Van Bommel noemt één speler bij naam in analyse Club

967 stemmen
Van Bommel noemt één speler bij naam in analyse Club

In de Jupiler Pro League staan dit weekend heel wat fraaie affiches op het programma. Vicekampioen KRC Genk krijgt bijvoorbeeld het bezoek van leider Union SG, terwijl RSC Anderlecht het opneemt tegen AA Gent. Daarnaast springt de clash tussen Antwerp FC en Club Brugge in het oog.

Sinds Antwerp opnieuw zijn opwachting maakte in de hoogste divisie en in een razend tempo uitgroeide tot een topclub, nam ook de rivaliteit met de Bruggelingen gevoelig toe. Onder meer op bestuurlijk niveau, maar ook onder de supporters is deze rivaliteit steeds duidelijker zichtbaar.

LEES OOK: Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Druk bij Club

Bovendien was het de Great Old die vorig seizoen een einde maakte aan de titelreeks van Blauw-Zwart. Maar van een definitieve machtsovername is voorlopig geen sprake. Momenteel staat Club zelfs weer boven de landskampioen in het klassement. Het belooft zondag dan ook een spannende clash te worden.

RAFC-coach Mark van Bommel liet het in ieder geval niet na om de druk in het Brugse kamp te leggen. "Club beschikt over een uitstekende, ervaren selectie. Als je ziet wat er bij hen op het veld staat, zijn ze het aan hun stand verplicht om mee te doen voor de landstitel. Wij daarentegen proberen, na een uniek jaar, aan te haken", werd hij geciteerd bij Gazet van Antwerpen.

Gevaar Thiago

Voor één man zullen de Antwerpenaren in ieder geval extra op hun hoede zijn. Igor Thiago kan de laatste maanden niet stoppen met scoren en is momenteel zelfs één van de meest productieve spitsen op de Europese velden. "Hoe je hem stopt? Door met twee centrale verdedigers te spelen. Neen, Thiago is een spits die makkelijk scoort, groot en kopbalsterk is. Je moet hem als team afstoppen: enerzijds de toevoer afsnijden, anderzijds goed verdedigen in de box", aldus Van Bommel.

Wie is volgens u de beste spits op dit moment?

Meest recent

Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

23
23
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

26
26
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

246
246
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

43
43
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

224
224
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

33
33
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

64
64
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

118
118
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

243
243
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

70
70
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

775
775
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

205
205
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

276
276
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

422
422
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

87
87
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

528
528
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

108
108
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

285
285
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

155
155
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

295
295
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

88
88
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

71
71

Meer sportnieuws