Anderlecht-fans viseren topaankoop: "Wordt wakker!"

door
Anderlecht-fans viseren topaankoop:

RSC Anderlecht is met een slippertje aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De nummer twee in het klassement bleef zondagavond immers op 1-1 steken op het veld van OH Leuven. Bij Paars-Wit bleven dan ook verschillende spelers onder het gewenste niveau.

Door de eerdere zeges van onder meer Club Brugge, Antwerp FC en vooral Union SG, stond Anderlecht behoorlijk onder druk voor zijn eerste officiële match van 2024. Maar op het veld van de huidige nummer 14 in het klassement kwam de ploeg van coach Brian Riemer al snel op achterstand na een slechte uittrap van Kasper Schmeichel.

De Brusselaars wisten uiteindelijk wel nog een punt uit de brand te slepen na een zondagsschot van Louis Patris, die uitgerekend tegen zijn ex-club scoorde. Voorts maakte de rechtsback echter geen al te beste indruk. Maar hij was zeker niet de enige speler van Paars-Wit die niet het gewenste niveau kon halen. Zeker het aanvallende compartiment kwam erg matig voor dag.

LEES OOK: Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Anonieme Denen

Thorgan Hazard groeide weliswaar in de match, maar bracht veel te weinig voor een speler van zijn kaliber. Anders Dreyer was dan weer een schim van de speler die hij in de voorbije maanden was en speelde een erg anonieme partij. Hetzelfde kan gezegd worden van zijn landgenoot Kasper Dolberg. De spits had weliswaar een strafschop kunnen/moeten krijgen, voorts kwam hij amper in het stuk voor.

Met 10 goals en 2 assists in 20 competitieduels kan de Deense topaankoop voorlopig weliswaar goede cijfers doorleggen. Maar nog te vaak gebeurt het dat hij compleet afwezig is in grote delen van de wedstrijd. Dat was zondag dus opnieuw het geval. Op het sociale medium 'X' kreeg Dolberg dan ook de nodige kritiek over zich heen, niet in het minst vanuit de eigen achterban.

De transfer van Dolberg is tot dusver ...

Meest recent

PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

1
1
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

4
4
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

6
6
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

17
17
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

21
21
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

9
9
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

61
61
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

25
25
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

52
52
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

412
412
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

169
169
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

208
208
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

53
53
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

372
372
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

17
17
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

86
86
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

91
91
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

118
118
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1051
1051
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

174
174
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

53
53
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

39
39
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

94
94
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

509
509
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

52
52

Meer sportnieuws