergen.

LEES OOK: Standard blijft gaan: 9e aanwinst nu al binnen

Standard droomt van terugkeer Witsel

Het is dan ook hopen dat Standard in de komende mercato's betere spelers kan opduikelen. Eén van de dromen die ze in Luik stiekem koesteren, is een terugkeer van Axel Witsel. De ex-Rode Duivel werd de voorbije jaren al een paar keer gelinkt aan een rentree en investeerde ook al in de club.

In La Tribune op RTBF kreeg CEO Pierre Locht de vraag of een terugkeer in de zomer aan de orde is. "Dat moet je aan Witsel vragen", probeerde hij af te wimpelen. "Vandaag is hij geconcentreerd op Atletico Madrid, waar hij nog steeds veel speelt. We zullen ten gepaste tijde wel zien."

Wachten op plannen Atletico Madrid

Witsel is na dit seizoen einde contract bij Atletico Madrid en het is nog niet duidelijk of de Spaanse topclub nog met hem verder wil. Hij is inmiddels al 35 jaar oud, maar is dit seizoen wel nog steeds een vaste waarde. Hij kwam in alle competities samen al 32 keer in actie, veelal als centrale verdediger.

Wellicht zal Witsel eerst afwachten om te zien wat de plannen van Atletico zijn vooraleer hij zal beslissen over een mogelijke terugkeer naar Standard. Hij doorliep bij de Rouches de jeugdopleiding en maakte van 2006 tot 2011 deel uit van de A-kern, met als oogst onder meer twee titels en een Gouden Schoen.

Trending:

Milan zet Club onder druk voor Jashari:
Milan zet Club onder druk voor Jashari: "Geweldig aanbod"

Zal Witsel als speler nog terugkeren naar Standard?

Meest recent

Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

8
8
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

59
59
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

300
300
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

118
118
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

196
196
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

519
519
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

289
289
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

167
167
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1055
1055
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

133
133
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

552
552
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

148
148
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

705
705
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

252
252
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

613
613
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

235
235
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

764
764
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

618
618
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

881
881
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

643
643
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

346
346
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

504
504
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

926
926
‘Ngonge-deal ontploft: Club moet miljoenen dokken’

Club Brugge haalde in de voorbije dagen weer een pak miljoenen binnen op de transfermarkt. Een ...

673
673
Standard blijft gaan: 9e aanwinst nu al binnen

Net zoals verschillende andere eersteklassers is ook Standard vertrokken op zomerstage. Maar dat ...

240
240

Meer sportnieuws