'Toptransfer Antwerp: één naam weerklinkt het luidst'

door stemmen
'Toptransfer Antwerp: één naam weerklinkt het luidst'

Antwerp FC wil zich deze week herpakken na de slipper op Eupen, maar staat voor een lastig tweeluik tegen Standard en Club Brugge. En dat terwijl coach Mark van Bommel nog steeds op versterking wacht. Al lijkt zijn geduld weldra beloond te worden.

De Great Old heeft een uiterst succesvolle periode achter de rug, maar aan die successen hing wel een prijskaartje. En mecenas Paul Gheysens kan de gaten in de boekhouding niet blijven dichten. Antwerp kampte dan ook met een 'cashflowprobleem'. En dus moest op de mercato vers kapitaal opgehaald worden.

Dat lukte uiteindelijk ook dankzij jeugdproduct Arthur Vermeeren. Het goudhaantje werd immers aan Atlético Madrid verkocht. Met een transfersom die kan oplopen tot zo'n 22 miljoen euro, pakte RAFC niet de absolute jackpot. Maar het bedrag vormde wel een duidelijke verbetering van het eigen transferrecord.

LEES OOK: 'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Vervanger gezocht

Financieel gezien kan RAFC dus opnieuw wat vrijer ademhalen. Maar het vertrek van Vermeeren vormt sportief gezien natuurlijk wel een aanzienlijke aderlating. De landskampioen wil voor het sluiten van de winterse transferperiode dan ook nog versterking voor zijn middenveld aantrekken. En die lijkt ook op komst.

Op zijn persbabbel van dinsdag liet Van Bommel alvast verstaan dat er 'iets in de pijplijn zit'. "Ik hoop dat we ons nog versterken de komende twee dagen. Ik ben altijd ongeduldig, maar ik weet dat de club eraan werkt. Het verlies van Arthur moeten we zo snel mogelijk proberen op te vangen", klonk het bij Sporza.

Hopen op Praet

Inmiddels deden al verschillende namen de ronde om de vacature in te vullen. Razvan Marin bijvoorbeeld, voormalig smaakmaker van Standard. Maar ook Dennis Praet wordt nadrukkelijk genoemd. "De naam die het luidst weerklinkt is die van Praet", klinkt het bijvoorbeeld bij Gazet van Antwerpen. Al voegt het medium daar meteen aan toe dat er van een doorbraak in het dossier nog geen sprake is. Afwachten dus of RAFC erin slaagt de voormalige Gouden Schoen, die zijn laatste contractmaanden is ingegaan bij Leicester City, te strikken voor het sluiten van de mercato.

Antwerp is voorlopig verzwakt uit de mercato gekomen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

3
3
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

29
29
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

29
29
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

114
114
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

151
151
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

120
120
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

116
116
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

447
447
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

643
643
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

385
385
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

199
199
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

118
118
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

204
204
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

403
403
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

289
289
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

275
275
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

427
427
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

432
432
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

293
293
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

168
168

Meer sportnieuws