Club-aanhang slaat hard terug na frontale aanval op Vanaken

door
Club-aanhang slaat hard terug na frontale aanval op Vanaken

Na de recente 1 op 6 wil Club Brugge komende zaterdag in de competitie aaknopen met een overtuigende prestatie tegen KAS Eupen. Maar coach Ronny Deila zal dan geen beroep kunnen doen op Hans Vanaken. De aanvoerder pakte afgelopen zondag immers een dubbele gele kaart.

Club leek in het voorbije weekend op weg naar een mooie overwinning op het veld van landskampioen Antwerp FC. Maar na een onwaarschijnlijke ommekeer in de slotfase, was het de titelverdediger die de drie punten kon thuishouden. Bovendien zag Blauw-Zwart verschillende spelers geblesseerd uitvallen.

LEES OOK: Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Zware uithaal Boucaut

Logischerwijs liepen de frustraties dan ook hoog op in het Brugse kamp. Vooral dan bij Vanaken. De spelmaker kon zich niet vinden in enkele beslissingen van scheidsrechter Jasper Vergoote en ging de ref daar na affluiten mee confronteren. Daarbij namen zijn emoties echter de overhand.

Vanaken ging zelfs zo ver over de schreef, dat Vergoote hem een dubbele gele kaart gaf. En die bestraffing leidde tot een opmerkelijke uithaal van oud-ref Alexandre Boucaut. "Vergoote gaf op die manier een cadeau aan alle Belgische scheidsrechters", klonk het bij La Tribune. "Met zijn babyface heeft hij misschien de ideale uitstraling, maar eigenlijk is hij een van de meest verschrikkelijke spelers op de Belgische velden."

Club-achterban in tegenaanval

Boucaut ging zelfs nog een stap verder. Hij noemde Vanaken 'kleinzielig' en 'irritant', ook beweert hij dat de middenvelder regelmatig scheidsrechters de huid vol scheldt. De aanval wordt echter niet geapprecieerd in het Brugse kamp. Zo wordt op sociale media giftig gereageerd. Daarbij verwijst men onder meer naar de turbulente relatie die Club Brugge en Boucaut hadden tijdens zijn actieve scheidsrechterscarrière.

Boucaut moet zijn excuses aanbieden voor deze uitspraken ...

Meest recent

Hayen in clinch met Antwerp-fans: Genk-coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

0
0
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

22
22
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

5
5
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

60
60
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

45
45
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

51
51
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

226
226
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

29
29
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

369
369
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

257
257
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

338
338
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

22
22
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

67
67
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

107
107
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

67
67
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

422
422
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

164
164
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

329
329
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

127
127
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

479
479
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

288
288
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

239
239
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

177
177

Meer sportnieuws