Charleroi slaat fraaie dubbelslag, OH Leuven shopt in CPL

131 stemmen
Charleroi slaat fraaie dubbelslag, OH Leuven shopt in CPL

Hoewel het een opvallend rustige wintermercato was, werden vlak voor de transferdeadline nog behoorlijk wat deals beklonken. Zo pakte Sporting Charleroi nog uit met een fraaie dubbelslag. OH Leuven ging dan weer shoppen in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

OHL haalt middenvelder bij KVO

In de strijd om het behoud boekten de Leuvenaars woensdag een gouden zege tegen KRC Genk. Daags nadien werd coach Oscar Garcia dan weer van extra versterking voorzien. Zo maakte OHL de komst van verdediger Franco Russo officieel bekend. En ook de tweede deadline day-aanwinst is inmiddels binnen. 

Manuel Osifo gaat immers aan de slag bij de Vlaams-Brabanders. De 20-jarige middenvelder is een jeugdproduct van KV Oostende, waar hij dit seizoen helemaal doorbrak. Nu zet hij dus de stap naar de Jupiler Pro League. In Leuven tekende Osifo tot medio 2027.

Overigens zou OHL nog niet klaar zijn. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri wordt immers gewerkt aan een soort van ruildeal met FC Metz. Jonathan Braut Brunes zou al na enkele maanden richting de Franse club trekken. Benjamin Tetteh (ex-Standard) moet dan weer de omgekeerde beweging maken.

WK-ganger voor Charleroi

Een andere ploeg die momenteel nog volop voor het behoud knokt, is Sporting Charleroi. En ook daar werd coach Felice Mazzu van extra mankracht voorzien. Zo pakten de Carolo's uit met de komst van Achraf Dari. De verdediger, vorig seizoen nog op het WK actief met Marokko, wordt gehuurd van Stade Brestois.

Daarnaast werd het middenveld versterkt met Etienne Camarra. De voormalige jeugd-international van Frankrijk komt over van Udinese en tekende voor 3.5 seizoenen. Met de komst van deze twee last-minute aanwinsten hoopt Charleroi dat de selectie voldoende versterkt is om het behoud te vrijwaren.

Welke ploeg eindigt dit seizoen het hoogst volgens u?

Meest recent

Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

9
9
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

124
124
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

37
37
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

101
101
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

137
137
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

447
447
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

258
258
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

614
614
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

240
240
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

401
401
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

188
188
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

127
127
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

368
368
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

38
38
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

461
461
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

93
93
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

310
310
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

606
606
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

75
75
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

233
233
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

377
377
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

607
607
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

450
450
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

204
204

Meer sportnieuws