'Leegloop bij Antwerp: dubbeldeal van 30 miljoen'

door
'Leegloop bij Antwerp: dubbeldeal van 30 miljoen'

Een week geleden werd Antwerp FC op het gala van de Gouden Schoen ruimschoots in de bloemetjes gezet voor de successen van in 2023. Nu lijkt de Great Old daar ook op te gaan cashen. Zo zou RAFC wel eens zijn volledige middenveld kunnen kwijtspelen.

Na maanden van speculaties over zijn bestemming, hangt de langverwachte toptransfer van Arthur Vermeeren in de lucht. Zo raakte dinsdag bekend dat de Great Old een akkoord heeft gevonden met Atlético Madrid over het vertrek van zijn goudhaantje. De Spaanse topclub is naar verluidt bereid om een bedrag tot 27 miljoen euro neer te tellen voor de middenvelder.

Normaal gezien zal Vermeeren woensdag nog aantreden in het bekerduel tegen OH Leuven. Donderdag zou hij dan weer doorreizen naar de Spaanse hoofdstad. Daar staat onder meer een bezoek aan de club en gesprekken met coach Diego Simeone en de sportieve leiding op het programma. Indien ook een akkoord wordt gevonden over de persoonlijke voorwaarden, kan hij er zijn medische en fysieke proeven afleggen.

Ekkelenkamp naar Serie A?

Maar Vermeeren is niet de enige die zich in de voorbije maanden in de kijker heeft gespeeld. Jurgen Ekkelenkamp bijvoorbeeld, kan al een tijdje rekenen op de interesse van Torino FC. En volgens Het Laatste Nieuws is de belangstelling van de nummer 10 uit de Serie A behoorlijk concreet. De Italianen zouden in Ekkelenkamp een aanwinst voor volgend seizoen zien, maar slaan mogelijk deze winter al toe.

Indien Torino de Nederlandse middenvelder wil binnenhalen, zal het wel in de geldbuidel moeten tasten. Ekkelenkamp heeft namelijk nog een contract tot medio 2026 lopen op de Bosuil. Antwerp zou dan ook een veelvoud verlangen van de 5 miljoen euro die het in 2022 neerlegde om hem over te nemen van Hertha BSC. Er zal dus minstens 10 miljoen euro op tafel moeten komen voor de aanvallende middenvelder.

Ook Keita grof wild

Daarnaast beweegt ook één en ander rond Mandela Keita. Het maatje van Vermeeren werd gelinkt aan West Ham United, bij HLN weet men echter dat vooral vanuit Frankrijk concrete interesse heerst in de Rode Duivel. Maar ook voor hem wil de Belgische kampioen een stevig bedrag vangen. Zo zou Antwerp zijn zinnen hebben gezet op een slordige 20 miljoen euro. Keita zal in ieder geval wel het seizoen afwerken bij de titelverdediger. In augustus maakte hij immers ook al minuten bij ex-club OHL en binnen hetzelfde seizoen voor meer dan twee clubs uitkomen is tegen de internationale regelgeving.

POLL: Antwerp heeft momenteel het beste middenveld in de JPL ...

Meest recent

Anderlecht spookt bij Odoi: "Dieptepunt van carrière”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

6
6
Milicevic waarschuwt Club Brugge: "Dat is dé sleutel"

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

47
47
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

15
15
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

30
30
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

140
140
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

166
166
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

124
124
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

254
254
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

127
127
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

133
133
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

169
169
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

296
296
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

178
178
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

285
285
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

131
131
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

450
450
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

248
248
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

769
769
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

251
251
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

69
69

Meer sportnieuws