'De Mil grijpt naast tweede transferdeal met Club Brugge'

517 stemmen
'De Mil grijpt naast tweede transferdeal met Club Brugge'

Sinds de aanstelling van Rik De Mil als trainer maakte Westerlo een stevige opmars, want het klom in geen tijd van de voorlaatste naar de elfde plaats. Het heeft wel nog altijd maar één punt voorsprong op de gevarenzone en dus was het een tegenvaller dat het vorig weekend in Gent in de 97ste minuut een stuntzege nog uit handen gaf.

Er ligt dus nog werk op de plank om het behoud te verzekeren en versterking is daarvoor ook welkom. Daarvoor richtte De Mil deze maand al zijn pijlen op zijn oude werkgever Club Brugge. Daar haalden ze vorige week nog Romeo Vermant weg op huurbasis. De jonge spits debuteerde prompt met een goal in Gent.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

De Mil wou ook Homma naar Westerlo halen

Maar De Mil had ook nog zijn oog laten vallen op een andere speler van Club. Sacha Tavolieri weet namelijk dat Westerlo zich ook bij Blauw-Zwart meldde om Shion Homma te huren. De 23-jarige Japanner werd vorig seizoen in de play-offs door De Mil bij de A-ploeg gelanceerd en maakte vooral naam door met een goal en een assist Union de titel te ontnemen.

Dit seizoen werd de flankaanvaller ook officieel overgeheveld naar de A-kern, maar daar komt hij amper aan de bak. Hij mocht tot dusver amper twee keer in actie komen, telkens in de Conference League. Hij stond aan de aftrap in de overbodige terugmatch op KA Akureyri in de voorrondes en in de groepsfase mocht hij kort invallen tegen Bodö/Glimt.

Club Brugge zegt neen

Verder moet Homma ook dit seizoen zijn minuten maken bij Club NXT in de Challenger Pro League, waar zijn teller voorlopig op één goal en vier assists in zestien wedstrijden staat. Desondanks stelde Club zijn veto voor een tijdelijk vertrek.

Tavolieri linkt dat Brugse njet aan de nakende transfer van Antonio Nusa, al is het niet meteen duidelijk hoe die twee dossiers verbonden zouden moeten zijn. Nusa zou immers wel op het punt staan om voor een recordbedrag naar Brentford te verkassen, maar zou wel nog het seizoen afmaken bij Club. 

Zal Homma nog doorbreken bij Club Brugge?

Meest recent

Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

0
0
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

64
64
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

73
73
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

242
242
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

289
289
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

65
65
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

177
177
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

104
104
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

82
82
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

183
183
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

276
276
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

396
396
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

192
192
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

577
577
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

64
64
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

365
365
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

260
260
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

395
395
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

268
268
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

184
184
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

237
237
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

181
181
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

673
673
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

105
105

Meer sportnieuws