Boskamp voorspelt transfervuurwerk bij KRC Genk

door
Boskamp voorspelt transfervuurwerk bij KRC Genk

KRC Genk maakt er een prioriteit van om zijn sleutelspelers te behouden in de wintermercato, maar toch worden er veel Genkies gelinkt aan een transfer. Al hoeft dat volgens Johan Boskamp geen al te groot probleem te zijn.

LEES OOK: Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

KRC Genk-spelers zijn hot op de transfermarkt

Joseph Paintsil wordt het hof gemaakt door LA Galaxy, waar hij zijn loon kan verdubbelen. Gerardo Arteaga staat dicht bij een transfer naar Monterrey in zijn thuisland Mexico, en hij lijkt Genk te verlaten in januari.

Mark McKenzie wordt gevolgd door een club uit de Bundesliga en staat in de belangstelling van Premier League-clubs Brighton, West Ham en Everton. Ook Leeds United, de nummer vier van de Championship, zou interesse tonen in hem.

De Condé belooft moeilijk te doen tegen geïnteresseerde clubs

De geïnteresseerde clubs mogen zich alvast aan harde onderhandelingen verwachten met Dimitri de Condé, want de Head of Football maakt er een prioriteit van om zijn sleutelspelers te behouden.

“Ik wil duidelijk zijn: we willen deze kern samenhouden en niemand laten gaan. Uitzonderingen heb je altijd - een niet te weigeren bod kan altijd - dat is overal zo. Maar wij gaan heel moeilijk doen”, zei De Condé in november aan Het Laatste Nieuws.

Boskamp vertrouwt op de expertise van De Condé

De dossiers van Paintsil en Arteaga zijn het meest concreet en volgens Johan Boskamp zou het mogelijke vertrek van deze twee spelers een serieuze aderlating betekenen voor Genk. “Dan zijn ze hun hele rechterflank kwijt”, zegt hij in Het Belang van Limburg.

Maar de Nederlander vertrouwt ook op de reactie van de club op de transfermarkt. “De Condé kennende zal hij wel al goede alternatieven op het spoor zijn, maar spelers met zulke statistieken vervang je niet op één-twee-drie. Kijk maar naar Onuachu vorig jaar. Die missen ze nu nog altijd.”

Wie zal Genk zeker verlaten in januari?

Meest recent

Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

19
19
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

35
35
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

88
88
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

23
23
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

437
437
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

71
71
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

120
120
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

10
10
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

495
495
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

257
257
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

184
184
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

94
94
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

33
33
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

343
343
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

265
265
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

152
152
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

186
186
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

108
108
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

39
39
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

100
100
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

553
553
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

71
71
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

80
80
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

156
156
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

69
69

Meer sportnieuws