'Benzema vertrekt om bizarre reden vroeger uit Saoedi-Arabië'

167 stemmen
'Benzema vertrekt om bizarre reden vroeger uit Saoedi-Arabië'

Karim Benzema was maar een van de vele sterren die Europa niet zo lang geleden de rug toekeerde om royaal te gaan verdienen in Saoedi-Arabië. De Franse topspits komt nu echter terug op zijn stappen en zou al willen vertrekken uit het Midden-Oosten.

De voormalige Gouden Bal kwam enkele dagen niet opdagen op training bij Al-Ittihad, naar eigen zeggen omdat hij vast zat op Mauritius door een dreigende cycloon. Benzema zou op gespannen voet leven met zijn club en dat zorgt ervoor dat er druk gespeculeerd wordt over een vertrek.

Benzema kan de druk niet aan

Opvallend: Benzema zou Al-Ittihad willen verlaten, omdat hij naar verluidt "onder druk" gezet wordt. Dat vernam het Franse persbureau AFP van een bron dicht bij de Saoedische club. Benzema zou Al-Ittihad gevraagd hebben om tijdelijk andere oorden te mogen opzoeken.

Benzema zou het ook niet zien zitten om voor een andere club te gaan spelen in Saoedi-Arabië. Hij zou door de druk niet zijn beste voetbal kunnen spelen bij zijn huidige werkgever. Benzema heeft nog een contract tot 2026 en verdient een astronomisch loon in het Midden-Oosten. Daardoor zal het moeilijk worden om onder zijn contract uit te komen.

Benzema wil het voorbeeld volgen van Henderson

Benzema is niet de eerste voetbalster die spijt heeft van zijn transfer naar Saoedi-Arabië. Zo was er het geval van Jordan Henderson, die bakken geld verdiende bij Al-Ettifaq, maar er ongelukkig was en onlangs voor Ajax tekende.

Benzema wordt gelinkt aan een terugkeer naar Olympique Lyon, de club waar het voor hem allemaal begon. Maar dan zal hij financieel serieus wat water bij de Franse wijn moeten doen.

Zal Benzema terugkeren naar Lyon?

Meest recent

'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

70
70
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

32
32
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

42
42
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

443
443
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

54
54
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

57
57
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

51
51
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

38
38
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

114
114
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

102
102
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

102
102
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

89
89
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

125
125
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

41
41
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

103
103
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

197
197
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

254
254
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

595
595
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

69
69
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

192
192
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

542
542
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

916
916
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

131
131
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

397
397
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

187
187

Meer sportnieuws