'Transferfiasco Atlético Madrid vlak na Vermeeren-deal'

door
'Transferfiasco Atlético Madrid vlak na Vermeeren-deal'

Atlético Madrid rondde eind vorige week de transfer van Arthur Vermeeren af. De Spaanse topclub leek zich vervolgens meteen ook te verzekeren van een nieuwe aanvaller. Maar de transfer van Moise Kean viel in extremis nog in het water.

Los Rojiblancos strijden in de komende weken opnieuw op drie fronten mee voor de prijzen. In La Liga staan ze momenteel derde, de halve finale van de Copa del Rey werd gehaald en in de Champions League wacht een tweeluik tegen Serie A-leider Internazionale. Het belooft dus een drukke periode te worden.

LEES OOK: "Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

Aanvallende versterking

Atlético wou van de wintermercato dan ook gebruik maken om zijn selectie in de breedte te versterken, liefst met jongere spelers die op termijn kunnen doorgroeien naar een belangrijkere rol. Vandaar ook dat Atlético niet tot komende zomer wou wachten om de overgang van Vermeeren af te ronden.

De Belgische middenvelder kan woensdag alvast zijn debuut maken tegen Rayo Vallecano. Maar Los Rojiblancos mikken op nog meer versterking. Voor de aanvalslinie was het vizier bijvoorbeeld op Moise Kean gericht. De 23-jarige Italiaanse spits zou op huurbasis overkomen van Juventus.

Medische tests gefaald

Alles leek in gereedheid om de transfer te belinken, Kean woonde zelfs de wedstrijd van afgelopen weekend tegen Valencia bij. Maar op het laatste moment is de deal alsnog afgeblazen. Volgens transferexpert Fabrizio Romano werd immers een probleem ontdekt bij de medische proeven.

Kean keerde inmiddels ook al terug naar Italië. Het valt af te wachten of Atlético voor het sluiten van de winterse transferperiode nog een andere aanvaller op de kop kan tikken. Ondertussen zou men ook nog wat extra ervaring aan de defensie willen toevoegen. Daarvoor is Gabriel Paulista (Valencia) in beeld.

Atlético kan dit seizoen de Champions League winnen ...

Meest recent

Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

9
9
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

26
26
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

311
311
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

479
479
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

195
195
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

73
73
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

82
82
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

336
336
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

144
144
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

233
233
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

96
96
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

249
249
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

435
435
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

185
185
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

66
66
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

539
539
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

273
273
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

157
157
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

119
119
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

24
24
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38

Meer sportnieuws