'Benzema vertrekt om bizarre reden vroeger uit Saoedi-Arabië'

door
'Benzema vertrekt om bizarre reden vroeger uit Saoedi-Arabië'

Karim Benzema was maar een van de vele sterren die Europa niet zo lang geleden de rug toekeerde om royaal te gaan verdienen in Saoedi-Arabië. De Franse topspits komt nu echter terug op zijn stappen en zou al willen vertrekken uit het Midden-Oosten.

De voormalige Gouden Bal kwam enkele dagen niet opdagen op training bij Al-Ittihad, naar eigen zeggen omdat hij vast zat op Mauritius door een dreigende cycloon. Benzema zou op gespannen voet leven met zijn club en dat zorgt ervoor dat er druk gespeculeerd wordt over een vertrek.

LEES OOK: Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Benzema kan de druk niet aan

Opvallend: Benzema zou Al-Ittihad willen verlaten, omdat hij naar verluidt "onder druk" gezet wordt. Dat vernam het Franse persbureau AFP van een bron dicht bij de Saoedische club. Benzema zou Al-Ittihad gevraagd hebben om tijdelijk andere oorden te mogen opzoeken.

Benzema zou het ook niet zien zitten om voor een andere club te gaan spelen in Saoedi-Arabië. Hij zou door de druk niet zijn beste voetbal kunnen spelen bij zijn huidige werkgever. Benzema heeft nog een contract tot 2026 en verdient een astronomisch loon in het Midden-Oosten. Daardoor zal het moeilijk worden om onder zijn contract uit te komen.

Benzema wil het voorbeeld volgen van Henderson

Benzema is niet de eerste voetbalster die spijt heeft van zijn transfer naar Saoedi-Arabië. Zo was er het geval van Jordan Henderson, die bakken geld verdiende bij Al-Ettifaq, maar er ongelukkig was en onlangs voor Ajax tekende.

Benzema wordt gelinkt aan een terugkeer naar Olympique Lyon, de club waar het voor hem allemaal begon. Maar dan zal hij financieel serieus wat water bij de Franse wijn moeten doen.

Zal Benzema terugkeren naar Lyon?

Meest recent

'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

47
47
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

112
112
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

91
91
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

171
171
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

392
392
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

310
310
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

258
258
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

294
294
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

192
192
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

313
313
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

246
246
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

496
496
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

541
541
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

368
368
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

501
501
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

319
319
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

349
349
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

82
82
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

366
366
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

300
300
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

228
228
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

390
390
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

148
148
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

118
118
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

195
195

Meer sportnieuws