'De Mil grijpt naast tweede transferdeal met Club Brugge'

door
'De Mil grijpt naast tweede transferdeal met Club Brugge'

Sinds de aanstelling van Rik De Mil als trainer maakte Westerlo een stevige opmars, want het klom in geen tijd van de voorlaatste naar de elfde plaats. Het heeft wel nog altijd maar één punt voorsprong op de gevarenzone en dus was het een tegenvaller dat het vorig weekend in Gent in de 97ste minuut een stuntzege nog uit handen gaf.

Er ligt dus nog werk op de plank om het behoud te verzekeren en versterking is daarvoor ook welkom. Daarvoor richtte De Mil deze maand al zijn pijlen op zijn oude werkgever Club Brugge. Daar haalden ze vorige week nog Romeo Vermant weg op huurbasis. De jonge spits debuteerde prompt met een goal in Gent.

LEES OOK: 'Hasi velt verdict: Anderlecht dumpt aanwinst Renard'

De Mil wou ook Homma naar Westerlo halen

Maar De Mil had ook nog zijn oog laten vallen op een andere speler van Club. Sacha Tavolieri weet namelijk dat Westerlo zich ook bij Blauw-Zwart meldde om Shion Homma te huren. De 23-jarige Japanner werd vorig seizoen in de play-offs door De Mil bij de A-ploeg gelanceerd en maakte vooral naam door met een goal en een assist Union de titel te ontnemen.

Dit seizoen werd de flankaanvaller ook officieel overgeheveld naar de A-kern, maar daar komt hij amper aan de bak. Hij mocht tot dusver amper twee keer in actie komen, telkens in de Conference League. Hij stond aan de aftrap in de overbodige terugmatch op KA Akureyri in de voorrondes en in de groepsfase mocht hij kort invallen tegen Bodö/Glimt.

Club Brugge zegt neen

Verder moet Homma ook dit seizoen zijn minuten maken bij Club NXT in de Challenger Pro League, waar zijn teller voorlopig op één goal en vier assists in zestien wedstrijden staat. Desondanks stelde Club zijn veto voor een tijdelijk vertrek.

Tavolieri linkt dat Brugse njet aan de nakende transfer van Antonio Nusa, al is het niet meteen duidelijk hoe die twee dossiers verbonden zouden moeten zijn. Nusa zou immers wel op het punt staan om voor een recordbedrag naar Brentford te verkassen, maar zou wel nog het seizoen afmaken bij Club. 

Zal Homma nog doorbreken bij Club Brugge?

Meest recent

België met twijfels: twee ‘verrassingen’ in WK-defensie?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

13
13
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

22
22
Vannieuwkerke grijpt naar keel met hartverscheurend nieuws

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

18
18
Eindelijk doorbraak van Rode Duivel? "Hoop op grotere rol"

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

33
33
'Mokio doet Ajax daveren: knaltransfer op komst'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

26
26
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

11
11
Garcia vs pers: Duivels nemen duidelijk standpunt in

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

73
73
'Einde verhaal: flop wil Anderlecht verlaten'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

155
155
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

93
93
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

250
250
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

31
31
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

156
156
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

54
54
Defensie en spitsen Duivels: Alderweireld geeft voorkeur

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

235
235
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

68
68
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

366
366
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

198
198
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

442
442
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

267
267
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

68
68
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

121
121
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

225
225
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

148
148
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

117
117
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

106
106

Meer sportnieuws