'Transferfiasco Atlético Madrid vlak na Vermeeren-deal'

324 stemmen
'Transferfiasco Atlético Madrid vlak na Vermeeren-deal'

Atlético Madrid rondde eind vorige week de transfer van Arthur Vermeeren af. De Spaanse topclub leek zich vervolgens meteen ook te verzekeren van een nieuwe aanvaller. Maar de transfer van Moise Kean viel in extremis nog in het water.

Los Rojiblancos strijden in de komende weken opnieuw op drie fronten mee voor de prijzen. In La Liga staan ze momenteel derde, de halve finale van de Copa del Rey werd gehaald en in de Champions League wacht een tweeluik tegen Serie A-leider Internazionale. Het belooft dus een drukke periode te worden.

LEES OOK: 'Meunier versiert transfer naar LaLiga'

Aanvallende versterking

Atlético wou van de wintermercato dan ook gebruik maken om zijn selectie in de breedte te versterken, liefst met jongere spelers die op termijn kunnen doorgroeien naar een belangrijkere rol. Vandaar ook dat Atlético niet tot komende zomer wou wachten om de overgang van Vermeeren af te ronden.

De Belgische middenvelder kan woensdag alvast zijn debuut maken tegen Rayo Vallecano. Maar Los Rojiblancos mikken op nog meer versterking. Voor de aanvalslinie was het vizier bijvoorbeeld op Moise Kean gericht. De 23-jarige Italiaanse spits zou op huurbasis overkomen van Juventus.

Medische tests gefaald

Alles leek in gereedheid om de transfer te belinken, Kean woonde zelfs de wedstrijd van afgelopen weekend tegen Valencia bij. Maar op het laatste moment is de deal alsnog afgeblazen. Volgens transferexpert Fabrizio Romano werd immers een probleem ontdekt bij de medische proeven.

Kean keerde inmiddels ook al terug naar Italië. Het valt af te wachten of Atlético voor het sluiten van de winterse transferperiode nog een andere aanvaller op de kop kan tikken. Ondertussen zou men ook nog wat extra ervaring aan de defensie willen toevoegen. Daarvoor is Gabriel Paulista (Valencia) in beeld.

Atlético kan dit seizoen de Champions League winnen ...

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

25
25
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

220
220
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

80
80
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

113
113
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

171
171
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

100
100
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

158
158
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

56
56
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

321
321
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

111
111
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

672
672
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

72
72
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

273
273
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

296
296
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

592
592
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

478
478
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

807
807
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

192
192
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

248
248
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

170
170

Meer sportnieuws