'Spectaculaire Nusa-wending: Club vangt absolute jackpot'

door
'Spectaculaire Nusa-wending: Club vangt absolute jackpot'

Daags voor het sluiten van de winterse transferperiode is Club Brugge goed op weg om nog een grote uitgaande deal te sluiten. Zo zou een akkoord in de maak zijn omtrent Antonio Nusa, die het seizoen normaal gezien wel afwerkt in Brugge. En het lijkt zowaar Brentford FC dat met zijn handtekening aan de haal gaat.

Dat het Noorse goudhaantje op termijn de stap naar een topcompetitie zal zetten, staat al een tijdje in de sterren geschreven. Zo liet hij ondanks zijn prille leeftijd al heel wat veelbelovende dingen zien. In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League.

Dit seizoen versierde hij ook zijn eerste selecties op bij de nationale ploeg van Noorwegen. Daar liet hij naast onder meer Erling Haaland opnieuw een sterke indruk achter. Ook de Europese topclubs hadden zijn naam inmiddels genoteerd. In de voorbije zomermercato drukte Chelsea bijvoorbeeld stevig door voor zijn komst.

LEES OOK: 'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

Jackpot tot 35 miljoen

Uiteindelijk bleef de jonge Noor toch bewust op post in Brugge. Maar enkele maanden later lijkt zijn overgang naar de Premier League dan toch te komen. Zo raakte vorige week bekend dat Tottenham Hotspur nadrukkelijk doordrukt voor zijn komst. Spurs hield ook meerdere onderhandelingsrondes.

Maar nu dreigt de Londense club afgetroefd de worden door een concurrent uit de Premier League. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Brentford een principe-akkoord heeft bereikt met Blauw-Zwart. Het zou gaan om een transfersom die kan oplopen tot een slordige 35 miljoen euro.

Aantrekkelijk sportief plan

Nusa zelf krijgt bij The Bees dan weer een interessant carrièrepad voorgesteld, met een contract tot medio 2030, en de garantie op de nodige minuten. Bovendien mag hij het huidige seizoen afwerken in Brugge. De jonge Noor zou zondag nog naar Engeland afreizen om de overgang helemaal af te ronden.

En zou lijkt het goudhaantje dus voor een verrassende, maar interessante stap te kiezen. Maar zolang de nodige handtekeningen niet gezet zijn, kan er nog één en ander veranderen. Volgens Het Nieuwsblad blijven Tottenham, Chelsea en Newcastle United immers ook op de loer liggen. Zorgt één van deze club alsnog voor een last-minute wending?

Nusa doet er goed aan om nog een tussenstap te zetten ...

Meest recent

'Engels grof wild: interesse neemt enorm toe'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

1
1
Anderlecht moet beslissen: twee talenten terug weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

54
54
Italiaanse krant doet gesprek Conte/Lukaku uit de doeken

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

54
54
'Neemt KRC Genk afscheid? Drie spelers ontevreden'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

109
109
Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

61
61
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

152
152
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

36
36
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

200
200
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

326
326
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

418
418
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

106
106
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

181
181
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

320
320
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

283
283
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

283
283
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

213
213
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

383
383
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

85
85
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

120
120
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

120
120
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

122
122
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

100
100
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

311
311

Meer sportnieuws