'Toptransfer Club: onderhandeling met oud-sterkhouder Genk'

door
'Toptransfer Club: onderhandeling met oud-sterkhouder Genk'

Club Brugge is goed aan de tweede seizoenshelft begonnen. Blauw-Zwart plaatste zich op AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup en pakte in de competitie de volle buit tegen KVC Westerlo. Desondanks wordt in Brugge naar extra versterking gezocht.

In aanloop naar de winterse transferperiode werd een relatief kalme mercato voorspeld bij de Bruggelingen. Maar dat blijkt toch niet helemaal het geval. Zo werd Tajon Buchanan inmiddels voor een aardig bedrag aan Internazionale verkocht. Daarnaast zouden momenteel gesprekken met Tottenham Hotspur lopen over de transfer van Antonio Nusa.

Het blijft evenwel de bedoeling dat het Noorse goudhaantje het seizoen in Brugge zal afwerken, mogelijk in de vorm van een huurconstructie. De onderhandelingen over deze deal zijn lopende. Tot slot raakte eerder ook al bekend dat Romeo Vermant en Dedryck Boyata op meer speelminuten azen en bijgevolg openstaan voor een, al dan niet tijdelijk, vertrek.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Versterking in defensie

Club zou evenwel niet staan springen om die laatste momenteel te laten gaan, ondanks het feit dat Boyata zelden speelgelegenheid krijgt. De spoeling in het centrum van de defensie is immers behoorlijk dun. Maar mogelijk komt er weldra een opening voor een eventueel vertrek van Boyata. Zoals bekend speurt Blauw-Zwart naar defensieve versterking.

Die plannen werden inmiddels ook bevestigd door coach Ronny Deila, al benadrukte de trainer dat versterking enkel nodig is indien het duidelijke verbetering volgt voor de huidige opties. En inmiddels lijkt Club daarvoor een geschikt target te hebben gevonden. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op Jhon Lucumi.

Bekend gezicht uit Serie A

De 25-jarige Colombiaan was jarenlang een sterkhouder van KRC Genk, tot hij in de zomer van 2022 de overstap maakte naar FC Bologna. Daar staat hij doorgaans in de basis, toch zou Lucumi openstaan voor een verhuis naar Brugge. Er zouden alvast verkennende gesprekken zijn geweest met de speler en zijn entourage. Van een akkoord op clubniveau lijkt voorlopig wel geen sprake. Gezien Lucumi's huidige contract nog loopt tot medio 2026, zal de Serie A-revelatie ongetwijfeld een aardig bedrag verlangen.

Wie is volgens u de beste verdediger op dit moment?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

143
143
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

23
23
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

20
20
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

48
48
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

71
71
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

13
13
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

28
28
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

66
66
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

149
149
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

34
34
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

75
75
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

16
16
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

51
51
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

93
93
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

206
206
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

98
98
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

81
81
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

161
161
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

35
35
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

141
141
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

32
32
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

36
36

Meer sportnieuws