Anderlecht-fans viseren topaankoop: "Wordt wakker!"

door
Anderlecht-fans viseren topaankoop:

RSC Anderlecht is met een slippertje aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De nummer twee in het klassement bleef zondagavond immers op 1-1 steken op het veld van OH Leuven. Bij Paars-Wit bleven dan ook verschillende spelers onder het gewenste niveau.

Door de eerdere zeges van onder meer Club Brugge, Antwerp FC en vooral Union SG, stond Anderlecht behoorlijk onder druk voor zijn eerste officiële match van 2024. Maar op het veld van de huidige nummer 14 in het klassement kwam de ploeg van coach Brian Riemer al snel op achterstand na een slechte uittrap van Kasper Schmeichel.

De Brusselaars wisten uiteindelijk wel nog een punt uit de brand te slepen na een zondagsschot van Louis Patris, die uitgerekend tegen zijn ex-club scoorde. Voorts maakte de rechtsback echter geen al te beste indruk. Maar hij was zeker niet de enige speler van Paars-Wit die niet het gewenste niveau kon halen. Zeker het aanvallende compartiment kwam erg matig voor dag.

LEES OOK: 'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

Anonieme Denen

Thorgan Hazard groeide weliswaar in de match, maar bracht veel te weinig voor een speler van zijn kaliber. Anders Dreyer was dan weer een schim van de speler die hij in de voorbije maanden was en speelde een erg anonieme partij. Hetzelfde kan gezegd worden van zijn landgenoot Kasper Dolberg. De spits had weliswaar een strafschop kunnen/moeten krijgen, voorts kwam hij amper in het stuk voor.

Met 10 goals en 2 assists in 20 competitieduels kan de Deense topaankoop voorlopig weliswaar goede cijfers doorleggen. Maar nog te vaak gebeurt het dat hij compleet afwezig is in grote delen van de wedstrijd. Dat was zondag dus opnieuw het geval. Op het sociale medium 'X' kreeg Dolberg dan ook de nodige kritiek over zich heen, niet in het minst vanuit de eigen achterban.

De transfer van Dolberg is tot dusver ...

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

26
26
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

13
13
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

33
33
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

137
137
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

47
47
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

52
52
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

43
43
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

78
78
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

109
109
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

131
131
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

306
306
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

192
192
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

101
101
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

249
249
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

84
84
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

88
88
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

327
327
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

271
271
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

652
652
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

114
114
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

523
523
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

214
214
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

163
163

Meer sportnieuws