Witsel terug naar Standard? Dit zegt CEO Locht

715 stemmen
Witsel terug naar Standard? Dit zegt CEO Locht

Het zijn weer donkere tijden voor de supporters van Standard, dat dit seizoen opnieuw onder de verwachtingen blijft. Na 24 speeldagen staan de Rouches pas op de elfde plaats in het klassement met amper één puntje voorsprong op de onderste vier, waardoor deelname aan de play-downs nog steeds een realistische mogelijkheid is.

Er zijn dezer dagen maar ook weinig zaken waaraan de Luikse fans zich kunnen optrekken. Enkel de doorbraak van jongeren als Ngoy en Noubi is nog een lichtpuntje in de duisternis, maar verder lijkt de spelerskern toch vooral te weinig kwaliteit te herbergen.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard droomt van terugkeer Witsel

Het is dan ook hopen dat Standard in de komende mercato's betere spelers kan opduikelen. Eén van de dromen die ze in Luik stiekem koesteren, is een terugkeer van Axel Witsel. De ex-Rode Duivel werd de voorbije jaren al een paar keer gelinkt aan een rentree en investeerde ook al in de club.

In La Tribune op RTBF kreeg CEO Pierre Locht de vraag of een terugkeer in de zomer aan de orde is. "Dat moet je aan Witsel vragen", probeerde hij af te wimpelen. "Vandaag is hij geconcentreerd op Atletico Madrid, waar hij nog steeds veel speelt. We zullen ten gepaste tijde wel zien."

Wachten op plannen Atletico Madrid

Witsel is na dit seizoen einde contract bij Atletico Madrid en het is nog niet duidelijk of de Spaanse topclub nog met hem verder wil. Hij is inmiddels al 35 jaar oud, maar is dit seizoen wel nog steeds een vaste waarde. Hij kwam in alle competities samen al 32 keer in actie, veelal als centrale verdediger.

Wellicht zal Witsel eerst afwachten om te zien wat de plannen van Atletico zijn vooraleer hij zal beslissen over een mogelijke terugkeer naar Standard. Hij doorliep bij de Rouches de jeugdopleiding en maakte van 2006 tot 2011 deel uit van de A-kern, met als oogst onder meer twee titels en een Gouden Schoen.

Zal Witsel als speler nog terugkeren naar Standard?

Meest recent

'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

12
12
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

60
60
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

158
158
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

143
143
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

267
267
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

131
131
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

78
78
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

193
193
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

64
64
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

138
138
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

60
60
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

138
138
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

236
236
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

571
571
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

241
241
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

922
922
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

68
68
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

534
534
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1211
1211
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

113
113
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

281
281
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

212
212
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

379
379
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

98
98

Meer sportnieuws