'KRC Genk wil pikante dubbelslag slaan bij STVV'

door
'KRC Genk wil pikante dubbelslag slaan bij STVV'

Zondagnamiddag staat de altijd beladen Limburgse derby tussen STVV en KRC Genk op het programma. Alsof de burenstrijd op zich nog niet voor genoeg animo zorgt, duiken er nu nog enkele pikante geruchten op.

Genk zou immers een opmerkelijke dubbelslag willen slaan op de transfermarkt. Ze zouden twee sterkhouders willen wegplukken op Stayen, waar ze al Matte Smets dreigen te verliezen aan AA Gent.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Genk wil Hashioka als vervanger Muñoz

Genk zal immers op zoek moeten naar een nieuwe rechtsachter, want Daniel Muñoz staat op het punt om naar Crystal Palace te verkassen. Daardoor houden ze in de Cegeka Arena enkel nog Zakaria El Ouahdi over en dat betekent dat de spoeling zeer dun is. Volgens Het Nieuwsblad is Daiki Hashioka één van de opties ze bestuderen om Muñoz te vervangen.

De 24-jarige Japanner doet het dit seizoen zeer goed bij STVV en is daardoor gegeerd. Hij werd ook al gelinkt aan Club Brugge en volgens HNB kwamen deze maand ook clubs als PAOK, Bochum en Trabzonspor al aankloppen bij de Kanaries.

Ook Delorge op het verlanglijstje

Maar Hashioka is niet de enige STVV-speler die op het Genkse verlanglijstje beland zou zijn. Sacha Tavolieri beweert dat ze ook Mathias Delorge op het oog hebben. De 19-jarige middenvelder brak de voorbije maanden helemaal door en verscheen zelfs in de top 100 van de Golden Boy-verkiezing.

Ook hij werd al genoemd bij verschillende grotere clubs, zoals Antwerp en Eintracht Frankfurt. Genk voegt zich dus in dat rijtje en zou al contact opgenomen hebben met de entourage van Delorge. Die lijkt zelf niet meteen trek te hebben in een winters vertrek, maar mogelijk komt Genk wel aankloppen met het oog op de zomer.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club
197

Zou Hashioka een goede vervanger zijn voor Muñoz?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

14
14
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

6
6
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

35
35
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

88
88
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

59
59
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

23
23
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

67
67
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

124
124
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

94
94
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

135
135
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

209
209
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

198
198
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

715
715
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

156
156
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

87
87
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

136
136
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

175
175
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

56
56
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

320
320
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

434
434
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

329
329
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

226
226
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

585
585

Meer sportnieuws