'KRC Genk wil pikante dubbelslag slaan bij STVV'

door
'KRC Genk wil pikante dubbelslag slaan bij STVV'

Zondagnamiddag staat de altijd beladen Limburgse derby tussen STVV en KRC Genk op het programma. Alsof de burenstrijd op zich nog niet voor genoeg animo zorgt, duiken er nu nog enkele pikante geruchten op.

Genk zou immers een opmerkelijke dubbelslag willen slaan op de transfermarkt. Ze zouden twee sterkhouders willen wegplukken op Stayen, waar ze al Matte Smets dreigen te verliezen aan AA Gent.

LEES OOK: Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Genk wil Hashioka als vervanger Muñoz

Genk zal immers op zoek moeten naar een nieuwe rechtsachter, want Daniel Muñoz staat op het punt om naar Crystal Palace te verkassen. Daardoor houden ze in de Cegeka Arena enkel nog Zakaria El Ouahdi over en dat betekent dat de spoeling zeer dun is. Volgens Het Nieuwsblad is Daiki Hashioka één van de opties ze bestuderen om Muñoz te vervangen.

De 24-jarige Japanner doet het dit seizoen zeer goed bij STVV en is daardoor gegeerd. Hij werd ook al gelinkt aan Club Brugge en volgens HNB kwamen deze maand ook clubs als PAOK, Bochum en Trabzonspor al aankloppen bij de Kanaries.

Ook Delorge op het verlanglijstje

Maar Hashioka is niet de enige STVV-speler die op het Genkse verlanglijstje beland zou zijn. Sacha Tavolieri beweert dat ze ook Mathias Delorge op het oog hebben. De 19-jarige middenvelder brak de voorbije maanden helemaal door en verscheen zelfs in de top 100 van de Golden Boy-verkiezing.

Ook hij werd al genoemd bij verschillende grotere clubs, zoals Antwerp en Eintracht Frankfurt. Genk voegt zich dus in dat rijtje en zou al contact opgenomen hebben met de entourage van Delorge. Die lijkt zelf niet meteen trek te hebben in een winters vertrek, maar mogelijk komt Genk wel aankloppen met het oog op de zomer.

Zou Hashioka een goede vervanger zijn voor Muñoz?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

65
65
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

95
95
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

152
152
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

309
309
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

110
110
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

53
53
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

552
552
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

314
314
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

132
132
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

311
311
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

865
865
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

136
136
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

327
327
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

119
119
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

341
341
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

229
229
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

344
344
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

133
133
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

173
173
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

333
333
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws