Boskamp voorspelt transfervuurwerk bij KRC Genk

door
Boskamp voorspelt transfervuurwerk bij KRC Genk

KRC Genk maakt er een prioriteit van om zijn sleutelspelers te behouden in de wintermercato, maar toch worden er veel Genkies gelinkt aan een transfer. Al hoeft dat volgens Johan Boskamp geen al te groot probleem te zijn.

LEES OOK: Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

KRC Genk-spelers zijn hot op de transfermarkt

Joseph Paintsil wordt het hof gemaakt door LA Galaxy, waar hij zijn loon kan verdubbelen. Gerardo Arteaga staat dicht bij een transfer naar Monterrey in zijn thuisland Mexico, en hij lijkt Genk te verlaten in januari.

Mark McKenzie wordt gevolgd door een club uit de Bundesliga en staat in de belangstelling van Premier League-clubs Brighton, West Ham en Everton. Ook Leeds United, de nummer vier van de Championship, zou interesse tonen in hem.

De Condé belooft moeilijk te doen tegen geïnteresseerde clubs

De geïnteresseerde clubs mogen zich alvast aan harde onderhandelingen verwachten met Dimitri de Condé, want de Head of Football maakt er een prioriteit van om zijn sleutelspelers te behouden.

“Ik wil duidelijk zijn: we willen deze kern samenhouden en niemand laten gaan. Uitzonderingen heb je altijd - een niet te weigeren bod kan altijd - dat is overal zo. Maar wij gaan heel moeilijk doen”, zei De Condé in november aan Het Laatste Nieuws.

Boskamp vertrouwt op de expertise van De Condé

De dossiers van Paintsil en Arteaga zijn het meest concreet en volgens Johan Boskamp zou het mogelijke vertrek van deze twee spelers een serieuze aderlating betekenen voor Genk. “Dan zijn ze hun hele rechterflank kwijt”, zegt hij in Het Belang van Limburg.

Maar de Nederlander vertrouwt ook op de reactie van de club op de transfermarkt. “De Condé kennende zal hij wel al goede alternatieven op het spoor zijn, maar spelers met zulke statistieken vervang je niet op één-twee-drie. Kijk maar naar Onuachu vorig jaar. Die missen ze nu nog altijd.”

Wie zal Genk zeker verlaten in januari?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

0
0
'Transferfiasco Anderlecht: januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

13
13
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

300
300
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

53
53
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

117
117
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

187
187
Napoli wipt Milan: uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

49
49
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

547
547
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

318
318
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

316
316
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

470
470
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

241
241
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1189
1189
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

341
341
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

355
355
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

135
135
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

313
313
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

174
174
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

81
81
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

83
83
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

830
830
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

162
162
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

496
496
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

119
119
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

568
568

Meer sportnieuws