'Fredberg 'gebombardeerd' voor last-minute transfer Anderlecht'

door
'Fredberg 'gebombardeerd' voor last-minute transfer Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat donderdag op het veld van KV Mechelen op zoek naar zijn eerste overwinning van 2024. Terwijl coach Brian Riemer zijn troepen klaarstoomt voor dat duel, wordt ook richting CEO Sports Jesper Fredberg gekeken. Zo blijft het de bedoeling dat RSCA zich verder versterkt voor het sluiten van de mercato.

Hoewel Paars-Wit dit seizoen gespaard wordt van extra Europese duels en de voorbije maanden dus een redelijk beperkt wedstrijdschema afwerkte, heeft het de laatste weken te maken met een pak blessureleed. Vooral in het verdedigende compartiment was/is de schade behoorlijk groot.

LEES OOK: Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Nieuwe verdediger in België

Het is dan ook al een tijdje duidelijk dat RSCA nood heeft aan extra versterking voor zijn achterhoede. En daags voor het verstrijken van de winterse transferdeadline lijkt Fredberg zijn slag thuis te halen. Zo raakte afgelopen weekend bekend dat Paars-Wit dicht bij de komst van Federico Gattoni staat.

De 24-jarige Argentijn moet na Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson de derde speler worden die gehuurd wordt van Sevilla FC. Ondanks een vertraagde vlucht landde Gattoni maandag al in België. In principe wordt zijn komst snel wereldkundig gemaakt via de officiële clubkanalen.

Versterking op links

Maar de kans bestaat dat dat Gattoni niet de laatste winteraanwinst wordt. Door de blessures van onder meer Augustinsson, Moussa Ndiaye en depanneur Killian Sardella, zijn ook op de linksback amper alternatieven beschikbaar. En dus zou Paars-Wit mikken op een tweede centrale verdediger die ook op links uit de voeten kan.

Maandag werd daarvoor Malang Sarr genoemd. De 25-jarige Fransman beschikt over het juiste profiel en zit momenteel op een zijspoor bij Chelsea FC, maar volgens La Dernière Heure is zijn dossier allicht te gecompliceerd om tijdig af te ronden. Ondertussen zou Fredberg 'gebombardeerd' worden met berichten van makelaars die soortgelijke spelers aanprijzen. Afwachten dus of de Deen tijdig zijn gewenste target zal vinden.

Anderlecht moet een extra linksback/verdediger halen ...

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

19
19
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

29
29
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

35
35
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

53
53
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

39
39
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

39
39
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

69
69
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

162
162
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

132
132
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

119
119
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

63
63
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

56
56
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

120
120
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

174
174
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

257
257
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

150
150
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

99
99
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

201
201
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

363
363
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

67
67
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

492
492
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

130
130
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

131
131
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

279
279

Meer sportnieuws