'KRC Genk wil pikante dubbelslag slaan bij STVV'

451
'KRC Genk wil pikante dubbelslag slaan bij STVV'

Zondagnamiddag staat de altijd beladen Limburgse derby tussen STVV en KRC Genk op het programma. Alsof de burenstrijd op zich nog niet voor genoeg animo zorgt, duiken er nu nog enkele pikante geruchten op.

Genk zou immers een opmerkelijke dubbelslag willen slaan op de transfermarkt. Ze zouden twee sterkhouders willen wegplukken op Stayen, waar ze al Matte Smets dreigen te verliezen aan AA Gent.

LEES OOK: Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 8 bekend

Genk wil Hashioka als vervanger Muñoz

Genk zal immers op zoek moeten naar een nieuwe rechtsachter, want Daniel Muñoz staat op het punt om naar Crystal Palace te verkassen. Daardoor houden ze in de Cegeka Arena enkel nog Zakaria El Ouahdi over en dat betekent dat de spoeling zeer dun is. Volgens Het Nieuwsblad is Daiki Hashioka één van de opties ze bestuderen om Muñoz te vervangen.

De 24-jarige Japanner doet het dit seizoen zeer goed bij STVV en is daardoor gegeerd. Hij werd ook al gelinkt aan Club Brugge en volgens HNB kwamen deze maand ook clubs als PAOK, Bochum en Trabzonspor al aankloppen bij de Kanaries.

Ook Delorge op het verlanglijstje

Maar Hashioka is niet de enige STVV-speler die op het Genkse verlanglijstje beland zou zijn. Sacha Tavolieri beweert dat ze ook Mathias Delorge op het oog hebben. De 19-jarige middenvelder brak de voorbije maanden helemaal door en verscheen zelfs in de top 100 van de Golden Boy-verkiezing.

Ook hij werd al genoemd bij verschillende grotere clubs, zoals Antwerp en Eintracht Frankfurt. Genk voegt zich dus in dat rijtje en zou al contact opgenomen hebben met de entourage van Delorge. Die lijkt zelf niet meteen trek te hebben in een winters vertrek, maar mogelijk komt Genk wel aankloppen met het oog op de zomer.

Zou Hashioka een goede vervanger zijn voor Muñoz?

Meest recent

Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

66
66
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

10
10
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

72
72
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

180
180
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

224
224
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

199
199
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

159
159
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

434
434
Bloedbad in JPL: televisiecontract straks gehalveerd?

Het is een turbulent jaar geweest voor het Belgische voetbal, dat even op een financieel bloedbad ...

379
379
Update Transfermarkt: explosies bij Club en Union

De transferzomer is intussen alweer een tijdje voorbij en het seizoen 2026/27 heeft intussen ook ...

148
148
Zorgen voor Bruno: Anderlecht met onthoofde defensie?

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang. Bij Anderlecht kijken ze daar alvast ...

123
123
Stijnen geeft dé reden waarom hij geen kans krijgt in JPL

Stijn Stijnen zorgde tijdens de interlandbreak toch voor een verrassing door een stap opzij te ...

122
122
'Saelemaekers kent verdict: datum terugkeer bekend'

In zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel meteen enkele ...

31
31
'Vertrek in de maak: Bertaccini zet eerste stap'

Bij Anderlecht waren ze in de zomer zeer druk in de weer. Er streek een volledig elftal aan ...

157
157
Gaat Kompany straks shoppen bij SK Beveren?

Vincent Kompany is intussen al bezig aan zijn derde seizoen bij Bayern München. Wie gedacht had ...

81
81
Union verloor goudhaantje bijna aan... de politie

Union deed de voorbije jaren al heel wat straffe transfers. Ook dit seizoen lijkt het vertrek van ...

38
38
'Ergernis groeit: Mbappé en Real Madrid op ramkoers'

Kylian Mbappé liep tijdens de voorbije interlandbreak weer in de kijker, maar niet om de ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Grootse plannen Arsenal, Union greep naast deal'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

77
77
Alderweireld bezweek na Antwerp: "Daarom gestopt bij België"

Toby Alderweireld is een legende van Royal Antwerp FC en een icoon van het Belgische voetbal. De ...

136
136
Kompany ontvangt prijs: prestigieuze eer tussen legendes

Vincent Kompany gooit hoge ogen bij Bayern München. Niet enkel sportief, maar ook daarbuiten. ...

33
33
Nieuw goudhaantje: KRC Genk pakt uit met toptalent

KRC Genk staat bekend om de uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers focussen zich dan erg op de ...

262
262
Beerschot sluit chouchou toch weer in de armen

Bij Beerschot willen ze zaterdag tegen Club Luik hun zegereeks verder zetten, want met een vijftien ...

110
110
'Seys krijgt uitsluitsel: droomtransfer of bittere pil?'

Club Brugge zag in de zomer alweer heel wat smaakmakers vertrekken en ook in de komende mercato's ...

407
407
Stijnen onthult opvallende Belgische droomclub

Patro Eisden speelt zondag in de Challenger Pro League een derby tegen Jong Genk, maar zoek daarbij ...

281
281
Pocognoli ligt nu al stevig onder vuur in Schotland

Het was in de voorbije interlandperiode niet alleen uitkijken naar het debuut van Mark van Bommel ...

84
84

Meer sportnieuws