Union vreest voor drama: "Het zag er niet goed uit"

door
Union vreest voor drama:

Union SG heeft zijn eerste officiële wedstrijd van het nieuwe kalenderjaar al winnend kunnen afsluiten. De competitieleider haalde het zondag met 2-1 van STVV na een winnend doelpunt in de 97ste minuut. Desondanks heerste achteraf geen uitgelaten sfeer in het Brusselse kamp.

De Unionisten leken lange tijd op weg naar een dure slipper op eigen veld. STVV was in de aanvangsfase immers op voorsprong gekomen en ondanks de gelijkmaker vlak voor rust, had Union het lastig om erover te gaan. Tot invaller Kevin Rodriguez in de absolute slotminuten alsnog voor 2-1 kon zorgen.

Vlak voor die winnende treffer had de thuisploeg echter een flinke domper moeten verwerken. Cameron Puertas, afgelopen donderdag nog tweede op de verkiezing van de Gouden Schoen, viel immers geblesseerd uit. En meteen werd duidelijk dat de draaischijf niet meer verder kon.

LEES OOK: Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Angst voor ligamenten

De spelmaker had zelfs ondersteuning van de verzorgers nodig om tot in de kleedkamers te geraken. Hij kwam ook niet meer buiten om de supporters te groeten na de overwinning. Voorzitter Alex Muzio ging zelfs persoonlijk naar de clubdokter om zich van de situatie te vergewissen.

Weinig hoopgevende signalen dus. "Zijn enkel is momenteel te gezwollen om te weten wat er echt aan de hand is. We moeten de komende 48 uur afwachten. Eenmaal de zwelling weg is, moeten we hopen dat zijn ligamenten niet geraakt zijn", reageerde coach Alexander Blessin bij Het Nieuwsblad.

Slecht moment

In het slechtste geval staat Puertas enkele weken buiten strijd. En dat op het slechts mogelijke moment nu verschillende andere sterkhouders op de Africa en Asian Cup vertoeven. "Het zag er alleszins niet goed uit. Hij had veel pijn. Brute pech. We gaan hem zo goed mogelijk behandelen en er alles aan doen om hem zo snel mogelijk weer speelklaar te krijgen", aldus Blessin, die wel benadrukt dat hij over een sterke selectie in de breedte beschikt.

Union heeft voldoende kwaliteiten in de breedte om kampioen te worden ...

Meest recent

Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

1
1
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

11
11
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

49
49
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

8
8
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

13
13
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

40
40
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

98
98
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

22
22
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

61
61
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

12
12
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

44
44
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

72
72
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

22
22
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

165
165
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

72
72
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

61
61
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

141
141
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

122
122
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

70
70
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

26
26
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

88
88
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

33
33
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

240
240
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

182
182

Meer sportnieuws