'Geen Praet of Marin: Antwerp gaat voor Jonge Duivel'

door
'Geen Praet of Marin: Antwerp gaat voor Jonge Duivel'

Antwerp ging woensdagavond met 0-1 winnen op Sclessin, maar van een leien dakje liep dat niet. De matchwinnaar was de 19-jarige debutant Doumbia, maar dat onderstreept toch vooral dat de Great Old versterking nodig heeft. Na het vertrek van Arthur Vermeeren is er een leemte op het middenveld.

Die moest de voorbije wedstrijden opgevangen worden door Doumbia en de eveneens 19-jarige Milan Smits, maar zij zijn allebei nog groen achter de oren. Na de wedstrijd in Luik kondigde Mark van Bommel wel aan dat er nog werk gemaakt werd van de komst van een middenvelder.

LEES OOK: 'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Antwerp gaat voor Matazo

De voorbije dagen werd Antwerp al gelinkt aan onder meer Dennis Praet en Razvan Marin, maar uiteindelijk lijkt geen van beiden naar de Bosuil te komen. Wel zou Antwerp op het punt staan om een andere bekende naam te strikken. Volgens Het Nieuwsblad staan ze namelijk dicht bij de komst van Eliot Matazo.

De 21-jarige Jonge Duivel belandde dit seizoen op een zijspoor bij AS Monaco. Onder Philippe Clement kwam hij nog vaak aan spelen toe, maar nadat onze landgenoot in de zomer plaats moest maken voor Adi Hütter komt Matazo amper nog van de bank. Dit seizoen bleef zijn bijdrage beperkt tot slechts 98 speelminuten in zes wedstrijden.

Matazo zit bij Monaco op een zijspoor

Antwerp onderhandelt nu volop met Monaco over een uitleenbeurt van de middenvelder, wellicht zonder aankoopoptie. Een akkoord is er nog niet, maar de gesprekken zouden wel goed opschieten. Matazo heeft in het Prinsdom nog een contract tot 2026.

De jongeling is een jeugdproduct van Anderlecht, maar daar vertrok hij op zijn zestiende al. Monaco wist hem weg te lokken en hij kwam daar ook al 77 keer in actie in de A-ploeg. Matazo is ook al jaren een vaste waarde in de selectie van de Jonge Duivels, waar hij al zeventien caps verzamelde.

Zou Matazo een aanwinst zijn voor Antwerp?

Meest recent

DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

12
12
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

225
225
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

195
195
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

28
28
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

79
79
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

157
157
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

202
202
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

166
166
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

159
159
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

20
20
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

62
62
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

485
485
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

9
9
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

388
388
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

94
94
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

106
106
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

851
851
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

321
321
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

42
42
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

131
131
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

159
159
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

125
125
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1387
1387
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

303
303

Meer sportnieuws