'Fredberg 'gebombardeerd' voor last-minute transfer Anderlecht'

564
'Fredberg 'gebombardeerd' voor last-minute transfer Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat donderdag op het veld van KV Mechelen op zoek naar zijn eerste overwinning van 2024. Terwijl coach Brian Riemer zijn troepen klaarstoomt voor dat duel, wordt ook richting CEO Sports Jesper Fredberg gekeken. Zo blijft het de bedoeling dat RSCA zich verder versterkt voor het sluiten van de mercato.

Hoewel Paars-Wit dit seizoen gespaard wordt van extra Europese duels en de voorbije maanden dus een redelijk beperkt wedstrijdschema afwerkte, heeft het de laatste weken te maken met een pak blessureleed. Vooral in het verdedigende compartiment was/is de schade behoorlijk groot.

LEES OOK: Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

Nieuwe verdediger in België

Het is dan ook al een tijdje duidelijk dat RSCA nood heeft aan extra versterking voor zijn achterhoede. En daags voor het verstrijken van de winterse transferdeadline lijkt Fredberg zijn slag thuis te halen. Zo raakte afgelopen weekend bekend dat Paars-Wit dicht bij de komst van Federico Gattoni staat.

De 24-jarige Argentijn moet na Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson de derde speler worden die gehuurd wordt van Sevilla FC. Ondanks een vertraagde vlucht landde Gattoni maandag al in België. In principe wordt zijn komst snel wereldkundig gemaakt via de officiële clubkanalen.

Versterking op links

Maar de kans bestaat dat dat Gattoni niet de laatste winteraanwinst wordt. Door de blessures van onder meer Augustinsson, Moussa Ndiaye en depanneur Killian Sardella, zijn ook op de linksback amper alternatieven beschikbaar. En dus zou Paars-Wit mikken op een tweede centrale verdediger die ook op links uit de voeten kan.

Maandag werd daarvoor Malang Sarr genoemd. De 25-jarige Fransman beschikt over het juiste profiel en zit momenteel op een zijspoor bij Chelsea FC, maar volgens La Dernière Heure is zijn dossier allicht te gecompliceerd om tijdig af te ronden. Ondertussen zou Fredberg 'gebombardeerd' worden met berichten van makelaars die soortgelijke spelers aanprijzen. Afwachten dus of de Deen tijdig zijn gewenste target zal vinden.

Anderlecht moet een extra linksback/verdediger halen ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

48
48
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

74
74
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

43
43
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

95
95
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

55
55
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

390
390
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

62
62
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

158
158
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

292
292
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

335
335
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws