'West Ham United richt transferpijlen op Club Brugge'

673 stemmen
'West Ham United richt transferpijlen op Club Brugge'

Club Brugge is tot dusver bezig aan een erg kalme wintermercato en daar lijkt niet snel verandering in te komen. Komende zomer geldt echter een heel ander verhaal. Dan worden vooral aan uitgaande zijde enkele grote deals verwacht, met name het vertrek van Antonio Nusa.

De Noorse aanvaller maakte destijds op erg prille leeftijd al zijn debuut namens Stabaek Fotball, maar al snel werd hij daar door Club weggekocht voor een slordige 3 miljoen euro. In Brugge kreeg Nusa vervolgens de kans om rustig door te groeien bij Club Nxt. Ondertussen liet hij echter ook regelmatig flitsen van zijn kunnen zien bij de grote jongens.

In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League. En ook in de competitie staat hij tussen de jongste doelpuntenmakers in de geschiedenis van Club. Maar pas sinds de start van dit seizoen krijgt de jongeling volop zijn kans bij de eerste ploeg.

LEES OOK: 'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Tijd voor nieuwe stap

Die prestaties leverden hem inmiddels ook zijn eerste selecties op bij de nationale ploeg van Noorwegen. En daar liet hij naast onder meer Erling Haaland opnieuw een sterke indruk achter. Ondertussen maakte Nusa dan ook steeds meer naam bij verschillende andere ploegen uit Europa. Een toptransfer staat dan ook in de sterren geschreven.

De kans dat hij deze winter vertrekt is evenwel minimaal. Maar komende zomer lijkt de stap naar een grotere competitie dan toch te volgen. Iets wat Nusa onlangs ook zelf bevestigde. "De kans is heel groot. Maar als ik eerlijk mag zijn, wil ik er niet te veel over nadenken", liet de jongeling verstaan bij Het Laatste Nieuws.

Grof wild in Engeland

Nusa kan alvast rekenen op de nodige interesse. Vooral dan vanuit de Premier League. Chelsea FC toonde vorige zomer al belangstelling, Tottenham Hotspur zou eveneens op de loer liggen. En aan dat lijstje wordt ook West Ham United toegevoegd.

Volgens 'ExWHUEmployee', een bekend social media-account dat regelmatig inside-informatie over de Hammers naar buiten brengt, staat Nusa op de radar van de Londense ploeg. Club Brugge ziet deze ontwikkelingen alvast graag gebeuren. Hoe meer interesse, hoe meer kans op een hoge transfersom.

Nusa is klaar voor de stap naar de Premier League ...

Meest recent

UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

6
6
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

26
26
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

25
25
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

150
150
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

132
132
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

162
162
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

97
97
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

121
121
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

278
278
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

271
271
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

207
207
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

175
175
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

266
266
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

222
222
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

84
84
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

54
54
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

505
505
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

233
233
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

379
379
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

180
180
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

250
250
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

122
122
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

489
489
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

206
206

Meer sportnieuws