Vanheusden: "Er waait een nieuwe wind bij Standard"

265 stemmen
Vanheusden:

Bij Standard is het al vijf na twaalf. Als de Rouches nog iets van hun tot op heden dramatische seizoen willen maken, moet het plots een pak betere resultaten bij elkaar gaan spelen. De eerste wedstrijd van 2024 tegen KV Kortrijk is daarom zeer belangrijk. De drie punten moeten gesprokkeld worden.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Nieuwe wind bij Standard

Zinho Vanheusden sprak de media toe. “Ik denk dat jullie het allemaal hebben gezien. We hebben heel goed gewerkt op stage en we hebben elk moment met de coach gebruikt om beter te worden. Er zijn geen geheimen in het voetbal: je moet gewoon hard werken”, vertelde de verdediger.

De aanpak van Ivan Leko slaat voorlopig aan, al is dat altijd het geval als een nieuwe coach arriveert. “We voelen dat er een nieuwe wind in het team waait. De coach legt veel nadruk op discipline, respect, groepscohesie en intensiteit."

Winnen van KV Kortrijk

De Kroaat sprak ook. “We moeten niet over het verleden praten. Vandaag moeten we ons gewoon concentreren op wat we kunnen doen om ons niveau te verhogen. Ik begin de spelers te kennen en de spelers beginnen mij te kennen en zich te verdiepen in het voetbal dat we willen neerzetten."

De stage was goed, maar ook daar. We horen nooit clubs spreken over een slechte stage. “Trainingen en vriendschappelijke wedstrijden zijn één ding. De officiële wedstrijden zijn een ander verhaal, maar door hard te werken en de juiste intensiteit aan de dag te leggen, hoop ik dat we zaterdag al een Standard kunnen zien dat kan winnen."

De fans zijn daarbij (te) belangrijk voor dit Standard. “Thuis, met veel supporters achter ons, moeten we allemaal samen een winnaarsmentaliteit opbouwen. Ik kijk erg uit naar zaterdag, zodat we ons best kunnen doen om wedstrijden te winnen.”

🚀

Gaat Standard winnen van Kortrijk?

Meest recent

'Vandenhaute & Alderweireld willen Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

104
104
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

152
152
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

194
194
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

64
64
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

62
62
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

39
39
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

131
131
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

68
68
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

50
50
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

309
309
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

177
177
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

203
203
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

392
392
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

104
104
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

233
233
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

413
413
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

191
191
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

179
179
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

76
76
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

305
305
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

299
299
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

103
103
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

354
354
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1100
1100

Meer sportnieuws