Garcia onder indruk van RSCA en streng voor OHL-bestuur

door
Garcia onder indruk van RSCA en streng voor OHL-bestuur

Oud-Heverlee Leuven neemt het vanavond om 18u30 in een vol huis op tegen RSC Anderlecht. De thuisploeg moet punten rapen, want de nood is hoog. Trainer Oscar Garcia sprak via de clubkanalen over Paars-Wit en de mercato van OHL.

Anderlecht is uiteraard de favoriet voor deze match. Garcia heeft veel respect voor de Brusselaars en had veel lof voor hen. Toch hoopt hij uiteraard op een stunt.

LEES OOK: Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Anderlecht speelt mee voor de titel

“Ik realiseer me dat Anderlecht een heel goed team heeft. Ze spelen echt goed. RSCA heeft een zeer goed middenveld met veel techniek. Daarnaast hebben ze aanval met heel veel kwaliteit. Verdedigend zijn ze ook sterk. Ze hebben een heel goede selectie en ze zullen meestrijden voor de landstitel. Dat betekent dat het een van de beste teams is in België."

OHL wil punten rapen. "We moeten ons eigen spel spelen tegen hen en niet al te veel veranderen.”

OHL zoekt versterking

De club zoekt ook naar versterking en met Akimoto kwam er voorlopig een speler bij. "Het is een speler die ons aan beide kanten kan helpen, maar vooral aan de linkerkant. Zeker aangezien Mendyl de club wellicht gaat verlaten. Hij is een goede speler die offensief en defensief zijn steentje kan bijdragen. Akimoto is klein, maar sterk."

Garcia hoopt op nog meer versterking. "Ik had er al graag wat spelers bij gehad in het begin van de mercato, zeker aangezien we veel matchen spelen de komende weken. Maar als coach ben je afhankelijk van de club om te kijken wat er mogelijk is en welke spelers beschikbaar zijn. Ze werken eraan."

Gaat OHL stunten tegen RSCA?

Meest recent

KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

2
2
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

237
237
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

94
94
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

83
83
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

41
41
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

182
182
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

276
276
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

86
86
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

162
162
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

511
511
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

123
123
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

78
78
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

221
221
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

410
410
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

202
202
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

67
67
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

270
270
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

274
274
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

223
223
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

177
177
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

536
536
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

95
95
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

158
158

Meer sportnieuws