'Geen Praet of Marin: Antwerp gaat voor Jonge Duivel'

647 stemmen
'Geen Praet of Marin: Antwerp gaat voor Jonge Duivel'

Antwerp ging woensdagavond met 0-1 winnen op Sclessin, maar van een leien dakje liep dat niet. De matchwinnaar was de 19-jarige debutant Doumbia, maar dat onderstreept toch vooral dat de Great Old versterking nodig heeft. Na het vertrek van Arthur Vermeeren is er een leemte op het middenveld.

Die moest de voorbije wedstrijden opgevangen worden door Doumbia en de eveneens 19-jarige Milan Smits, maar zij zijn allebei nog groen achter de oren. Na de wedstrijd in Luik kondigde Mark van Bommel wel aan dat er nog werk gemaakt werd van de komst van een middenvelder.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Antwerp gaat voor Matazo

De voorbije dagen werd Antwerp al gelinkt aan onder meer Dennis Praet en Razvan Marin, maar uiteindelijk lijkt geen van beiden naar de Bosuil te komen. Wel zou Antwerp op het punt staan om een andere bekende naam te strikken. Volgens Het Nieuwsblad staan ze namelijk dicht bij de komst van Eliot Matazo.

De 21-jarige Jonge Duivel belandde dit seizoen op een zijspoor bij AS Monaco. Onder Philippe Clement kwam hij nog vaak aan spelen toe, maar nadat onze landgenoot in de zomer plaats moest maken voor Adi Hütter komt Matazo amper nog van de bank. Dit seizoen bleef zijn bijdrage beperkt tot slechts 98 speelminuten in zes wedstrijden.

Matazo zit bij Monaco op een zijspoor

Antwerp onderhandelt nu volop met Monaco over een uitleenbeurt van de middenvelder, wellicht zonder aankoopoptie. Een akkoord is er nog niet, maar de gesprekken zouden wel goed opschieten. Matazo heeft in het Prinsdom nog een contract tot 2026.

De jongeling is een jeugdproduct van Anderlecht, maar daar vertrok hij op zijn zestiende al. Monaco wist hem weg te lokken en hij kwam daar ook al 77 keer in actie in de A-ploeg. Matazo is ook al jaren een vaste waarde in de selectie van de Jonge Duivels, waar hij al zeventien caps verzamelde.

Zou Matazo een aanwinst zijn voor Antwerp?

Meest recent

Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

45
45
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

29
29
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

84
84
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

63
63
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

42
42
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

55
55
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

295
295
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

168
168
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

248
248
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

253
253
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

74
74
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

879
879
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

290
290
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

326
326
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

431
431
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

138
138
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

102
102
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

170
170
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

264
264
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

372
372
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

228
228
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

43
43
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

45
45
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

174
174

Meer sportnieuws