Union vreest voor drama: "Het zag er niet goed uit"

305
Union vreest voor drama:

Union SG heeft zijn eerste officiële wedstrijd van het nieuwe kalenderjaar al winnend kunnen afsluiten. De competitieleider haalde het zondag met 2-1 van STVV na een winnend doelpunt in de 97ste minuut. Desondanks heerste achteraf geen uitgelaten sfeer in het Brusselse kamp.

De Unionisten leken lange tijd op weg naar een dure slipper op eigen veld. STVV was in de aanvangsfase immers op voorsprong gekomen en ondanks de gelijkmaker vlak voor rust, had Union het lastig om erover te gaan. Tot invaller Kevin Rodriguez in de absolute slotminuten alsnog voor 2-1 kon zorgen.

Vlak voor die winnende treffer had de thuisploeg echter een flinke domper moeten verwerken. Cameron Puertas, afgelopen donderdag nog tweede op de verkiezing van de Gouden Schoen, viel immers geblesseerd uit. En meteen werd duidelijk dat de draaischijf niet meer verder kon.

LEES OOK: 'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Angst voor ligamenten

De spelmaker had zelfs ondersteuning van de verzorgers nodig om tot in de kleedkamers te geraken. Hij kwam ook niet meer buiten om de supporters te groeten na de overwinning. Voorzitter Alex Muzio ging zelfs persoonlijk naar de clubdokter om zich van de situatie te vergewissen.

Weinig hoopgevende signalen dus. "Zijn enkel is momenteel te gezwollen om te weten wat er echt aan de hand is. We moeten de komende 48 uur afwachten. Eenmaal de zwelling weg is, moeten we hopen dat zijn ligamenten niet geraakt zijn", reageerde coach Alexander Blessin bij Het Nieuwsblad.

Slecht moment

In het slechtste geval staat Puertas enkele weken buiten strijd. En dat op het slechts mogelijke moment nu verschillende andere sterkhouders op de Africa en Asian Cup vertoeven. "Het zag er alleszins niet goed uit. Hij had veel pijn. Brute pech. We gaan hem zo goed mogelijk behandelen en er alles aan doen om hem zo snel mogelijk weer speelklaar te krijgen", aldus Blessin, die wel benadrukt dat hij over een sterke selectie in de breedte beschikt.

Union heeft voldoende kwaliteiten in de breedte om kampioen te worden ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

47
47
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

48
48
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

41
41
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

66
66
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

138
138
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

131
131
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

285
285
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

265
265
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

118
118
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

125
125
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

180
180
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

253
253
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

313
313
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

214
214
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

246
246
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

990
990

Meer sportnieuws