Done deal: Club Brugge maakt uitgaande transfer bekend

door
Done deal: Club Brugge maakt uitgaande transfer bekend

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het competitieduel van aanstaande zaterdag tegen Sporting Charleroi. Ondertussen is Blauw-Zwart ook nog op de winterse transfermarkt actief. Zo werd donderdagavond een uitgaande deal aangekondigd.

In aanloop naar de winterse transferperiode werd een relatief kalme mercato voorspeld bij de Bruggelingen. Toch werd al één grote deal afgerond. Zo werd Tajon Buchanan inmiddels voor een aardig bedrag aan Internazionale verkocht. Daarnaast zouden momenteel gesprekken met Tottenham Hotspur lopen over de transfer van Antonio Nusa.

Het blijft evenwel de bedoeling dat het Noorse goudhaantje het seizoen in Brugge zal afwerken, mogelijk in de vorm van een huurconstructie. De onderhandelingen over deze deal zijn lopende, al is het voorlopig afwachten of de betrokken partijen nog voor het einde van de transferperiode tot een akkoord zullen komen.

LEES OOK: "Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Derde uitgaande deal

Maandag werd wel alvast een oplossing gevonden voor Romeo Vermant. Die wou elders meer speelminuten gaan vergaren en kreeg ook zijn zin. Zo wordt de jonge spits verhuurd aan KVC Westerlo. En inmiddels is ook de derde uitgaande transfer van de wintermercato in kannen en kruiken.

Zo maakte Blauw-Zwart via de officiële kanalen bekend dat het een nieuwe oplossing heeft gevonden voor Faitout Maouassa. De Franse flankverdediger waagt zich aan een Spaans avontuur en wordt tot het einde van dit seizoen verhuurd aan Granada FC.

Uitleenbeurt na uitleenbeurt

Club legde in de zomer van 2021 de nodige miljoenen neer om Maouassa over te nemen van Stade Rennais. Maar zijn eerste optredens waren allesbehalve een succes en al snel belandde hij op een zijspoor. Na een jaartje werd hij dan ook verhuurd aan Montpellier. Hoewel hij het daar meer dan behoorlijk deed, kreeg Maouassa geen nieuwe kans bij Club.

En dus werd hij afgelopen zomer opnieuw verhuurd, dit keer aan RC Lens. Die passage werd echter geen succes. Na enkele maanden werd de huurovereenkomst dan ook stopgezet en gaat de Fransman het nu proberen bij de voorlaatste in La Liga. Zijn contract in Brugge loopt nog tot medio 2025.

Club heeft Maouassa te snel laten vallen ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

6
6
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

39
39
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

72
72
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

135
135
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

204
204
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

75
75
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

57
57
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

151
151
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

465
465
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

185
185
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

711
711
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

175
175
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

124
124
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

149
149
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

222
222
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

646
646
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

64
64
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

361
361
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

302
302
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

417
417
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

201
201
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

52
52
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

314
314

Meer sportnieuws