Anderlecht kondigt deal aan: Raman kiest onverwachte club

door
Anderlecht kondigt deal aan: Raman kiest onverwachte club

Enkele uren voor het verstrijken van de winterse transferdeadline heeft RSC Anderlecht nog een uitgaande transfer afgerond. Zo nam de recordkampioen definitief afscheid van Benito Raman. De aanvaller kiest voor een opmerkelijke uitdaging en tekende bij de Turkse middenmoter Samsunspor.

Paars-Wit maakte van het slot van de mercato gebruik om enkele spelers te lozen die niet meer in de plannen voorkomen. Lucas Lissens werd bijvoorbeeld aan het Deense Lyngby verpatst. Met Cadiz wordt dan weer onderhandeld over een uitleenbeurt van Amadou Diawara.

En inmiddels werd dus ook voor Raman een oplossing gevonden. OH Leuven trok even aan zijn mouw, maar de aanvaller verkoos een buitenlands avontuur. Zo gaat hij aan de slag bij Samsunspor, de huidige nummer 14 uit de Turkse Süper Lig.

LEES OOK: Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

Clubhopper in België en Duitsland

Het jeugdproduct van AA Gent heeft inmiddels heel wat ploegen op zijn cv staan. Nadat hij door de Buffalo's aan STVV en KV Kortrijk werd verhuurd, trok Raman in 2016 op permanente basis naar Standard. Die passage werd echter geen groot succes.

De aanvaller verkaste dan maar naar Duitsland. Daar vond hij uiteindelijk wel zijn draai. Eerst op huurbasis bij Fortuna Dusseldorf, vervolgens bij Schalke 04. In de zomer van 2021 koos hij, mede door familiale redenen, voor een terugkeer naar België en tekende hij bij Anderlecht.

Geen hoofdrol in Brussel

Een vaste basisplaats veroveren in het Lotto Park lukte hem echter niet. Raman toonde zich wel van waarde als joker, maar speelde nooit een hoofdrol in de sportieve plannen. Afgelopen zomer werd hij dan ook al naar de uitgang begeleid. Een transfer naar onder meer STVV viel toen echter in het water. Enkele maanden later hebben de betrokken partijen dan toch een oplossing gevonden. Bij Samsunspor tekende de pocket-spits een contract tot medio 2026.

Riemer en co hebben Raman te snel laten vallen ...

Meest recent

‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

16
16
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

24
24
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

56
56
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

55
55
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

52
52
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

52
52
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

246
246
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

153
153
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

202
202
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

459
459
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

186
186
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

394
394
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

457
457
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

553
553
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

570
570
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

211
211
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

336
336
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

273
273
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

380
380
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

377
377
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

564
564
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

281
281
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

357
357
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

360
360
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

450
450

Meer sportnieuws