'Transferfiasco Atlético Madrid vlak na Vermeeren-deal'

door
'Transferfiasco Atlético Madrid vlak na Vermeeren-deal'

Atlético Madrid rondde eind vorige week de transfer van Arthur Vermeeren af. De Spaanse topclub leek zich vervolgens meteen ook te verzekeren van een nieuwe aanvaller. Maar de transfer van Moise Kean viel in extremis nog in het water.

Los Rojiblancos strijden in de komende weken opnieuw op drie fronten mee voor de prijzen. In La Liga staan ze momenteel derde, de halve finale van de Copa del Rey werd gehaald en in de Champions League wacht een tweeluik tegen Serie A-leider Internazionale. Het belooft dus een drukke periode te worden.

Aanvallende versterking

Atlético wou van de wintermercato dan ook gebruik maken om zijn selectie in de breedte te versterken, liefst met jongere spelers die op termijn kunnen doorgroeien naar een belangrijkere rol. Vandaar ook dat Atlético niet tot komende zomer wou wachten om de overgang van Vermeeren af te ronden.

De Belgische middenvelder kan woensdag alvast zijn debuut maken tegen Rayo Vallecano. Maar Los Rojiblancos mikken op nog meer versterking. Voor de aanvalslinie was het vizier bijvoorbeeld op Moise Kean gericht. De 23-jarige Italiaanse spits zou op huurbasis overkomen van Juventus.

Medische tests gefaald

Alles leek in gereedheid om de transfer te belinken, Kean woonde zelfs de wedstrijd van afgelopen weekend tegen Valencia bij. Maar op het laatste moment is de deal alsnog afgeblazen. Volgens transferexpert Fabrizio Romano werd immers een probleem ontdekt bij de medische proeven.

Kean keerde inmiddels ook al terug naar Italië. Het valt af te wachten of Atlético voor het sluiten van de winterse transferperiode nog een andere aanvaller op de kop kan tikken. Ondertussen zou men ook nog wat extra ervaring aan de defensie willen toevoegen. Daarvoor is Gabriel Paulista (Valencia) in beeld.

Atlético kan dit seizoen de Champions League winnen ...

Meest recent

Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

0
0
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

109
109
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

143
143
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

60
60
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

102
102
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

145
145
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

237
237
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

248
248
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

62
62
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

27
27
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

622
622
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

317
317
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

460
460
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

126
126
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

525
525
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1092
1092
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

316
316
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

675
675
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

332
332
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

234
234
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

149
149
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

92
92
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

65
65

Meer sportnieuws