'West Ham United richt transferpijlen op Club Brugge'

door
'West Ham United richt transferpijlen op Club Brugge'

Club Brugge is tot dusver bezig aan een erg kalme wintermercato en daar lijkt niet snel verandering in te komen. Komende zomer geldt echter een heel ander verhaal. Dan worden vooral aan uitgaande zijde enkele grote deals verwacht, met name het vertrek van Antonio Nusa.

De Noorse aanvaller maakte destijds op erg prille leeftijd al zijn debuut namens Stabaek Fotball, maar al snel werd hij daar door Club weggekocht voor een slordige 3 miljoen euro. In Brugge kreeg Nusa vervolgens de kans om rustig door te groeien bij Club Nxt. Ondertussen liet hij echter ook regelmatig flitsen van zijn kunnen zien bij de grote jongens.

In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League. En ook in de competitie staat hij tussen de jongste doelpuntenmakers in de geschiedenis van Club. Maar pas sinds de start van dit seizoen krijgt de jongeling volop zijn kans bij de eerste ploeg.

LEES OOK: 'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Tijd voor nieuwe stap

Die prestaties leverden hem inmiddels ook zijn eerste selecties op bij de nationale ploeg van Noorwegen. En daar liet hij naast onder meer Erling Haaland opnieuw een sterke indruk achter. Ondertussen maakte Nusa dan ook steeds meer naam bij verschillende andere ploegen uit Europa. Een toptransfer staat dan ook in de sterren geschreven.

De kans dat hij deze winter vertrekt is evenwel minimaal. Maar komende zomer lijkt de stap naar een grotere competitie dan toch te volgen. Iets wat Nusa onlangs ook zelf bevestigde. "De kans is heel groot. Maar als ik eerlijk mag zijn, wil ik er niet te veel over nadenken", liet de jongeling verstaan bij Het Laatste Nieuws.

Grof wild in Engeland

Nusa kan alvast rekenen op de nodige interesse. Vooral dan vanuit de Premier League. Chelsea FC toonde vorige zomer al belangstelling, Tottenham Hotspur zou eveneens op de loer liggen. En aan dat lijstje wordt ook West Ham United toegevoegd.

Volgens 'ExWHUEmployee', een bekend social media-account dat regelmatig inside-informatie over de Hammers naar buiten brengt, staat Nusa op de radar van de Londense ploeg. Club Brugge ziet deze ontwikkelingen alvast graag gebeuren. Hoe meer interesse, hoe meer kans op een hoge transfersom.

Nusa is klaar voor de stap naar de Premier League ...

Meest recent

Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

153
153
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

137
137
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

37
37
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

233
233
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

28
28
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

120
120
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

210
210
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

71
71
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

82
82
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

13
13
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

430
430
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

467
467
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

241
241
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

108
108
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

295
295
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

561
561
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

182
182
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

481
481
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

244
244
Benteke-gerucht ontploft: familie reageert keihard

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

229
229
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

163
163
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

281
281
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

241
241
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

405
405

Meer sportnieuws