Club Brugge-aanhang vervloekt ref: "Bedankt voor deze clown"

door
Club Brugge-aanhang vervloekt ref:

In de Jupiler Pro League stonden zondag weer enkele erg interessante wedstrijden op het programma. De eerste van die duels was de immer geladen clash tussen Antwerp FC en Club Brugge. En in de eerste helft ging het er bij momenten bitsig aan toe tussen beide rivalen.

De Great Old begon gehavend aan de topper tegen Blauw-Zwart. Aanwinst Matazo was bijvoorbeeld niet voldoende fit, Yusuf zit nog op de Africa Cup, Keita was geschorst en jongens als De Laet en Balikwisha liggen in de lappenmand. Coach Van Bommel moest dan ook serieus schuiven met zijn basispionnen.

Bij de bezoekers werd Nusa dan weer aan de kant gehouden na de transfersoap van de voorbije dagen, terwijl ook Onyedika nog op de Africa Cup vertoeft. Maar voorts kon coach Deila rekenen op dezelfde jongens als in de voorbije wedstrijden. Club leek er op voorhand dus beter voor te staan.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Veel strijd en duels

In de eerste helft waren de bezoekers dan ook de meest dominante ploeg in balbezit, wat ook tot enkele kansen leidde. Janssen moest bijvoorbeeld tot twee keer toe een bal van de lijn halen. Antwerp probeerde op zijn beurt om voor gevaar te zorgen via de tegenaanvallen.

Al bij al leverde dat geen hoogstaand voetbal op. Aan intensiteit en strijd dan weer geen gebrek, wat leidde tot heel wat pittige duels. Scheidsrechter Jasper Vergoote had zijn handen dan ook vol om de partij onder controle te houden. Maar volgens de Brugse aanhang slaagde hij daar niet bepaald in. Op het sociale medium 'X' vonden heel wat blauw-zwarte fans dat vooral hun ploeg geviseerd werd, de reactie zijn dan ook navenant.

Club wordt vaker geviseerd door de arbitrage ...

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

30
30
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

57
57
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

79
79
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

28
28
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

125
125
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

55
55
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

116
116
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

64
64
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

112
112
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

141
141
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

555
555
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

170
170
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

464
464
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

88
88
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

479
479
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

134
134
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

278
278
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

313
313
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

810
810
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

227
227

Meer sportnieuws