'Benzema vertrekt om bizarre reden vroeger uit Saoedi-Arabië'

167
'Benzema vertrekt om bizarre reden vroeger uit Saoedi-Arabië'

Karim Benzema was maar een van de vele sterren die Europa niet zo lang geleden de rug toekeerde om royaal te gaan verdienen in Saoedi-Arabië. De Franse topspits komt nu echter terug op zijn stappen en zou al willen vertrekken uit het Midden-Oosten.

De voormalige Gouden Bal kwam enkele dagen niet opdagen op training bij Al-Ittihad, naar eigen zeggen omdat hij vast zat op Mauritius door een dreigende cycloon. Benzema zou op gespannen voet leven met zijn club en dat zorgt ervoor dat er druk gespeculeerd wordt over een vertrek.

Benzema kan de druk niet aan

Opvallend: Benzema zou Al-Ittihad willen verlaten, omdat hij naar verluidt "onder druk" gezet wordt. Dat vernam het Franse persbureau AFP van een bron dicht bij de Saoedische club. Benzema zou Al-Ittihad gevraagd hebben om tijdelijk andere oorden te mogen opzoeken.

Benzema zou het ook niet zien zitten om voor een andere club te gaan spelen in Saoedi-Arabië. Hij zou door de druk niet zijn beste voetbal kunnen spelen bij zijn huidige werkgever. Benzema heeft nog een contract tot 2026 en verdient een astronomisch loon in het Midden-Oosten. Daardoor zal het moeilijk worden om onder zijn contract uit te komen.

Benzema wil het voorbeeld volgen van Henderson

Benzema is niet de eerste voetbalster die spijt heeft van zijn transfer naar Saoedi-Arabië. Zo was er het geval van Jordan Henderson, die bakken geld verdiende bij Al-Ettifaq, maar er ongelukkig was en onlangs voor Ajax tekende.

Benzema wordt gelinkt aan een terugkeer naar Olympique Lyon, de club waar het voor hem allemaal begon. Maar dan zal hij financieel serieus wat water bij de Franse wijn moeten doen.

Zal Benzema terugkeren naar Lyon?

Meest recent

Zo kwam KVK bij coach uit: "Dat vond ik verrassend"

KV Kortrijk zorgde deze week voor een opvallende démarche. Meer dan drie weken na het ontslag ...

5
5
'Mourinho ongenadig: 2 spelers meteen doorgestuurd bij Real'

José Mourinho streek in de zomer opnieuw neer bij Real Madrid, dertien jaar na zijn vorige ...

16
16
Opvallende naam verdwijnt na drie matchen uit JPL

Het interlandvoetbal zit er weer op en dus gaat de focus vanaf komend weekend weer op de ...

13
13
Vermeeren en Frey als exponenten: pijnpunt bij Antwerp

Voor Antwerp is het tot dusver een seizoen met twee gezichten. De Great Old begon nog verrassend ...

63
63
Afscheid Messi ontspoort: Bedrijf gaat diep door het stof

Het afscheid van Lionel Messi in Buenos Aires moest een avond worden om nooit te vergeten. Voor ...

31
31
'Kompany lonkt naar PL: topdeal van 60 miljoen'

Bayern München is alweer scherp aan het seizoen begonnen. Het pakte tot dusver tien op twaalf ...

20
20
Beerschot onthoofd zonder Vossen? Ex-speler velt oordeel

Komend weekend wordt ook de Challenger Pro League weer op gang getrapt na een onderbreking van ...

52
52
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

80
80
STVV maakt zich klaar voor historische avond

Het aftellen is begonnen. Volgende week donderdag om 21 uur maakt STVV zich op voor een historische ...

49
49
David Silva keert op 40-jarige leeftijd plots terug

David Silva (40) keert terug op de voetbalvelden. Drie jaar na zijn noodgedwongen afscheid heeft de ...

28
28
'Tegenstander België zet coach op straat'

Vincenzo Montella is niet langer bondscoach van Turkije. De Turkse voetbalbond (TFF) heeft volgens ...

95
95
Icoon van FC Barcelona stopt op 39-jarige leeftijd

Op 39-jarige leeftijd is het definitief voorbij voor Pedro Rodríguez. De Spaanse aanvaller ...

59
59
Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Engeland heeft al héél wat wereldtoppers gehad in zijn geschiedenis. Eén van de ...

57
57
'Essevee wil in januari toeslaan met buitenlands talent'

De extra lange interlandbreak gaf de clubs uit de Jupiler Pro League de tijd om al een eerste ...

66
66
Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

127
127
Ex-Rode Duivel miste droomtransfer: "Bayern en Ajax..."

Dezer dagen spelen heel wat Rode Duivels bij de allergrootste clubs van Europa, maar rond de ...

48
48
'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

156
156
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

55
55
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

368
368
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

49
49
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

85
85
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

39
39
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

307
307
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

166
166

Meer sportnieuws