'De Mil grijpt naast tweede transferdeal met Club Brugge'

517 stemmen
'De Mil grijpt naast tweede transferdeal met Club Brugge'

Sinds de aanstelling van Rik De Mil als trainer maakte Westerlo een stevige opmars, want het klom in geen tijd van de voorlaatste naar de elfde plaats. Het heeft wel nog altijd maar één punt voorsprong op de gevarenzone en dus was het een tegenvaller dat het vorig weekend in Gent in de 97ste minuut een stuntzege nog uit handen gaf.

Er ligt dus nog werk op de plank om het behoud te verzekeren en versterking is daarvoor ook welkom. Daarvoor richtte De Mil deze maand al zijn pijlen op zijn oude werkgever Club Brugge. Daar haalden ze vorige week nog Romeo Vermant weg op huurbasis. De jonge spits debuteerde prompt met een goal in Gent.

LEES OOK: 'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

De Mil wou ook Homma naar Westerlo halen

Maar De Mil had ook nog zijn oog laten vallen op een andere speler van Club. Sacha Tavolieri weet namelijk dat Westerlo zich ook bij Blauw-Zwart meldde om Shion Homma te huren. De 23-jarige Japanner werd vorig seizoen in de play-offs door De Mil bij de A-ploeg gelanceerd en maakte vooral naam door met een goal en een assist Union de titel te ontnemen.

Dit seizoen werd de flankaanvaller ook officieel overgeheveld naar de A-kern, maar daar komt hij amper aan de bak. Hij mocht tot dusver amper twee keer in actie komen, telkens in de Conference League. Hij stond aan de aftrap in de overbodige terugmatch op KA Akureyri in de voorrondes en in de groepsfase mocht hij kort invallen tegen Bodö/Glimt.

Club Brugge zegt neen

Verder moet Homma ook dit seizoen zijn minuten maken bij Club NXT in de Challenger Pro League, waar zijn teller voorlopig op één goal en vier assists in zestien wedstrijden staat. Desondanks stelde Club zijn veto voor een tijdelijk vertrek.

Tavolieri linkt dat Brugse njet aan de nakende transfer van Antonio Nusa, al is het niet meteen duidelijk hoe die twee dossiers verbonden zouden moeten zijn. Nusa zou immers wel op het punt staan om voor een recordbedrag naar Brentford te verkassen, maar zou wel nog het seizoen afmaken bij Club. 

Zal Homma nog doorbreken bij Club Brugge?

Meest recent

Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

14
14
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

0
0
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

57
57
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

49
49
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

48
48
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

104
104
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

229
229
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

157
157
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

94
94
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

291
291
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

648
648
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

109
109
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

279
279
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

156
156
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

83
83
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

78
78
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

229
229
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

726
726
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

60
60
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

75
75
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

492
492
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

474
474
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

595
595
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1201
1201
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

136
136

Meer sportnieuws