Union vreest voor drama: "Het zag er niet goed uit"

door
Union vreest voor drama:

Union SG heeft zijn eerste officiële wedstrijd van het nieuwe kalenderjaar al winnend kunnen afsluiten. De competitieleider haalde het zondag met 2-1 van STVV na een winnend doelpunt in de 97ste minuut. Desondanks heerste achteraf geen uitgelaten sfeer in het Brusselse kamp.

De Unionisten leken lange tijd op weg naar een dure slipper op eigen veld. STVV was in de aanvangsfase immers op voorsprong gekomen en ondanks de gelijkmaker vlak voor rust, had Union het lastig om erover te gaan. Tot invaller Kevin Rodriguez in de absolute slotminuten alsnog voor 2-1 kon zorgen.

Vlak voor die winnende treffer had de thuisploeg echter een flinke domper moeten verwerken. Cameron Puertas, afgelopen donderdag nog tweede op de verkiezing van de Gouden Schoen, viel immers geblesseerd uit. En meteen werd duidelijk dat de draaischijf niet meer verder kon.

LEES OOK: Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Angst voor ligamenten

De spelmaker had zelfs ondersteuning van de verzorgers nodig om tot in de kleedkamers te geraken. Hij kwam ook niet meer buiten om de supporters te groeten na de overwinning. Voorzitter Alex Muzio ging zelfs persoonlijk naar de clubdokter om zich van de situatie te vergewissen.

Weinig hoopgevende signalen dus. "Zijn enkel is momenteel te gezwollen om te weten wat er echt aan de hand is. We moeten de komende 48 uur afwachten. Eenmaal de zwelling weg is, moeten we hopen dat zijn ligamenten niet geraakt zijn", reageerde coach Alexander Blessin bij Het Nieuwsblad.

Slecht moment

In het slechtste geval staat Puertas enkele weken buiten strijd. En dat op het slechts mogelijke moment nu verschillende andere sterkhouders op de Africa en Asian Cup vertoeven. "Het zag er alleszins niet goed uit. Hij had veel pijn. Brute pech. We gaan hem zo goed mogelijk behandelen en er alles aan doen om hem zo snel mogelijk weer speelklaar te krijgen", aldus Blessin, die wel benadrukt dat hij over een sterke selectie in de breedte beschikt.

Union heeft voldoende kwaliteiten in de breedte om kampioen te worden ...

Meest recent

Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

2
2
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

287
287
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

48
48
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

173
173
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

35
35
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

336
336
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

103
103
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

48
48
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

336
336
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

95
95
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

225
225
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

254
254
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

725
725
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

92
92
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

188
188
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

448
448
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

57
57
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

303
303
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

317
317
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

123
123
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

649
649
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

52
52
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

107
107
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

205
205
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

858
858

Meer sportnieuws