'Toptransfer Antwerp: één naam weerklinkt het luidst'

1173 stemmen
'Toptransfer Antwerp: één naam weerklinkt het luidst'

Antwerp FC wil zich deze week herpakken na de slipper op Eupen, maar staat voor een lastig tweeluik tegen Standard en Club Brugge. En dat terwijl coach Mark van Bommel nog steeds op versterking wacht. Al lijkt zijn geduld weldra beloond te worden.

De Great Old heeft een uiterst succesvolle periode achter de rug, maar aan die successen hing wel een prijskaartje. En mecenas Paul Gheysens kan de gaten in de boekhouding niet blijven dichten. Antwerp kampte dan ook met een 'cashflowprobleem'. En dus moest op de mercato vers kapitaal opgehaald worden.

Dat lukte uiteindelijk ook dankzij jeugdproduct Arthur Vermeeren. Het goudhaantje werd immers aan Atlético Madrid verkocht. Met een transfersom die kan oplopen tot zo'n 22 miljoen euro, pakte RAFC niet de absolute jackpot. Maar het bedrag vormde wel een duidelijke verbetering van het eigen transferrecord.

LEES OOK: Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Vervanger gezocht

Financieel gezien kan RAFC dus opnieuw wat vrijer ademhalen. Maar het vertrek van Vermeeren vormt sportief gezien natuurlijk wel een aanzienlijke aderlating. De landskampioen wil voor het sluiten van de winterse transferperiode dan ook nog versterking voor zijn middenveld aantrekken. En die lijkt ook op komst.

Op zijn persbabbel van dinsdag liet Van Bommel alvast verstaan dat er 'iets in de pijplijn zit'. "Ik hoop dat we ons nog versterken de komende twee dagen. Ik ben altijd ongeduldig, maar ik weet dat de club eraan werkt. Het verlies van Arthur moeten we zo snel mogelijk proberen op te vangen", klonk het bij Sporza.

Hopen op Praet

Inmiddels deden al verschillende namen de ronde om de vacature in te vullen. Razvan Marin bijvoorbeeld, voormalig smaakmaker van Standard. Maar ook Dennis Praet wordt nadrukkelijk genoemd. "De naam die het luidst weerklinkt is die van Praet", klinkt het bijvoorbeeld bij Gazet van Antwerpen. Al voegt het medium daar meteen aan toe dat er van een doorbraak in het dossier nog geen sprake is. Afwachten dus of RAFC erin slaagt de voormalige Gouden Schoen, die zijn laatste contractmaanden is ingegaan bij Leicester City, te strikken voor het sluiten van de mercato.

Antwerp is voorlopig verzwakt uit de mercato gekomen ...

Meest recent

Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

287
287
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

29
29
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

86
86
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

159
159
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

233
233
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

282
282
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

86
86
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

75
75
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

552
552
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

309
309
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

139
139
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

138
138
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

131
131
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

13
13
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

106
106
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

310
310
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

133
133
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

444
444
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

109
109
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

41
41
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

145
145
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

583
583
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

222
222
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

75
75
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

378
378

Meer sportnieuws