'Mourinho bereikt akkoord en wordt trainer van Rode Duivel'

door
'Mourinho bereikt akkoord en wordt trainer van Rode Duivel'

José Mourinho werd enkele dagen geleden ontslagen door AS Roma. De Portugees was dolgraag nog langer in Rome gebleven, maar dat mocht dus niet zijn. Buitenlandse media melden dat The Special One weldra elders aan de slag zal gaan.

LEES OOK: Vete met Conte? De Bruyne legt alles op tafel

Mourinho op weg naar Saoedi-Arabië?

Zo zou Mourinho een mondeling akkoord hebben met Al-Shabab. Volgens media in Saoedi-Arabië is het een kwestie van tijd vooraleer de Portugees aan de slag gaat bij de club. Al moeten we dergelijke info uit die hoek altijd met een korrel zout nemen.

De voormalige trainer van FC Porto, Chelsea, Real Madrid, Internazionale, Manchester United, Tottenham en AS Roma zou eerstdaags naar Saoedi-Arabië afreizen. Mourinho werd ook al gelinkt aan Napoli, waar ze een rotseizoen kennen.

Coach van Carrasco

Al-Shabab staat momenteel elfde in de competitie en er is een locale coach aan de slag. De club heeft met Yannick Carrasco een Rode Duivel in de rangen. De Belg toonde er zich al met 6 goals en 4 assists in 16 partijen.

Al-Shabab heeft met Ever Banega nog een grote naam onder contract staan. Mourinho liet enkele maanden geleden al vallen dat hij mogelijk op termijn in deze competitie aan de slag zou gaan. Hij kan er wellicht heel veel geld opstrijken.

Gaat Mourinho naar daar trekken?

Meest recent

Erik Van Looy schokt Vlaanderen met abrupt afscheid

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

3
3
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

33
33
'Nederland verstomt: Eredivisie-reus voor Vanaken lonkt'

Hans Vanaken (33) blijft België en omstreken verbazen: sterk bij de Rode Duivels, een goal ...

82
82
'JPL-clubs willen absolute parel naar België halen'

De Jupiler Pro League is een opleidingscompetitie pur sang. De Belgische eersteklassers speuren dan ...

30
30
Boeckx geeft Anderlecht raad: "Wie weet zelfs de titel"

Bij RSC Anderlecht was het tot dusver amper rustig. De Europese vernedering, het vertrek van Wouter ...

96
96
'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

126
126
Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels gaan naar het WK van komende zomer. Dat lijkt vast te staan. De Belgen stonden er op ...

100
100
‘Anderlecht ruikt gouden kans op transfermarkt’

RSC Anderlecht is achter de schermen druk bezig met het scouten van spelers. De Brusselaars houden ...

77
77
Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

180
180
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

660
660
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

103
103
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

99
99
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

268
268
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

329
329
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

435
435
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

174
174
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

735
735
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

576
576
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

265
265
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

453
453
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

71
71
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

120
120
'Torino beslist nu al over langer verblijf Ngonge'

Napoli haalde in de zomer met Kevin De Bruyne een nieuwe Belgische ster binnen, maar liet tegelijk ...

38
38
"Zullen zien of Standard afwijzen de juiste beslissing was"

Er is de voorbije maanden bij Standard alweer heel wat veranderd. Dat liep echter lang niet altijd ...

103
103
Club Brugge mag dromen van Golden Boy

Elk jaar reikt de Italiaanse krant Tuttosport de Golden Boy Award uit, om de beste jonge speler op ...

192
192

Meer sportnieuws