'Geen Praet of Marin: Antwerp gaat voor Jonge Duivel'

647 stemmen
'Geen Praet of Marin: Antwerp gaat voor Jonge Duivel'

Antwerp ging woensdagavond met 0-1 winnen op Sclessin, maar van een leien dakje liep dat niet. De matchwinnaar was de 19-jarige debutant Doumbia, maar dat onderstreept toch vooral dat de Great Old versterking nodig heeft. Na het vertrek van Arthur Vermeeren is er een leemte op het middenveld.

Die moest de voorbije wedstrijden opgevangen worden door Doumbia en de eveneens 19-jarige Milan Smits, maar zij zijn allebei nog groen achter de oren. Na de wedstrijd in Luik kondigde Mark van Bommel wel aan dat er nog werk gemaakt werd van de komst van een middenvelder.

LEES OOK: 'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Antwerp gaat voor Matazo

De voorbije dagen werd Antwerp al gelinkt aan onder meer Dennis Praet en Razvan Marin, maar uiteindelijk lijkt geen van beiden naar de Bosuil te komen. Wel zou Antwerp op het punt staan om een andere bekende naam te strikken. Volgens Het Nieuwsblad staan ze namelijk dicht bij de komst van Eliot Matazo.

De 21-jarige Jonge Duivel belandde dit seizoen op een zijspoor bij AS Monaco. Onder Philippe Clement kwam hij nog vaak aan spelen toe, maar nadat onze landgenoot in de zomer plaats moest maken voor Adi Hütter komt Matazo amper nog van de bank. Dit seizoen bleef zijn bijdrage beperkt tot slechts 98 speelminuten in zes wedstrijden.

Matazo zit bij Monaco op een zijspoor

Antwerp onderhandelt nu volop met Monaco over een uitleenbeurt van de middenvelder, wellicht zonder aankoopoptie. Een akkoord is er nog niet, maar de gesprekken zouden wel goed opschieten. Matazo heeft in het Prinsdom nog een contract tot 2026.

De jongeling is een jeugdproduct van Anderlecht, maar daar vertrok hij op zijn zestiende al. Monaco wist hem weg te lokken en hij kwam daar ook al 77 keer in actie in de A-ploeg. Matazo is ook al jaren een vaste waarde in de selectie van de Jonge Duivels, waar hij al zeventien caps verzamelde.

Zou Matazo een aanwinst zijn voor Antwerp?

Meest recent

‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

30
30
Zulte stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

31
31
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

186
186
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

242
242
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

249
249
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

106
106
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

61
61
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

323
323
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

99
99
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

161
161
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

416
416
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

121
121
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

302
302
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

493
493
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

278
278
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

891
891
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

425
425
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

325
325
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

308
308
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

88
88
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

616
616
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

99
99
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

310
310
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

299
299
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

351
351

Meer sportnieuws