Anderlecht-fans viseren topaankoop: "Wordt wakker!"

door
Anderlecht-fans viseren topaankoop:

RSC Anderlecht is met een slippertje aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De nummer twee in het klassement bleef zondagavond immers op 1-1 steken op het veld van OH Leuven. Bij Paars-Wit bleven dan ook verschillende spelers onder het gewenste niveau.

Door de eerdere zeges van onder meer Club Brugge, Antwerp FC en vooral Union SG, stond Anderlecht behoorlijk onder druk voor zijn eerste officiële match van 2024. Maar op het veld van de huidige nummer 14 in het klassement kwam de ploeg van coach Brian Riemer al snel op achterstand na een slechte uittrap van Kasper Schmeichel.

De Brusselaars wisten uiteindelijk wel nog een punt uit de brand te slepen na een zondagsschot van Louis Patris, die uitgerekend tegen zijn ex-club scoorde. Voorts maakte de rechtsback echter geen al te beste indruk. Maar hij was zeker niet de enige speler van Paars-Wit die niet het gewenste niveau kon halen. Zeker het aanvallende compartiment kwam erg matig voor dag.

LEES OOK: Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Anonieme Denen

Thorgan Hazard groeide weliswaar in de match, maar bracht veel te weinig voor een speler van zijn kaliber. Anders Dreyer was dan weer een schim van de speler die hij in de voorbije maanden was en speelde een erg anonieme partij. Hetzelfde kan gezegd worden van zijn landgenoot Kasper Dolberg. De spits had weliswaar een strafschop kunnen/moeten krijgen, voorts kwam hij amper in het stuk voor.

Met 10 goals en 2 assists in 20 competitieduels kan de Deense topaankoop voorlopig weliswaar goede cijfers doorleggen. Maar nog te vaak gebeurt het dat hij compleet afwezig is in grote delen van de wedstrijd. Dat was zondag dus opnieuw het geval. Op het sociale medium 'X' kreeg Dolberg dan ook de nodige kritiek over zich heen, niet in het minst vanuit de eigen achterban.

De transfer van Dolberg is tot dusver ...

Meest recent

Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

15
15
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

9
9
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

54
54
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

40
40
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

11
11
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

222
222
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

87
87
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

77
77
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

187
187
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

114
114
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

130
130
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

369
369
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

304
304
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

279
279
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

329
329
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

533
533
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

91
91
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

156
156
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

411
411
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

85
85
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

132
132
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

374
374
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

341
341
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

1046
1046
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

143
143

Meer sportnieuws