Vanheusden: "Er waait een nieuwe wind bij Standard"

265 stemmen
Vanheusden:

Bij Standard is het al vijf na twaalf. Als de Rouches nog iets van hun tot op heden dramatische seizoen willen maken, moet het plots een pak betere resultaten bij elkaar gaan spelen. De eerste wedstrijd van 2024 tegen KV Kortrijk is daarom zeer belangrijk. De drie punten moeten gesprokkeld worden.

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Nieuwe wind bij Standard

Zinho Vanheusden sprak de media toe. “Ik denk dat jullie het allemaal hebben gezien. We hebben heel goed gewerkt op stage en we hebben elk moment met de coach gebruikt om beter te worden. Er zijn geen geheimen in het voetbal: je moet gewoon hard werken”, vertelde de verdediger.

De aanpak van Ivan Leko slaat voorlopig aan, al is dat altijd het geval als een nieuwe coach arriveert. “We voelen dat er een nieuwe wind in het team waait. De coach legt veel nadruk op discipline, respect, groepscohesie en intensiteit."

Winnen van KV Kortrijk

De Kroaat sprak ook. “We moeten niet over het verleden praten. Vandaag moeten we ons gewoon concentreren op wat we kunnen doen om ons niveau te verhogen. Ik begin de spelers te kennen en de spelers beginnen mij te kennen en zich te verdiepen in het voetbal dat we willen neerzetten."

De stage was goed, maar ook daar. We horen nooit clubs spreken over een slechte stage. “Trainingen en vriendschappelijke wedstrijden zijn één ding. De officiële wedstrijden zijn een ander verhaal, maar door hard te werken en de juiste intensiteit aan de dag te leggen, hoop ik dat we zaterdag al een Standard kunnen zien dat kan winnen."

De fans zijn daarbij (te) belangrijk voor dit Standard. “Thuis, met veel supporters achter ons, moeten we allemaal samen een winnaarsmentaliteit opbouwen. Ik kijk erg uit naar zaterdag, zodat we ons best kunnen doen om wedstrijden te winnen.”

Gaat Standard winnen van Kortrijk?

Meest recent

'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

35
35
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

110
110
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

72
72
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

58
58
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

157
157
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

512
512
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

78
78
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

221
221
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

139
139
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

74
74
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

67
67
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

198
198
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

675
675
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

54
54
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

71
71
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

450
450
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

462
462
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

573
573
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1114
1114
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

570
570
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

115
115
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

156
156
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

122
122
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

173
173

Meer sportnieuws