'Transferfiasco Atlético Madrid vlak na Vermeeren-deal'

door
'Transferfiasco Atlético Madrid vlak na Vermeeren-deal'

Atlético Madrid rondde eind vorige week de transfer van Arthur Vermeeren af. De Spaanse topclub leek zich vervolgens meteen ook te verzekeren van een nieuwe aanvaller. Maar de transfer van Moise Kean viel in extremis nog in het water.

Los Rojiblancos strijden in de komende weken opnieuw op drie fronten mee voor de prijzen. In La Liga staan ze momenteel derde, de halve finale van de Copa del Rey werd gehaald en in de Champions League wacht een tweeluik tegen Serie A-leider Internazionale. Het belooft dus een drukke periode te worden.

LEES OOK: Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

Aanvallende versterking

Atlético wou van de wintermercato dan ook gebruik maken om zijn selectie in de breedte te versterken, liefst met jongere spelers die op termijn kunnen doorgroeien naar een belangrijkere rol. Vandaar ook dat Atlético niet tot komende zomer wou wachten om de overgang van Vermeeren af te ronden.

De Belgische middenvelder kan woensdag alvast zijn debuut maken tegen Rayo Vallecano. Maar Los Rojiblancos mikken op nog meer versterking. Voor de aanvalslinie was het vizier bijvoorbeeld op Moise Kean gericht. De 23-jarige Italiaanse spits zou op huurbasis overkomen van Juventus.

Medische tests gefaald

Alles leek in gereedheid om de transfer te belinken, Kean woonde zelfs de wedstrijd van afgelopen weekend tegen Valencia bij. Maar op het laatste moment is de deal alsnog afgeblazen. Volgens transferexpert Fabrizio Romano werd immers een probleem ontdekt bij de medische proeven.

Kean keerde inmiddels ook al terug naar Italië. Het valt af te wachten of Atlético voor het sluiten van de winterse transferperiode nog een andere aanvaller op de kop kan tikken. Ondertussen zou men ook nog wat extra ervaring aan de defensie willen toevoegen. Daarvoor is Gabriel Paulista (Valencia) in beeld.

Atlético kan dit seizoen de Champions League winnen ...

Meest recent

Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

15
15
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

67
67
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

202
202
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

120
120
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

39
39
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

203
203
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

46
46
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

175
175
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

151
151
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

79
79
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

214
214
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

173
173
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

97
97
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

136
136
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

316
316
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

171
171
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

131
131
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

243
243
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

90
90
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

303
303
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

148
148
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

899
899
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

102
102
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

217
217
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

91
91

Meer sportnieuws