Boskamp voorspelt transfervuurwerk bij KRC Genk

627 stemmen
Boskamp voorspelt transfervuurwerk bij KRC Genk

KRC Genk maakt er een prioriteit van om zijn sleutelspelers te behouden in de wintermercato, maar toch worden er veel Genkies gelinkt aan een transfer. Al hoeft dat volgens Johan Boskamp geen al te groot probleem te zijn.

LEES OOK: Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

KRC Genk-spelers zijn hot op de transfermarkt

Joseph Paintsil wordt het hof gemaakt door LA Galaxy, waar hij zijn loon kan verdubbelen. Gerardo Arteaga staat dicht bij een transfer naar Monterrey in zijn thuisland Mexico, en hij lijkt Genk te verlaten in januari.

Mark McKenzie wordt gevolgd door een club uit de Bundesliga en staat in de belangstelling van Premier League-clubs Brighton, West Ham en Everton. Ook Leeds United, de nummer vier van de Championship, zou interesse tonen in hem.

De Condé belooft moeilijk te doen tegen geïnteresseerde clubs

De geïnteresseerde clubs mogen zich alvast aan harde onderhandelingen verwachten met Dimitri de Condé, want de Head of Football maakt er een prioriteit van om zijn sleutelspelers te behouden.

“Ik wil duidelijk zijn: we willen deze kern samenhouden en niemand laten gaan. Uitzonderingen heb je altijd - een niet te weigeren bod kan altijd - dat is overal zo. Maar wij gaan heel moeilijk doen”, zei De Condé in november aan Het Laatste Nieuws.

Boskamp vertrouwt op de expertise van De Condé

De dossiers van Paintsil en Arteaga zijn het meest concreet en volgens Johan Boskamp zou het mogelijke vertrek van deze twee spelers een serieuze aderlating betekenen voor Genk. “Dan zijn ze hun hele rechterflank kwijt”, zegt hij in Het Belang van Limburg.

Maar de Nederlander vertrouwt ook op de reactie van de club op de transfermarkt. “De Condé kennende zal hij wel al goede alternatieven op het spoor zijn, maar spelers met zulke statistieken vervang je niet op één-twee-drie. Kijk maar naar Onuachu vorig jaar. Die missen ze nu nog altijd.”

Wie zal Genk zeker verlaten in januari?

Meest recent

'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

26
26
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

24
24
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

13
13
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

143
143
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

71
71
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

78
78
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

37
37
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

445
445
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

306
306
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

167
167
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

225
225
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

48
48
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

78
78
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

29
29
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

71
71
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

125
125
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

395
395
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

148
148
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

375
375
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

506
506
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

42
42
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1235
1235
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

43
43
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

131
131

Meer sportnieuws