Done deal: Club Brugge maakt uitgaande transfer bekend

door
Done deal: Club Brugge maakt uitgaande transfer bekend

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het competitieduel van aanstaande zaterdag tegen Sporting Charleroi. Ondertussen is Blauw-Zwart ook nog op de winterse transfermarkt actief. Zo werd donderdagavond een uitgaande deal aangekondigd.

In aanloop naar de winterse transferperiode werd een relatief kalme mercato voorspeld bij de Bruggelingen. Toch werd al één grote deal afgerond. Zo werd Tajon Buchanan inmiddels voor een aardig bedrag aan Internazionale verkocht. Daarnaast zouden momenteel gesprekken met Tottenham Hotspur lopen over de transfer van Antonio Nusa.

Het blijft evenwel de bedoeling dat het Noorse goudhaantje het seizoen in Brugge zal afwerken, mogelijk in de vorm van een huurconstructie. De onderhandelingen over deze deal zijn lopende, al is het voorlopig afwachten of de betrokken partijen nog voor het einde van de transferperiode tot een akkoord zullen komen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

Derde uitgaande deal

Maandag werd wel alvast een oplossing gevonden voor Romeo Vermant. Die wou elders meer speelminuten gaan vergaren en kreeg ook zijn zin. Zo wordt de jonge spits verhuurd aan KVC Westerlo. En inmiddels is ook de derde uitgaande transfer van de wintermercato in kannen en kruiken.

Zo maakte Blauw-Zwart via de officiële kanalen bekend dat het een nieuwe oplossing heeft gevonden voor Faitout Maouassa. De Franse flankverdediger waagt zich aan een Spaans avontuur en wordt tot het einde van dit seizoen verhuurd aan Granada FC.

Uitleenbeurt na uitleenbeurt

Club legde in de zomer van 2021 de nodige miljoenen neer om Maouassa over te nemen van Stade Rennais. Maar zijn eerste optredens waren allesbehalve een succes en al snel belandde hij op een zijspoor. Na een jaartje werd hij dan ook verhuurd aan Montpellier. Hoewel hij het daar meer dan behoorlijk deed, kreeg Maouassa geen nieuwe kans bij Club.

En dus werd hij afgelopen zomer opnieuw verhuurd, dit keer aan RC Lens. Die passage werd echter geen succes. Na enkele maanden werd de huurovereenkomst dan ook stopgezet en gaat de Fransman het nu proberen bij de voorlaatste in La Liga. Zijn contract in Brugge loopt nog tot medio 2025.

Club heeft Maouassa te snel laten vallen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

92
92
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

36
36
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

31
31
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

45
45
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

87
87
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

191
191
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

132
132
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

218
218
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

152
152
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

107
107
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

595
595
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

338
338
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

136
136
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1220
1220
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

728
728
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

61
61
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

628
628
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1389
1389
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

571
571
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

614
614
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

274
274
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

505
505
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1112
1112
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

427
427

Meer sportnieuws