'West Ham United richt transferpijlen op Club Brugge'

673 stemmen
'West Ham United richt transferpijlen op Club Brugge'

Club Brugge is tot dusver bezig aan een erg kalme wintermercato en daar lijkt niet snel verandering in te komen. Komende zomer geldt echter een heel ander verhaal. Dan worden vooral aan uitgaande zijde enkele grote deals verwacht, met name het vertrek van Antonio Nusa.

De Noorse aanvaller maakte destijds op erg prille leeftijd al zijn debuut namens Stabaek Fotball, maar al snel werd hij daar door Club weggekocht voor een slordige 3 miljoen euro. In Brugge kreeg Nusa vervolgens de kans om rustig door te groeien bij Club Nxt. Ondertussen liet hij echter ook regelmatig flitsen van zijn kunnen zien bij de grote jongens.

In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League. En ook in de competitie staat hij tussen de jongste doelpuntenmakers in de geschiedenis van Club. Maar pas sinds de start van dit seizoen krijgt de jongeling volop zijn kans bij de eerste ploeg.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

Tijd voor nieuwe stap

Die prestaties leverden hem inmiddels ook zijn eerste selecties op bij de nationale ploeg van Noorwegen. En daar liet hij naast onder meer Erling Haaland opnieuw een sterke indruk achter. Ondertussen maakte Nusa dan ook steeds meer naam bij verschillende andere ploegen uit Europa. Een toptransfer staat dan ook in de sterren geschreven.

De kans dat hij deze winter vertrekt is evenwel minimaal. Maar komende zomer lijkt de stap naar een grotere competitie dan toch te volgen. Iets wat Nusa onlangs ook zelf bevestigde. "De kans is heel groot. Maar als ik eerlijk mag zijn, wil ik er niet te veel over nadenken", liet de jongeling verstaan bij Het Laatste Nieuws.

Grof wild in Engeland

Nusa kan alvast rekenen op de nodige interesse. Vooral dan vanuit de Premier League. Chelsea FC toonde vorige zomer al belangstelling, Tottenham Hotspur zou eveneens op de loer liggen. En aan dat lijstje wordt ook West Ham United toegevoegd.

Volgens 'ExWHUEmployee', een bekend social media-account dat regelmatig inside-informatie over de Hammers naar buiten brengt, staat Nusa op de radar van de Londense ploeg. Club Brugge ziet deze ontwikkelingen alvast graag gebeuren. Hoe meer interesse, hoe meer kans op een hoge transfersom.

Nusa is klaar voor de stap naar de Premier League ...

Meest recent

Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

20
20
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

15
15
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

43
43
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

23
23
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

39
39
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

98
98
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

114
114
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

130
130
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

450
450
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

208
208
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

855
855
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

97
97
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

192
192
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

378
378
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

94
94
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

66
66
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

907
907
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

308
308
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

482
482
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

777
777
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

331
331
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

491
491
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

427
427

Meer sportnieuws