SK Beveren laat tegen Club NXT gouden kans liggen

door
SK Beveren laat tegen Club NXT gouden kans liggen

SK Beveren kon zondagavond een gouden zaak doen in de Challenger Pro League, want bij winst tegen Club NXT kon het tot op één punt van leiders Zulte Waregem en Beerschot naderen. Maar daar is het niet in geslaagd: met tien man leed Beveren in eigen huis een pijnlijke 0-2-nederlaag.

Het werd dus voor Beveren een avond om snel te vergeten. In een evenwichtige eerste helft kwamen beide teams dicht bij een goal, maar telkens was het doelhout spelbreker. Eerst knalde Barbera namens de bezoekers op de lat, vijf minuten later zag Geusens een heerlijke vrijschop op het kader stranden.

LEES OOK: Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Rode kaart doet match kantelen

Daardoor bleef het halfweg 0-0, maar na rust barstte de wedstrijd wel los. Daarbij was een ongelukkige hoofdrol weggelegd voor Louis Verstraete, die twee gele kaarten op drie minuten tijd pakte. Daardoor moest Beveren nog 35 minuten met een man minder verder.

Tot overmaat van ramp buitte Club NXT zijn overtal vrijwel meteen uit. Enkele minuten later zorgde Barbera voor de openingstreffer. Daarna ging Beveren wel nog op zoek naar de gelijkmaker, maar met een man minder bleek dat niet evident. 

Beveren laat unieke kans liggen

In blessuretijd viel het doek definitief met de 0-2 van Homma. Daardoor laat Beveren dus na om een geweldige zaak te doen in het klassement. Het blijft hangen op de zesde plaats en heeft vier punten minder dan Beerschot en Zulte Waregem.

Club NXT blijft ondanks de zege gewoon op de tiende plaats in het klassement hangen. Het neemt wel meer afstand van de gevarenzone en heeft nu al negen punten voorsprong op de degradatieplaatsen.

Kan SK Beveren dit seizoen de promotie afdwingen?

Meest recent

AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

33
33
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

231
231
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

89
89
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

57
57
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

114
114
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

106
106
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

192
192
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

399
399
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

165
165
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

313
313
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

73
73
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

288
288
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

255
255
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

211
211
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

77
77
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

128
128
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

92
92
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

519
519
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

49
49
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

76
76
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

257
257
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

85
85
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

79
79
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

449
449
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

271
271

Meer sportnieuws