'Fredberg 'gebombardeerd' voor last-minute transfer Anderlecht'

door
'Fredberg 'gebombardeerd' voor last-minute transfer Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat donderdag op het veld van KV Mechelen op zoek naar zijn eerste overwinning van 2024. Terwijl coach Brian Riemer zijn troepen klaarstoomt voor dat duel, wordt ook richting CEO Sports Jesper Fredberg gekeken. Zo blijft het de bedoeling dat RSCA zich verder versterkt voor het sluiten van de mercato.

Hoewel Paars-Wit dit seizoen gespaard wordt van extra Europese duels en de voorbije maanden dus een redelijk beperkt wedstrijdschema afwerkte, heeft het de laatste weken te maken met een pak blessureleed. Vooral in het verdedigende compartiment was/is de schade behoorlijk groot.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

Nieuwe verdediger in België

Het is dan ook al een tijdje duidelijk dat RSCA nood heeft aan extra versterking voor zijn achterhoede. En daags voor het verstrijken van de winterse transferdeadline lijkt Fredberg zijn slag thuis te halen. Zo raakte afgelopen weekend bekend dat Paars-Wit dicht bij de komst van Federico Gattoni staat.

De 24-jarige Argentijn moet na Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson de derde speler worden die gehuurd wordt van Sevilla FC. Ondanks een vertraagde vlucht landde Gattoni maandag al in België. In principe wordt zijn komst snel wereldkundig gemaakt via de officiële clubkanalen.

Versterking op links

Maar de kans bestaat dat dat Gattoni niet de laatste winteraanwinst wordt. Door de blessures van onder meer Augustinsson, Moussa Ndiaye en depanneur Killian Sardella, zijn ook op de linksback amper alternatieven beschikbaar. En dus zou Paars-Wit mikken op een tweede centrale verdediger die ook op links uit de voeten kan.

Maandag werd daarvoor Malang Sarr genoemd. De 25-jarige Fransman beschikt over het juiste profiel en zit momenteel op een zijspoor bij Chelsea FC, maar volgens La Dernière Heure is zijn dossier allicht te gecompliceerd om tijdig af te ronden. Ondertussen zou Fredberg 'gebombardeerd' worden met berichten van makelaars die soortgelijke spelers aanprijzen. Afwachten dus of de Deen tijdig zijn gewenste target zal vinden.

Anderlecht moet een extra linksback/verdediger halen ...

Meest recent

'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

7
7
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

45
45
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

105
105
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

116
116
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

195
195
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

31
31
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

80
80
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

123
123
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

573
573
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

142
142
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

199
199
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

408
408
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

86
86
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

187
187
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

144
144
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

98
98
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

76
76
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

14
14
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

167
167
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

161
161
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

218
218
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

111
111
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

320
320
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

112
112

Meer sportnieuws