Hangt Ronaldo "binnenkort" de schoenen aan de haak?

door
Hangt Ronaldo

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 38ste vlot de weg naar de netten vinden. De Portugees scoorde in 2023 meer dan Kylian Mbappé en Erling Haaland. CR7 was op de Globe Soccer Awards, waar Haaland Speler van het Jaar werd, bijzonder openhartig.

Ronaldo geeft criticasters lik op stuk

Ronaldo kreeg al veel kritiek. Sommigen zien hem graag falen wegens zijn enorme zelfvertrouwen. Hij had een boodschap voor zijn 'haters'.

"Het maakt deel uit van de job. Ik ben al 22 jaar professioneel voetballer en het maakte van mij alleen maar een betere speler én vader. Bovendien hou ik ervan dat men aan mij twijfelt, omdat ik hen iedere keer het tegendeel kan bewijzen. Vorig jaar ging het iets minder, maar dit seizoen speelde ik fantastisch, want ik maakte meer doelpunten dan jonge leeuwen of beesten, zoals (Erling) Haaland. Ik word binnenkort 39 en ik zie er nog altijd goed uit”, zei de ex-speler van Real Madrid.

Ligue 1 niet beter

Hij gaf ook een sneertje naar Mbappé. "De mensen mogen zeggen wat ze willen. Dit is mijn mening en ik weet waarover ik praat, want ik speel hier intussen één jaar. Ik denk dat ons kampioenschap nu al sterker is dan de Ligue 1, en we blijven vooruitgang boeken."

De international denkt voorlopig zeker niet aan stoppen. "Ik weet nog niet wanneer ik ga stoppen. Het zal voor binnenkort zijn, misschien binnen tien jaar”, lachte de Portugees. 

Ronaldo was afgelopen jaar bij Al Nassr goed voor 38 goals en 13 assists in 44 duels.

Gaat Ronaldo nog vele jaren verder voetballen?

Meest recent

Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

0
0
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

6
6
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

75
75
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

158
158
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

132
132
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

58
58
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

38
38
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

159
159
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

166
166
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

260
260
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

164
164
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

101
101
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

165
165
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

95
95
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

198
198
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

90
90
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

127
127
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

117
117
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

163
163
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

323
323
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

272
272
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

699
699
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

294
294
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

126
126

Meer sportnieuws