'Transferfiasco Atlético Madrid vlak na Vermeeren-deal'

324 stemmen
'Transferfiasco Atlético Madrid vlak na Vermeeren-deal'

Atlético Madrid rondde eind vorige week de transfer van Arthur Vermeeren af. De Spaanse topclub leek zich vervolgens meteen ook te verzekeren van een nieuwe aanvaller. Maar de transfer van Moise Kean viel in extremis nog in het water.

Los Rojiblancos strijden in de komende weken opnieuw op drie fronten mee voor de prijzen. In La Liga staan ze momenteel derde, de halve finale van de Copa del Rey werd gehaald en in de Champions League wacht een tweeluik tegen Serie A-leider Internazionale. Het belooft dus een drukke periode te worden.

LEES OOK: 'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Aanvallende versterking

Atlético wou van de wintermercato dan ook gebruik maken om zijn selectie in de breedte te versterken, liefst met jongere spelers die op termijn kunnen doorgroeien naar een belangrijkere rol. Vandaar ook dat Atlético niet tot komende zomer wou wachten om de overgang van Vermeeren af te ronden.

De Belgische middenvelder kan woensdag alvast zijn debuut maken tegen Rayo Vallecano. Maar Los Rojiblancos mikken op nog meer versterking. Voor de aanvalslinie was het vizier bijvoorbeeld op Moise Kean gericht. De 23-jarige Italiaanse spits zou op huurbasis overkomen van Juventus.

Medische tests gefaald

Alles leek in gereedheid om de transfer te belinken, Kean woonde zelfs de wedstrijd van afgelopen weekend tegen Valencia bij. Maar op het laatste moment is de deal alsnog afgeblazen. Volgens transferexpert Fabrizio Romano werd immers een probleem ontdekt bij de medische proeven.

Kean keerde inmiddels ook al terug naar Italië. Het valt af te wachten of Atlético voor het sluiten van de winterse transferperiode nog een andere aanvaller op de kop kan tikken. Ondertussen zou men ook nog wat extra ervaring aan de defensie willen toevoegen. Daarvoor is Gabriel Paulista (Valencia) in beeld.

Atlético kan dit seizoen de Champions League winnen ...

Meest recent

Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

27
27
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

56
56
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

80
80
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

16
16
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

64
64
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

85
85
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

74
74
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

110
110
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

176
176
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

32
32
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

135
135
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

287
287
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

342
342
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

331
331
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

61
61
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

62
62
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

192
192
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

110
110
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

124
124
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

307
307
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

120
120

Meer sportnieuws