'Miljoenentransfer Club Brugge: officieel bod op komst'

1212 stemmen
'Miljoenentransfer Club Brugge: officieel bod op komst'

Club Brugge is bezig aan een behoorlijk rustige transferwinter tot dusver. De algemene verwachting is dat daar voor het einde van de mercato geen verandering meer in zal komen. Al wordt nog steeds onderhandeld over de onvermijdelijk toptransfer van Antonio Nusa.

Dat het Noorse goudhaantje op termijn de stap naar een topcompetitie zal zetten, staat al een tijdje in de sterren geschreven. Zo liet hij ondanks zijn prille leeftijd al heel wat veelbelovende dingen zien. In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League.

Dit seizoen versierde hij ook zijn eerste selecties op bij de nationale ploeg van Noorwegen. Daar liet hij naast onder meer Erling Haaland opnieuw een sterke indruk achter. Ook de Europese topclubs hadden zijn naam inmiddels genoteerd. In het slot van de zomermercato drukte Chelsea FC bijvoorbeeld stevig door voor zijn komst.

LEES OOK: 'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham drukt door

Uiteindelijk bleef de jonge Noor toch bewust op post in Brugge. Maar enkele maanden later lijkt zijn overgang naar de Premier League dan toch te komen. Zo raakte vorige week bekend dat Tottenham Hotspur nadrukkelijk doordrukt voor zijn komst.

De Londense club zou bereid zijn om Nusa nu al over te nemen, om hem vervolgens het seizoen op huurbasis te laten afwerken in Brugge. Op die manier wil Spurs de zware concurrentie te snel af zijn. En een week voor het sluiten van de wintermercato begint deze deal steeds meer vorm te krijgen.

Gesprekken lopen volop

Tegenover Give Me Sport kwam transferautoriteit Fabrizio Romano immers met een update over het dossier. "Tottenham spreekt momenteel met Club, ze hebben al twee meetings gehad over Nusa. De onderhandelingen lopen dus, maar momenteel is alles nog mondeling. Dat is de werkwijze van Tottenham. Ze houden eerst gesprekken en brengen dan een officieel bod uit als ze weten dat dit wellicht geaccepteerd zal worden op enkele details na", aldus de Italiaanse journalist. Het lijkt dus een kwestie van tijd alvorens een eerste officiële aanbieding wordt neergelegd.

Nusa is momenteel het grootste talent in de JPL ...

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

48
48
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

38
38
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

198
198
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

149
149
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

364
364
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

150
150
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

453
453
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

110
110
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

46
46
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

347
347
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

692
692
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

521
521
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

150
150
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1116
1116
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

78
78
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

668
668
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

252
252
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

518
518
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

253
253
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1272
1272
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

642
642

Meer sportnieuws