'Spectaculaire Nusa-wending: Club vangt absolute jackpot'

door
'Spectaculaire Nusa-wending: Club vangt absolute jackpot'

Daags voor het sluiten van de winterse transferperiode is Club Brugge goed op weg om nog een grote uitgaande deal te sluiten. Zo zou een akkoord in de maak zijn omtrent Antonio Nusa, die het seizoen normaal gezien wel afwerkt in Brugge. En het lijkt zowaar Brentford FC dat met zijn handtekening aan de haal gaat.

Dat het Noorse goudhaantje op termijn de stap naar een topcompetitie zal zetten, staat al een tijdje in de sterren geschreven. Zo liet hij ondanks zijn prille leeftijd al heel wat veelbelovende dingen zien. In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League.

Dit seizoen versierde hij ook zijn eerste selecties op bij de nationale ploeg van Noorwegen. Daar liet hij naast onder meer Erling Haaland opnieuw een sterke indruk achter. Ook de Europese topclubs hadden zijn naam inmiddels genoteerd. In de voorbije zomermercato drukte Chelsea bijvoorbeeld stevig door voor zijn komst.

LEES OOK: Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

Jackpot tot 35 miljoen

Uiteindelijk bleef de jonge Noor toch bewust op post in Brugge. Maar enkele maanden later lijkt zijn overgang naar de Premier League dan toch te komen. Zo raakte vorige week bekend dat Tottenham Hotspur nadrukkelijk doordrukt voor zijn komst. Spurs hield ook meerdere onderhandelingsrondes.

Maar nu dreigt de Londense club afgetroefd de worden door een concurrent uit de Premier League. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Brentford een principe-akkoord heeft bereikt met Blauw-Zwart. Het zou gaan om een transfersom die kan oplopen tot een slordige 35 miljoen euro.

Aantrekkelijk sportief plan

Nusa zelf krijgt bij The Bees dan weer een interessant carrièrepad voorgesteld, met een contract tot medio 2030, en de garantie op de nodige minuten. Bovendien mag hij het huidige seizoen afwerken in Brugge. De jonge Noor zou zondag nog naar Engeland afreizen om de overgang helemaal af te ronden.

En zou lijkt het goudhaantje dus voor een verrassende, maar interessante stap te kiezen. Maar zolang de nodige handtekeningen niet gezet zijn, kan er nog één en ander veranderen. Volgens Het Nieuwsblad blijven Tottenham, Chelsea en Newcastle United immers ook op de loer liggen. Zorgt één van deze club alsnog voor een last-minute wending?

Nusa doet er goed aan om nog een tussenstap te zetten ...

Meest recent

'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

20
20
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

225
225
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

153
153
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

232
232
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

132
132
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

106
106
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

65
65
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

231
231
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

245
245
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

47
47
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

420
420
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

288
288
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

518
518
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

46
46
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

455
455
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

58
58
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

492
492
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

153
153
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

368
368
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

263
263
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

333
333
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

112
112
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

514
514
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

550
550

Meer sportnieuws