AA Gent-kamp vervloekt arbitrage: "Laten we herspelen"

door
AA Gent-kamp vervloekt arbitrage:

AA Gent wou donderdagavond op het veld van STVV zijn eerste overwinning van de tweede seizoenshelft boeken. De Buffalo's kwamen ook op voorsprong na een heerlijke goal van Pieter Gerkens. Maar op dat moment stonden ze wel met een mannetje tussen de lijnen.

Voor de bezoekers ging het duel op Stayen behoorlijk dramatisch van start. Halfweg de eerste helft liep draaischijf Sven Kums immers een blessure op. En al snel werd duidelijk dat de aanvoerder niet meer verder kon. Gent hoopt dan ook de schade bij zijn sleutelspeler niet al te groot is.

Om Kums te vervangen besloot coach Hein Vanhaezebrouck voor Gerkens te kiezen. Die mocht zich dus uitleven tegen zijn ex-club. En de invaller toonde zich ook van goudwaarde. Met een heerlijk afstandsschot zette Gerkens immers de 0-1-ruststand op het bord.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Uitsluiting Brown

Op dat moment had Gent wel een man minder tussen de lijnen staan. Archie Brown had na een halfuur spelen immers een rode kaart gekregen wegens een slag aan een tegenstander. Over die sanctie viel weinig te zeggen, toch toonde de Gentse achterban zich kritisch op het sociale medium 'X'.

Brown liet zich immers vangen na een opstootje met Joel Fujita. Die ging de Gentse vleugelspeler opzichtig uitdagen na een duel, waarna de reactie van Brown volgde. In de herhaling was echter te zien hoe Fujita zelf een slaande beweging tijden het voorafgaande duel. Toch kwam hij er vanaf met slechts geel. En dat zorgde voor heel wat scherpe reacties.

Fujita had ook rood moeten krijgen ...

Meest recent

Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

12
12
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

40
40
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

64
64
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

335
335
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

186
186
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

107
107
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

33
33
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

36
36
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

142
142
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

140
140
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

470
470
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

107
107
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

201
201
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

44
44
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

149
149
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

146
146
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

346
346
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

147
147
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

97
97
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

405
405
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

74
74
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

156
156
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

173
173
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

351
351
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

490
490

Meer sportnieuws