Boskamp voorspelt transfervuurwerk bij KRC Genk

door
Boskamp voorspelt transfervuurwerk bij KRC Genk

KRC Genk maakt er een prioriteit van om zijn sleutelspelers te behouden in de wintermercato, maar toch worden er veel Genkies gelinkt aan een transfer. Al hoeft dat volgens Johan Boskamp geen al te groot probleem te zijn.

LEES OOK: "De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

KRC Genk-spelers zijn hot op de transfermarkt

Joseph Paintsil wordt het hof gemaakt door LA Galaxy, waar hij zijn loon kan verdubbelen. Gerardo Arteaga staat dicht bij een transfer naar Monterrey in zijn thuisland Mexico, en hij lijkt Genk te verlaten in januari.

Mark McKenzie wordt gevolgd door een club uit de Bundesliga en staat in de belangstelling van Premier League-clubs Brighton, West Ham en Everton. Ook Leeds United, de nummer vier van de Championship, zou interesse tonen in hem.

De Condé belooft moeilijk te doen tegen geïnteresseerde clubs

De geïnteresseerde clubs mogen zich alvast aan harde onderhandelingen verwachten met Dimitri de Condé, want de Head of Football maakt er een prioriteit van om zijn sleutelspelers te behouden.

“Ik wil duidelijk zijn: we willen deze kern samenhouden en niemand laten gaan. Uitzonderingen heb je altijd - een niet te weigeren bod kan altijd - dat is overal zo. Maar wij gaan heel moeilijk doen”, zei De Condé in november aan Het Laatste Nieuws.

Boskamp vertrouwt op de expertise van De Condé

De dossiers van Paintsil en Arteaga zijn het meest concreet en volgens Johan Boskamp zou het mogelijke vertrek van deze twee spelers een serieuze aderlating betekenen voor Genk. “Dan zijn ze hun hele rechterflank kwijt”, zegt hij in Het Belang van Limburg.

Maar de Nederlander vertrouwt ook op de reactie van de club op de transfermarkt. “De Condé kennende zal hij wel al goede alternatieven op het spoor zijn, maar spelers met zulke statistieken vervang je niet op één-twee-drie. Kijk maar naar Onuachu vorig jaar. Die missen ze nu nog altijd.”

Wie zal Genk zeker verlaten in januari?

Meest recent

Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

5
5
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

17
17
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

54
54
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

21
21
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

17
17
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

18
18
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

69
69
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

14
14
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

111
111
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

142
142
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

164
164
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

202
202
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

137
137
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

28
28
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

257
257
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

59
59
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

229
229
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

173
173
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

116
116
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

334
334
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

217
217
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

70
70
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

99
99
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

168
168

Meer sportnieuws