'Benzema vertrekt om bizarre reden vroeger uit Saoedi-Arabië'

door
'Benzema vertrekt om bizarre reden vroeger uit Saoedi-Arabië'

Karim Benzema was maar een van de vele sterren die Europa niet zo lang geleden de rug toekeerde om royaal te gaan verdienen in Saoedi-Arabië. De Franse topspits komt nu echter terug op zijn stappen en zou al willen vertrekken uit het Midden-Oosten.

De voormalige Gouden Bal kwam enkele dagen niet opdagen op training bij Al-Ittihad, naar eigen zeggen omdat hij vast zat op Mauritius door een dreigende cycloon. Benzema zou op gespannen voet leven met zijn club en dat zorgt ervoor dat er druk gespeculeerd wordt over een vertrek.

Benzema kan de druk niet aan

Opvallend: Benzema zou Al-Ittihad willen verlaten, omdat hij naar verluidt "onder druk" gezet wordt. Dat vernam het Franse persbureau AFP van een bron dicht bij de Saoedische club. Benzema zou Al-Ittihad gevraagd hebben om tijdelijk andere oorden te mogen opzoeken.

Benzema zou het ook niet zien zitten om voor een andere club te gaan spelen in Saoedi-Arabië. Hij zou door de druk niet zijn beste voetbal kunnen spelen bij zijn huidige werkgever. Benzema heeft nog een contract tot 2026 en verdient een astronomisch loon in het Midden-Oosten. Daardoor zal het moeilijk worden om onder zijn contract uit te komen.

Benzema wil het voorbeeld volgen van Henderson

Benzema is niet de eerste voetbalster die spijt heeft van zijn transfer naar Saoedi-Arabië. Zo was er het geval van Jordan Henderson, die bakken geld verdiende bij Al-Ettifaq, maar er ongelukkig was en onlangs voor Ajax tekende.

Benzema wordt gelinkt aan een terugkeer naar Olympique Lyon, de club waar het voor hem allemaal begon. Maar dan zal hij financieel serieus wat water bij de Franse wijn moeten doen.

Zal Benzema terugkeren naar Lyon?

Meest recent

Leko maakt Club-speler belachelijk: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

6
6
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

5
5
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

8
8
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

73
73
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

42
42
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

5
5
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

28
28
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

186
186
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

158
158
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

174
174
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

67
67
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

24
24
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

45
45
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

27
27
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

29
29
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

54
54
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

74
74
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

73
73
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

69
69
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

112
112
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

162
162
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

57
57
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

256
256
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

36
36

Meer sportnieuws