'Spectaculaire Nusa-wending: Club vangt absolute jackpot'

door
'Spectaculaire Nusa-wending: Club vangt absolute jackpot'

Daags voor het sluiten van de winterse transferperiode is Club Brugge goed op weg om nog een grote uitgaande deal te sluiten. Zo zou een akkoord in de maak zijn omtrent Antonio Nusa, die het seizoen normaal gezien wel afwerkt in Brugge. En het lijkt zowaar Brentford FC dat met zijn handtekening aan de haal gaat.

Dat het Noorse goudhaantje op termijn de stap naar een topcompetitie zal zetten, staat al een tijdje in de sterren geschreven. Zo liet hij ondanks zijn prille leeftijd al heel wat veelbelovende dingen zien. In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League.

Dit seizoen versierde hij ook zijn eerste selecties op bij de nationale ploeg van Noorwegen. Daar liet hij naast onder meer Erling Haaland opnieuw een sterke indruk achter. Ook de Europese topclubs hadden zijn naam inmiddels genoteerd. In de voorbije zomermercato drukte Chelsea bijvoorbeeld stevig door voor zijn komst.

LEES OOK: 'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

Jackpot tot 35 miljoen

Uiteindelijk bleef de jonge Noor toch bewust op post in Brugge. Maar enkele maanden later lijkt zijn overgang naar de Premier League dan toch te komen. Zo raakte vorige week bekend dat Tottenham Hotspur nadrukkelijk doordrukt voor zijn komst. Spurs hield ook meerdere onderhandelingsrondes.

Maar nu dreigt de Londense club afgetroefd de worden door een concurrent uit de Premier League. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Brentford een principe-akkoord heeft bereikt met Blauw-Zwart. Het zou gaan om een transfersom die kan oplopen tot een slordige 35 miljoen euro.

Aantrekkelijk sportief plan

Nusa zelf krijgt bij The Bees dan weer een interessant carrièrepad voorgesteld, met een contract tot medio 2030, en de garantie op de nodige minuten. Bovendien mag hij het huidige seizoen afwerken in Brugge. De jonge Noor zou zondag nog naar Engeland afreizen om de overgang helemaal af te ronden.

En zou lijkt het goudhaantje dus voor een verrassende, maar interessante stap te kiezen. Maar zolang de nodige handtekeningen niet gezet zijn, kan er nog één en ander veranderen. Volgens Het Nieuwsblad blijven Tottenham, Chelsea en Newcastle United immers ook op de loer liggen. Zorgt één van deze club alsnog voor een last-minute wending?

Nusa doet er goed aan om nog een tussenstap te zetten ...

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

26
26
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

24
24
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

14
14
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

95
95
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

61
61
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

89
89
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

87
87
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

112
112
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

193
193
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

46
46
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

224
224
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

489
489
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

172
172
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

377
377
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

86
86
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

128
128
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

127
127
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

336
336
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

62
62
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

242
242
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

184
184
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

373
373
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

77
77
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

204
204
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

203
203

Meer sportnieuws