Vanheusden: "Er waait een nieuwe wind bij Standard"

door
Vanheusden:

Bij Standard is het al vijf na twaalf. Als de Rouches nog iets van hun tot op heden dramatische seizoen willen maken, moet het plots een pak betere resultaten bij elkaar gaan spelen. De eerste wedstrijd van 2024 tegen KV Kortrijk is daarom zeer belangrijk. De drie punten moeten gesprokkeld worden.

LEES OOK: Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Nieuwe wind bij Standard

Zinho Vanheusden sprak de media toe. “Ik denk dat jullie het allemaal hebben gezien. We hebben heel goed gewerkt op stage en we hebben elk moment met de coach gebruikt om beter te worden. Er zijn geen geheimen in het voetbal: je moet gewoon hard werken”, vertelde de verdediger.

De aanpak van Ivan Leko slaat voorlopig aan, al is dat altijd het geval als een nieuwe coach arriveert. “We voelen dat er een nieuwe wind in het team waait. De coach legt veel nadruk op discipline, respect, groepscohesie en intensiteit."

Winnen van KV Kortrijk

De Kroaat sprak ook. “We moeten niet over het verleden praten. Vandaag moeten we ons gewoon concentreren op wat we kunnen doen om ons niveau te verhogen. Ik begin de spelers te kennen en de spelers beginnen mij te kennen en zich te verdiepen in het voetbal dat we willen neerzetten."

De stage was goed, maar ook daar. We horen nooit clubs spreken over een slechte stage. “Trainingen en vriendschappelijke wedstrijden zijn één ding. De officiële wedstrijden zijn een ander verhaal, maar door hard te werken en de juiste intensiteit aan de dag te leggen, hoop ik dat we zaterdag al een Standard kunnen zien dat kan winnen."

De fans zijn daarbij (te) belangrijk voor dit Standard. “Thuis, met veel supporters achter ons, moeten we allemaal samen een winnaarsmentaliteit opbouwen. Ik kijk erg uit naar zaterdag, zodat we ons best kunnen doen om wedstrijden te winnen.”

Gaat Standard winnen van Kortrijk?

Meest recent

1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinning, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

1
1
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

17
17
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

94
94
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

115
115
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

80
80
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

129
129
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

274
274
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

204
204
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

92
92
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

79
79
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

42
42
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

144
144
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

88
88
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

719
719
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

89
89
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

398
398
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

144
144
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

245
245
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

245
245
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

336
336
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

198
198
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

188
188
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

516
516
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

346
346
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

101
101

Meer sportnieuws