'Last-minute beweging op Neerpede: dubbeldeal Anderlecht'

door
'Last-minute beweging op Neerpede: dubbeldeal Anderlecht'

Donderdagavond om middernacht sluit de winterse transfermarkt zijn deuren in de meeste Europese landen, zo ook in België. Bij een aantal clubs staat er last-minute echter nog één en ander te bewegen. Bij RSC Anderlecht wordt bijvoorbeeld nog wat actie aan uitgaande zijde verwacht.

RSCA neemt het aanstaande donderdag tegen KV Mechelen op. De kans dat sportieve baas Jesper Fredberg dan op de tribunes plaats zal nemen is behoorlijk klein, de Deen is immers volop bezig met de het afronden van de winterse transferperiode. En er liggen nog enkele dossiers op tafel.

LEES OOK: 'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

Huiswerk grotendeels af

Het hoofddoel van de paars-witte wintermercato was het aantrekken van een extra verdediger. Die werd begin deze week ook gevonden in de vorm van Federico Gattoni. De Argentijn wordt een half seizoen gehuurd van Sevilla FC. De Deense doelman Mads Kikkenborg werd dan weer aangetrokken om het vertrek van Maxime Dupé op te vangen.

Voorts lijkt het huiswerk aan inkomende zijde grotendeels af. Een last-minute verrassing is uiteraard nooit uitgesloten en er doen zelfs geruchten de ronde, onder meer de naam van Adnan Januzaj werd hier en daar genoemd. Desondanks lijkt het weinig waarschijnlijk dat er op de valreep nog versterking wordt gehaald.

Tweetal naar uitgang

Aan uitgaande zijde mag wel nog wat beweging verwacht worden. Zo blijft het de bedoeling om Amadou Diawara en zijn royale salaris te lozen. Daar moet het Cadiz CF voor zorgen. Er wordt met de Spaanse eersteklasser onderhandeld over een huurbeurt met (al dan niet verplichte) aankoopoptie.

Daarnaast lijkt ook Benito Raman op weg naar de uitgang. De aanvaller, die in de laatste maanden van zijn contract zit, kon rekenen op interesse van OH Leuven. Maar hij lijkt voor een buitenlands avontuur te kiezen. Volgens Het Laatste Nieuws is Raman immers goed op weg naar het Turkse Samsunspor. Zijn transfer zou bijna afgerond zijn.

Anderlecht had Raman beter gehouden ...

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

87
87
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

224
224
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

41
41
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

198
198
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

311
311
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

561
561
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

220
220
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

57
57
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

170
170
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1307
1307
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

99
99
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

592
592
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

55
55
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

123
123
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

160
160
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

280
280
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

117
117
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

345
345
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

42
42

Meer sportnieuws