'Benzema vertrekt om bizarre reden vroeger uit Saoedi-Arabië'

door
'Benzema vertrekt om bizarre reden vroeger uit Saoedi-Arabië'

Karim Benzema was maar een van de vele sterren die Europa niet zo lang geleden de rug toekeerde om royaal te gaan verdienen in Saoedi-Arabië. De Franse topspits komt nu echter terug op zijn stappen en zou al willen vertrekken uit het Midden-Oosten.

De voormalige Gouden Bal kwam enkele dagen niet opdagen op training bij Al-Ittihad, naar eigen zeggen omdat hij vast zat op Mauritius door een dreigende cycloon. Benzema zou op gespannen voet leven met zijn club en dat zorgt ervoor dat er druk gespeculeerd wordt over een vertrek.

Benzema kan de druk niet aan

Opvallend: Benzema zou Al-Ittihad willen verlaten, omdat hij naar verluidt "onder druk" gezet wordt. Dat vernam het Franse persbureau AFP van een bron dicht bij de Saoedische club. Benzema zou Al-Ittihad gevraagd hebben om tijdelijk andere oorden te mogen opzoeken.

Benzema zou het ook niet zien zitten om voor een andere club te gaan spelen in Saoedi-Arabië. Hij zou door de druk niet zijn beste voetbal kunnen spelen bij zijn huidige werkgever. Benzema heeft nog een contract tot 2026 en verdient een astronomisch loon in het Midden-Oosten. Daardoor zal het moeilijk worden om onder zijn contract uit te komen.

Benzema wil het voorbeeld volgen van Henderson

Benzema is niet de eerste voetbalster die spijt heeft van zijn transfer naar Saoedi-Arabië. Zo was er het geval van Jordan Henderson, die bakken geld verdiende bij Al-Ettifaq, maar er ongelukkig was en onlangs voor Ajax tekende.

Benzema wordt gelinkt aan een terugkeer naar Olympique Lyon, de club waar het voor hem allemaal begon. Maar dan zal hij financieel serieus wat water bij de Franse wijn moeten doen.

Zal Benzema terugkeren naar Lyon?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

55
55
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

38
38
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

94
94
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

224
224
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

93
93
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

259
259
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

93
93
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

157
157
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

135
135
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

231
231
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

549
549
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

136
136
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

249
249
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

62
62
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

203
203
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

97
97
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

152
152
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

321
321
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

287
287
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

147
147
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

331
331
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

248
248
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

254
254
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

943
943
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

298
298

Meer sportnieuws