'Geen Praet of Marin: Antwerp gaat voor Jonge Duivel'

647 stemmen
'Geen Praet of Marin: Antwerp gaat voor Jonge Duivel'

Antwerp ging woensdagavond met 0-1 winnen op Sclessin, maar van een leien dakje liep dat niet. De matchwinnaar was de 19-jarige debutant Doumbia, maar dat onderstreept toch vooral dat de Great Old versterking nodig heeft. Na het vertrek van Arthur Vermeeren is er een leemte op het middenveld.

Die moest de voorbije wedstrijden opgevangen worden door Doumbia en de eveneens 19-jarige Milan Smits, maar zij zijn allebei nog groen achter de oren. Na de wedstrijd in Luik kondigde Mark van Bommel wel aan dat er nog werk gemaakt werd van de komst van een middenvelder.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Antwerp gaat voor Matazo

De voorbije dagen werd Antwerp al gelinkt aan onder meer Dennis Praet en Razvan Marin, maar uiteindelijk lijkt geen van beiden naar de Bosuil te komen. Wel zou Antwerp op het punt staan om een andere bekende naam te strikken. Volgens Het Nieuwsblad staan ze namelijk dicht bij de komst van Eliot Matazo.

De 21-jarige Jonge Duivel belandde dit seizoen op een zijspoor bij AS Monaco. Onder Philippe Clement kwam hij nog vaak aan spelen toe, maar nadat onze landgenoot in de zomer plaats moest maken voor Adi Hütter komt Matazo amper nog van de bank. Dit seizoen bleef zijn bijdrage beperkt tot slechts 98 speelminuten in zes wedstrijden.

Matazo zit bij Monaco op een zijspoor

Antwerp onderhandelt nu volop met Monaco over een uitleenbeurt van de middenvelder, wellicht zonder aankoopoptie. Een akkoord is er nog niet, maar de gesprekken zouden wel goed opschieten. Matazo heeft in het Prinsdom nog een contract tot 2026.

De jongeling is een jeugdproduct van Anderlecht, maar daar vertrok hij op zijn zestiende al. Monaco wist hem weg te lokken en hij kwam daar ook al 77 keer in actie in de A-ploeg. Matazo is ook al jaren een vaste waarde in de selectie van de Jonge Duivels, waar hij al zeventien caps verzamelde.

🚀

Zou Matazo een aanwinst zijn voor Antwerp?

Meest recent

Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

1
1
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

364
364
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

22
22
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

41
41
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

61
61
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

265
265
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

59
59
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

337
337
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

157
157
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

81
81
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

177
177
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

471
471
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

139
139
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

70
70
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

212
212
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

470
470
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

228
228
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

101
101
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

86
86
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

97
97
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

267
267
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

271
271
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

359
359
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

288
288

Meer sportnieuws