'Last-minute beweging op Neerpede: dubbeldeal Anderlecht'

door
'Last-minute beweging op Neerpede: dubbeldeal Anderlecht'

Donderdagavond om middernacht sluit de winterse transfermarkt zijn deuren in de meeste Europese landen, zo ook in België. Bij een aantal clubs staat er last-minute echter nog één en ander te bewegen. Bij RSC Anderlecht wordt bijvoorbeeld nog wat actie aan uitgaande zijde verwacht.

RSCA neemt het aanstaande donderdag tegen KV Mechelen op. De kans dat sportieve baas Jesper Fredberg dan op de tribunes plaats zal nemen is behoorlijk klein, de Deen is immers volop bezig met de het afronden van de winterse transferperiode. En er liggen nog enkele dossiers op tafel.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

Huiswerk grotendeels af

Het hoofddoel van de paars-witte wintermercato was het aantrekken van een extra verdediger. Die werd begin deze week ook gevonden in de vorm van Federico Gattoni. De Argentijn wordt een half seizoen gehuurd van Sevilla FC. De Deense doelman Mads Kikkenborg werd dan weer aangetrokken om het vertrek van Maxime Dupé op te vangen.

Voorts lijkt het huiswerk aan inkomende zijde grotendeels af. Een last-minute verrassing is uiteraard nooit uitgesloten en er doen zelfs geruchten de ronde, onder meer de naam van Adnan Januzaj werd hier en daar genoemd. Desondanks lijkt het weinig waarschijnlijk dat er op de valreep nog versterking wordt gehaald.

Tweetal naar uitgang

Aan uitgaande zijde mag wel nog wat beweging verwacht worden. Zo blijft het de bedoeling om Amadou Diawara en zijn royale salaris te lozen. Daar moet het Cadiz CF voor zorgen. Er wordt met de Spaanse eersteklasser onderhandeld over een huurbeurt met (al dan niet verplichte) aankoopoptie.

Daarnaast lijkt ook Benito Raman op weg naar de uitgang. De aanvaller, die in de laatste maanden van zijn contract zit, kon rekenen op interesse van OH Leuven. Maar hij lijkt voor een buitenlands avontuur te kiezen. Volgens Het Laatste Nieuws is Raman immers goed op weg naar het Turkse Samsunspor. Zijn transfer zou bijna afgerond zijn.

Anderlecht had Raman beter gehouden ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

170
170
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

40
40
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

35
35
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

142
142
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

39
39
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

45
45
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

47
47
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

146
146
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

79
79
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

100
100
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

594
594
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

116
116
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

460
460
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

65
65
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

589
589
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

78
78
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

143
143
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

260
260
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

29
29
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

122
122
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

112
112
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

61
61
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

135
135
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

205
205
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

266
266

Meer sportnieuws