Garcia onder indruk van RSCA en streng voor OHL-bestuur

door
Garcia onder indruk van RSCA en streng voor OHL-bestuur

Oud-Heverlee Leuven neemt het vanavond om 18u30 in een vol huis op tegen RSC Anderlecht. De thuisploeg moet punten rapen, want de nood is hoog. Trainer Oscar Garcia sprak via de clubkanalen over Paars-Wit en de mercato van OHL.

Anderlecht is uiteraard de favoriet voor deze match. Garcia heeft veel respect voor de Brusselaars en had veel lof voor hen. Toch hoopt hij uiteraard op een stunt.

LEES OOK: OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

Anderlecht speelt mee voor de titel

“Ik realiseer me dat Anderlecht een heel goed team heeft. Ze spelen echt goed. RSCA heeft een zeer goed middenveld met veel techniek. Daarnaast hebben ze aanval met heel veel kwaliteit. Verdedigend zijn ze ook sterk. Ze hebben een heel goede selectie en ze zullen meestrijden voor de landstitel. Dat betekent dat het een van de beste teams is in België."

OHL wil punten rapen. "We moeten ons eigen spel spelen tegen hen en niet al te veel veranderen.”

OHL zoekt versterking

De club zoekt ook naar versterking en met Akimoto kwam er voorlopig een speler bij. "Het is een speler die ons aan beide kanten kan helpen, maar vooral aan de linkerkant. Zeker aangezien Mendyl de club wellicht gaat verlaten. Hij is een goede speler die offensief en defensief zijn steentje kan bijdragen. Akimoto is klein, maar sterk."

Garcia hoopt op nog meer versterking. "Ik had er al graag wat spelers bij gehad in het begin van de mercato, zeker aangezien we veel matchen spelen de komende weken. Maar als coach ben je afhankelijk van de club om te kijken wat er mogelijk is en welke spelers beschikbaar zijn. Ze werken eraan."

Gaat OHL stunten tegen RSCA?

Meest recent

Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

15
15
'Anderlecht zoekt coach: verrassende naam op shortlist'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

136
136
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

165
165
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

61
61
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

87
87
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

175
175
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

65
65
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

823
823
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

57
57
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

27
27
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

83
83
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

477
477
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

120
120
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

407
407
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

151
151
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

189
189
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

327
327
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

100
100
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

128
128
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

183
183
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

40
40
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

210
210
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

242
242
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88

Meer sportnieuws