'Chelsea reserveert miljoenen voor nieuwe Rode Duivel'

342
'Chelsea reserveert miljoenen voor nieuwe Rode Duivel'

Aanstaande donderdag sluit de winterse transferperiode definitief zijn deuren en dus willen heel wat clubs last-minute nog een slag slaan. Daarvoor komen ook verschillende Rode Duivels in aanmerking. Amadou Onana zou bijvoorbeeld een mooie stap kunnen zetten.

De boomlange middenvelder geldt inmiddels als een vaste waarde bij de nationale ploeg en bevestigde die prestaties ook op clubniveau. Na een goed seizoen bij de Franse subtopper Lille OSC, maakte Onana in de zomer van 2022 de overstap naar de Premier League. Zo tekende hij voor de nodige miljoenen bij Everton.

Daar maakte hij tijdens zijn eerste seizoen meteen een goede beurt en groeide hij uit tot een vaste basiskracht. Desondanks werd hij tijdens de voorbije transferzomer meermaals gelinkt aan een vertrek. Uiteindelijk bleef Onana op post en ook dit seizoen is hij indien fit een vaste titularis.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Onana grof wild

Maar mogelijk trekt hij de poorten van Goodison Park deze maand nog achter zich dicht. Everton kampt met de nodige financiële interesse en moet daardoor allicht enkele spelers verkopen. Verschillende ploegen zou daarvan willen profiteren door Onana weg te plukken.

Onder meer Arsenal FC toonde interesse. Maar door de hoge vraagprijs, naar verluidt mikt Everton op zo'n 50 miljoen pond, drukken de Gunners momenteel niet door. Volgens The Express heerst er echter nog meer belangstelling vanuit Londen. Meer bepaald van Chelsea FC.

Opvolger Gallagher

De Blues, die bezig zijn aan een tegenvallend seizoen, dreigen voor het sluiten van de wintermercato afscheid te moeten nemen van Connor Gallagher. Om hem te vervangen zou Onana bestempeld worden als een ideale optie voor coach Mauricio Pochettino. Chelsea zou ook bereid zijn om flink te investeren in zijn komst. Maar een transfer is enkel mogelijk als Gallagher, in beeld bij onder meer Tottenham, vertrekt. Blijft hij toch op post, is een overstap van Onana naar Stamford Bridge pas ten vroegste in de zomer aan de orde.

Onana is een zekerheid in de Belgische EK-selectie ...

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

14
14
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

12
12
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

12
12
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

32
32
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

121
121
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

25
25
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

36
36
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

91
91
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

179
179
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

60
60
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

171
171
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

82
82
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

899
899
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

156
156
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

867
867
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

152
152
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

131
131
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws