'De Mil grijpt naast tweede transferdeal met Club Brugge'

door
'De Mil grijpt naast tweede transferdeal met Club Brugge'

Sinds de aanstelling van Rik De Mil als trainer maakte Westerlo een stevige opmars, want het klom in geen tijd van de voorlaatste naar de elfde plaats. Het heeft wel nog altijd maar één punt voorsprong op de gevarenzone en dus was het een tegenvaller dat het vorig weekend in Gent in de 97ste minuut een stuntzege nog uit handen gaf.

Er ligt dus nog werk op de plank om het behoud te verzekeren en versterking is daarvoor ook welkom. Daarvoor richtte De Mil deze maand al zijn pijlen op zijn oude werkgever Club Brugge. Daar haalden ze vorige week nog Romeo Vermant weg op huurbasis. De jonge spits debuteerde prompt met een goal in Gent.

LEES OOK: 'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

De Mil wou ook Homma naar Westerlo halen

Maar De Mil had ook nog zijn oog laten vallen op een andere speler van Club. Sacha Tavolieri weet namelijk dat Westerlo zich ook bij Blauw-Zwart meldde om Shion Homma te huren. De 23-jarige Japanner werd vorig seizoen in de play-offs door De Mil bij de A-ploeg gelanceerd en maakte vooral naam door met een goal en een assist Union de titel te ontnemen.

Dit seizoen werd de flankaanvaller ook officieel overgeheveld naar de A-kern, maar daar komt hij amper aan de bak. Hij mocht tot dusver amper twee keer in actie komen, telkens in de Conference League. Hij stond aan de aftrap in de overbodige terugmatch op KA Akureyri in de voorrondes en in de groepsfase mocht hij kort invallen tegen Bodö/Glimt.

Club Brugge zegt neen

Verder moet Homma ook dit seizoen zijn minuten maken bij Club NXT in de Challenger Pro League, waar zijn teller voorlopig op één goal en vier assists in zestien wedstrijden staat. Desondanks stelde Club zijn veto voor een tijdelijk vertrek.

Tavolieri linkt dat Brugse njet aan de nakende transfer van Antonio Nusa, al is het niet meteen duidelijk hoe die twee dossiers verbonden zouden moeten zijn. Nusa zou immers wel op het punt staan om voor een recordbedrag naar Brentford te verkassen, maar zou wel nog het seizoen afmaken bij Club. 

Zal Homma nog doorbreken bij Club Brugge?

Meest recent

Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

24
24
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

337
337
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

101
101
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

120
120
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

74
74
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

28
28
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

209
209
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

112
112
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

295
295
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

198
198
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

380
380
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

205
205
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

369
369
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

208
208
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

367
367
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

42
42
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

116
116
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

213
213
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

191
191
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

165
165
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

712
712
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

209
209
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

510
510
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

439
439
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

623
623

Meer sportnieuws