Club Brugge-aanhang vervloekt ref: "Bedankt voor deze clown"

door
Club Brugge-aanhang vervloekt ref:

In de Jupiler Pro League stonden zondag weer enkele erg interessante wedstrijden op het programma. De eerste van die duels was de immer geladen clash tussen Antwerp FC en Club Brugge. En in de eerste helft ging het er bij momenten bitsig aan toe tussen beide rivalen.

De Great Old begon gehavend aan de topper tegen Blauw-Zwart. Aanwinst Matazo was bijvoorbeeld niet voldoende fit, Yusuf zit nog op de Africa Cup, Keita was geschorst en jongens als De Laet en Balikwisha liggen in de lappenmand. Coach Van Bommel moest dan ook serieus schuiven met zijn basispionnen.

Bij de bezoekers werd Nusa dan weer aan de kant gehouden na de transfersoap van de voorbije dagen, terwijl ook Onyedika nog op de Africa Cup vertoeft. Maar voorts kon coach Deila rekenen op dezelfde jongens als in de voorbije wedstrijden. Club leek er op voorhand dus beter voor te staan.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

Veel strijd en duels

In de eerste helft waren de bezoekers dan ook de meest dominante ploeg in balbezit, wat ook tot enkele kansen leidde. Janssen moest bijvoorbeeld tot twee keer toe een bal van de lijn halen. Antwerp probeerde op zijn beurt om voor gevaar te zorgen via de tegenaanvallen.

Al bij al leverde dat geen hoogstaand voetbal op. Aan intensiteit en strijd dan weer geen gebrek, wat leidde tot heel wat pittige duels. Scheidsrechter Jasper Vergoote had zijn handen dan ook vol om de partij onder controle te houden. Maar volgens de Brugse aanhang slaagde hij daar niet bepaald in. Op het sociale medium 'X' vonden heel wat blauw-zwarte fans dat vooral hun ploeg geviseerd werd, de reactie zijn dan ook navenant.

Club wordt vaker geviseerd door de arbitrage ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

43
43
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

108
108
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

62
62
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

67
67
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

116
116
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

51
51
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

169
169
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

72
72
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

583
583
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

59
59
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

72
72
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

66
66
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

359
359
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

247
247
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

362
362
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

594
594
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

263
263
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

337
337
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

236
236
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

98
98
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

151
151
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

181
181
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

148
148
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

35
35
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

186
186

Meer sportnieuws