'Spectaculaire Nusa-wending: Club vangt absolute jackpot'

door
'Spectaculaire Nusa-wending: Club vangt absolute jackpot'

Daags voor het sluiten van de winterse transferperiode is Club Brugge goed op weg om nog een grote uitgaande deal te sluiten. Zo zou een akkoord in de maak zijn omtrent Antonio Nusa, die het seizoen normaal gezien wel afwerkt in Brugge. En het lijkt zowaar Brentford FC dat met zijn handtekening aan de haal gaat.

Dat het Noorse goudhaantje op termijn de stap naar een topcompetitie zal zetten, staat al een tijdje in de sterren geschreven. Zo liet hij ondanks zijn prille leeftijd al heel wat veelbelovende dingen zien. In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League.

Dit seizoen versierde hij ook zijn eerste selecties op bij de nationale ploeg van Noorwegen. Daar liet hij naast onder meer Erling Haaland opnieuw een sterke indruk achter. Ook de Europese topclubs hadden zijn naam inmiddels genoteerd. In de voorbije zomermercato drukte Chelsea bijvoorbeeld stevig door voor zijn komst.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

Jackpot tot 35 miljoen

Uiteindelijk bleef de jonge Noor toch bewust op post in Brugge. Maar enkele maanden later lijkt zijn overgang naar de Premier League dan toch te komen. Zo raakte vorige week bekend dat Tottenham Hotspur nadrukkelijk doordrukt voor zijn komst. Spurs hield ook meerdere onderhandelingsrondes.

Maar nu dreigt de Londense club afgetroefd de worden door een concurrent uit de Premier League. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Brentford een principe-akkoord heeft bereikt met Blauw-Zwart. Het zou gaan om een transfersom die kan oplopen tot een slordige 35 miljoen euro.

Aantrekkelijk sportief plan

Nusa zelf krijgt bij The Bees dan weer een interessant carrièrepad voorgesteld, met een contract tot medio 2030, en de garantie op de nodige minuten. Bovendien mag hij het huidige seizoen afwerken in Brugge. De jonge Noor zou zondag nog naar Engeland afreizen om de overgang helemaal af te ronden.

En zou lijkt het goudhaantje dus voor een verrassende, maar interessante stap te kiezen. Maar zolang de nodige handtekeningen niet gezet zijn, kan er nog één en ander veranderen. Volgens Het Nieuwsblad blijven Tottenham, Chelsea en Newcastle United immers ook op de loer liggen. Zorgt één van deze club alsnog voor een last-minute wending?

Nusa doet er goed aan om nog een tussenstap te zetten ...

Meest recent

Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

73
73
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

76
76
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

63
63
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

35
35
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

26
26
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

128
128
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

51
51
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

179
179
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

124
124
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

197
197
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

134
134
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

212
212
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

133
133
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

415
415
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

357
357
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

22
22
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

826
826
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

70
70
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

177
177
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

152
152
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

359
359
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

487
487
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

195
195
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

132
132

Meer sportnieuws