'Geen Praet of Marin: Antwerp gaat voor Jonge Duivel'

647 stemmen
'Geen Praet of Marin: Antwerp gaat voor Jonge Duivel'

Antwerp ging woensdagavond met 0-1 winnen op Sclessin, maar van een leien dakje liep dat niet. De matchwinnaar was de 19-jarige debutant Doumbia, maar dat onderstreept toch vooral dat de Great Old versterking nodig heeft. Na het vertrek van Arthur Vermeeren is er een leemte op het middenveld.

Die moest de voorbije wedstrijden opgevangen worden door Doumbia en de eveneens 19-jarige Milan Smits, maar zij zijn allebei nog groen achter de oren. Na de wedstrijd in Luik kondigde Mark van Bommel wel aan dat er nog werk gemaakt werd van de komst van een middenvelder.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Antwerp gaat voor Matazo

De voorbije dagen werd Antwerp al gelinkt aan onder meer Dennis Praet en Razvan Marin, maar uiteindelijk lijkt geen van beiden naar de Bosuil te komen. Wel zou Antwerp op het punt staan om een andere bekende naam te strikken. Volgens Het Nieuwsblad staan ze namelijk dicht bij de komst van Eliot Matazo.

De 21-jarige Jonge Duivel belandde dit seizoen op een zijspoor bij AS Monaco. Onder Philippe Clement kwam hij nog vaak aan spelen toe, maar nadat onze landgenoot in de zomer plaats moest maken voor Adi Hütter komt Matazo amper nog van de bank. Dit seizoen bleef zijn bijdrage beperkt tot slechts 98 speelminuten in zes wedstrijden.

Matazo zit bij Monaco op een zijspoor

Antwerp onderhandelt nu volop met Monaco over een uitleenbeurt van de middenvelder, wellicht zonder aankoopoptie. Een akkoord is er nog niet, maar de gesprekken zouden wel goed opschieten. Matazo heeft in het Prinsdom nog een contract tot 2026.

De jongeling is een jeugdproduct van Anderlecht, maar daar vertrok hij op zijn zestiende al. Monaco wist hem weg te lokken en hij kwam daar ook al 77 keer in actie in de A-ploeg. Matazo is ook al jaren een vaste waarde in de selectie van de Jonge Duivels, waar hij al zeventien caps verzamelde.

Zou Matazo een aanwinst zijn voor Antwerp?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

76
76
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

23
23
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

20
20
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

75
75
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

68
68
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

60
60
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

107
107
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

136
136
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

113
113
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

158
158
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

366
366
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

236
236
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

752
752
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

490
490
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

505
505
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

373
373
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

683
683
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

338
338
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

513
513
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2167
2167
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws