Carragher doet krasse uitspraak na comeback De Bruyne

2142 stemmen
Carragher doet krasse uitspraak na comeback De Bruyne

Manchester City is de laatste weken bezig aan een voortreffelijke reeks en won nagenoeg al zijn wedstrijden. Dat heeft niet in het minst te maken met de terugkeer van Kevin De Bruyne. De Belgische spelmaker oogst dan ook heel wat lof in Engeland.

Maandagavond won de Engelse titelverdediger ook op het veld van Brentford FC. Ondanks een snelle achterstand, haalde de ploeg van coach Pep Guardiola het met 1-3. Hierdoor nadert City opnieuw tot op twee punten van Premier League-leider Liverpool. Dat bovendien nog een match meer heeft gespeeld.

LEES OOK: De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

Ommekeer ingezet

City lijkt dus op weg om zijn landstitel te verlengen. Nochtans zag het er in het najaar een tijdje erg slecht uit. Op een bepaald moment zakte City zelfs weg naar de vierde plaats. Maar na het behalen van de wereldtitel voor clubteams volgde een klik. Sindsdien werden immers alle wedstrijden gewonnen.

En daar speelt ook de terugkeer van De Bruyne een aanzienlijke rol in. Tijdens de openingsspeeldag van de Premier League viel de draaischijf geblesseerd uit en moest hij de eerste seizoenshelft missen. Maar na zijn comeback is hij meteen weer op topniveau.

Verschilmaker bij City

Inmiddels werkte hij vijf wedstrijden af, waarvan slechts als basisspeler. Daarin was hij goed één goal en vier assists. Ook tegen Brentford tekende hij opnieuw voor een fraaie assist. Om nog maar te zwijgen van de vele andere gevaarlijke acties.

De terugkeer van KDB werd bij Sky Sports ook gretig besproken door de bekende analist Jamie Carragher. "Hij is de beste speler in de Premier League van de laatste vier, vijf jaren. Hij maakte het verschil voor City. Als je De Bruyne in een Liverpool-shirt steekt, winnen zij de competitie. Zo dominant is hij."

Beste buitenlander ooit

En de voormalige topverdediger ging nog een stapje verder. Zo schuift hij De Bruyne zelfs naar voren als de beste buitenlandse speler die ooit in de Premier League actief was. "De Bruyne zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste ooit in de Premier League. Als je denkt aan de beste buitenlandse spelers, worden altijd drie namen naar voren geschoven: Eric Cantona, Grianfranco Zola en Dennis Bergkamp. Dat zijn absolute legendes bij hun ex-clubs en van de hele competitie. De Bruyne is beter dan ze alle drie", aldus Carragher.

🚀

De Bruyne is de beste niet-Britse speler ooit in de PL ...

Meest recent

'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

0
0
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

0
0
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

27
27
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

72
72
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

208
208
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

147
147
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

381
381
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

290
290
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

358
358
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

308
308
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

130
130
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

123
123
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

50
50
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

144
144
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

352
352
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

546
546
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

92
92
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

330
330
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

462
462
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

434
434
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

380
380
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

323
323
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

282
282
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

554
554
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

335
335

Meer sportnieuws