'KRC Genk wil pikante dubbelslag slaan bij STVV'

451 stemmen
'KRC Genk wil pikante dubbelslag slaan bij STVV'

Zondagnamiddag staat de altijd beladen Limburgse derby tussen STVV en KRC Genk op het programma. Alsof de burenstrijd op zich nog niet voor genoeg animo zorgt, duiken er nu nog enkele pikante geruchten op.

Genk zou immers een opmerkelijke dubbelslag willen slaan op de transfermarkt. Ze zouden twee sterkhouders willen wegplukken op Stayen, waar ze al Matte Smets dreigen te verliezen aan AA Gent.

LEES OOK: STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

Genk wil Hashioka als vervanger Muñoz

Genk zal immers op zoek moeten naar een nieuwe rechtsachter, want Daniel Muñoz staat op het punt om naar Crystal Palace te verkassen. Daardoor houden ze in de Cegeka Arena enkel nog Zakaria El Ouahdi over en dat betekent dat de spoeling zeer dun is. Volgens Het Nieuwsblad is Daiki Hashioka één van de opties ze bestuderen om Muñoz te vervangen.

De 24-jarige Japanner doet het dit seizoen zeer goed bij STVV en is daardoor gegeerd. Hij werd ook al gelinkt aan Club Brugge en volgens HNB kwamen deze maand ook clubs als PAOK, Bochum en Trabzonspor al aankloppen bij de Kanaries.

Ook Delorge op het verlanglijstje

Maar Hashioka is niet de enige STVV-speler die op het Genkse verlanglijstje beland zou zijn. Sacha Tavolieri beweert dat ze ook Mathias Delorge op het oog hebben. De 19-jarige middenvelder brak de voorbije maanden helemaal door en verscheen zelfs in de top 100 van de Golden Boy-verkiezing.

Ook hij werd al genoemd bij verschillende grotere clubs, zoals Antwerp en Eintracht Frankfurt. Genk voegt zich dus in dat rijtje en zou al contact opgenomen hebben met de entourage van Delorge. Die lijkt zelf niet meteen trek te hebben in een winters vertrek, maar mogelijk komt Genk wel aankloppen met het oog op de zomer.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken
109

Zou Hashioka een goede vervanger zijn voor Muñoz?

Meest recent

Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

3
3
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

1
1
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

37
37
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

83
83
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

109
109
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

88
88
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

23
23
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

79
79
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

93
93
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

85
85
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

112
112
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

192
192
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

36
36
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

141
141
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

308
308
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

367
367
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

343
343
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

65
65
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

63
63
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

113
113
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

125
125
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

54
54

Meer sportnieuws