Union vreest voor drama: "Het zag er niet goed uit"

door
Union vreest voor drama:

Union SG heeft zijn eerste officiële wedstrijd van het nieuwe kalenderjaar al winnend kunnen afsluiten. De competitieleider haalde het zondag met 2-1 van STVV na een winnend doelpunt in de 97ste minuut. Desondanks heerste achteraf geen uitgelaten sfeer in het Brusselse kamp.

De Unionisten leken lange tijd op weg naar een dure slipper op eigen veld. STVV was in de aanvangsfase immers op voorsprong gekomen en ondanks de gelijkmaker vlak voor rust, had Union het lastig om erover te gaan. Tot invaller Kevin Rodriguez in de absolute slotminuten alsnog voor 2-1 kon zorgen.

Vlak voor die winnende treffer had de thuisploeg echter een flinke domper moeten verwerken. Cameron Puertas, afgelopen donderdag nog tweede op de verkiezing van de Gouden Schoen, viel immers geblesseerd uit. En meteen werd duidelijk dat de draaischijf niet meer verder kon.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Angst voor ligamenten

De spelmaker had zelfs ondersteuning van de verzorgers nodig om tot in de kleedkamers te geraken. Hij kwam ook niet meer buiten om de supporters te groeten na de overwinning. Voorzitter Alex Muzio ging zelfs persoonlijk naar de clubdokter om zich van de situatie te vergewissen.

Weinig hoopgevende signalen dus. "Zijn enkel is momenteel te gezwollen om te weten wat er echt aan de hand is. We moeten de komende 48 uur afwachten. Eenmaal de zwelling weg is, moeten we hopen dat zijn ligamenten niet geraakt zijn", reageerde coach Alexander Blessin bij Het Nieuwsblad.

Slecht moment

In het slechtste geval staat Puertas enkele weken buiten strijd. En dat op het slechts mogelijke moment nu verschillende andere sterkhouders op de Africa en Asian Cup vertoeven. "Het zag er alleszins niet goed uit. Hij had veel pijn. Brute pech. We gaan hem zo goed mogelijk behandelen en er alles aan doen om hem zo snel mogelijk weer speelklaar te krijgen", aldus Blessin, die wel benadrukt dat hij over een sterke selectie in de breedte beschikt.

Union heeft voldoende kwaliteiten in de breedte om kampioen te worden ...

Meest recent

'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

29
29
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

179
179
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

210
210
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

177
177
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

71
71
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

347
347
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

426
426
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

92
92
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

385
385
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

285
285
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

491
491
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

188
188
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

127
127
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

513
513
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

92
92
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

273
273
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

569
569
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

859
859
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1002
1002
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

369
369
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

48
48
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

327
327
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

743
743
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

373
373
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

394
394

Meer sportnieuws