'West Ham United richt transferpijlen op Club Brugge'

door
'West Ham United richt transferpijlen op Club Brugge'

Club Brugge is tot dusver bezig aan een erg kalme wintermercato en daar lijkt niet snel verandering in te komen. Komende zomer geldt echter een heel ander verhaal. Dan worden vooral aan uitgaande zijde enkele grote deals verwacht, met name het vertrek van Antonio Nusa.

De Noorse aanvaller maakte destijds op erg prille leeftijd al zijn debuut namens Stabaek Fotball, maar al snel werd hij daar door Club weggekocht voor een slordige 3 miljoen euro. In Brugge kreeg Nusa vervolgens de kans om rustig door te groeien bij Club Nxt. Ondertussen liet hij echter ook regelmatig flitsen van zijn kunnen zien bij de grote jongens.

In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League. En ook in de competitie staat hij tussen de jongste doelpuntenmakers in de geschiedenis van Club. Maar pas sinds de start van dit seizoen krijgt de jongeling volop zijn kans bij de eerste ploeg.

LEES OOK: 'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Tijd voor nieuwe stap

Die prestaties leverden hem inmiddels ook zijn eerste selecties op bij de nationale ploeg van Noorwegen. En daar liet hij naast onder meer Erling Haaland opnieuw een sterke indruk achter. Ondertussen maakte Nusa dan ook steeds meer naam bij verschillende andere ploegen uit Europa. Een toptransfer staat dan ook in de sterren geschreven.

De kans dat hij deze winter vertrekt is evenwel minimaal. Maar komende zomer lijkt de stap naar een grotere competitie dan toch te volgen. Iets wat Nusa onlangs ook zelf bevestigde. "De kans is heel groot. Maar als ik eerlijk mag zijn, wil ik er niet te veel over nadenken", liet de jongeling verstaan bij Het Laatste Nieuws.

Grof wild in Engeland

Nusa kan alvast rekenen op de nodige interesse. Vooral dan vanuit de Premier League. Chelsea FC toonde vorige zomer al belangstelling, Tottenham Hotspur zou eveneens op de loer liggen. En aan dat lijstje wordt ook West Ham United toegevoegd.

Volgens 'ExWHUEmployee', een bekend social media-account dat regelmatig inside-informatie over de Hammers naar buiten brengt, staat Nusa op de radar van de Londense ploeg. Club Brugge ziet deze ontwikkelingen alvast graag gebeuren. Hoe meer interesse, hoe meer kans op een hoge transfersom.

Nusa is klaar voor de stap naar de Premier League ...

Meest recent

'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

9
9
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

51
51
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

251
251
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

46
46
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

616
616
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

90
90
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

165
165
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

233
233
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

103
103
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

291
291
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

309
309
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

67
67
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

37
37
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

850
850
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

93
93
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

160
160
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

688
688
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

363
363
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

263
263
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

628
628
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

433
433
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

383
383
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

92
92
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

820
820
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

282
282

Meer sportnieuws