'Raman moet weg bij Anderlecht: twee JPL-clubs melden zich'

door
'Raman moet weg bij Anderlecht: twee JPL-clubs melden zich'

De winterse transferperiode is inmiddels al meer dan halfweg, maar bij RSC Anderlecht staat nog heel wat te gebeuren. Zo zijn de Brusselaars momenteel op zoek naar een extra verdediger. Daarnaast is het de bedoeling om verschillende spelers van de hand te doen.

Anderlecht is bezig aan een sterk seizoen en staat momenteel zelfs tweede in de Jupiler Pro League. Die goede resultaten heeft Paars-Wit niet in het minst te danken aan de zware kwaliteitsinjectie van afgelopen zomer. Toen haalden de Brusselaars een pak versterkingen in huis en daar worden nu de vruchten van geplukt.

Maar de selectie van coach Brian Riemer is wel behoorlijk breed, zeker voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt. En dus wil men in januari enkele spelers van de hand doen. Vooral op het middenveld komen verschillende jongens in aanmerking voor een winters vertrek.

LEES OOK: KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

Aflopend contract

Daarnaast hoopt RSCA ook op een oplossing voor Benito Raman. De pocket-aanvaller werd in de zomer al nadrukkelijk naar de uitgang begeleid, maar vond toen onder meer geen akkoord met STVV. Bijgevolg verdween hij zelfs een tijdje uit de selectie.

Uiteindelijk werd hij terug opgevist en mocht Raman zo nu en dan invallen. Zijn contract is echter aflopend, dus hoopt Anderlecht hem deze winter te verkopen zodat het nog een centje overhoudt aan zijn transfer. Mede daardoor werd de aanvaller ook niet opgenomen in de selectie voor de winterstage.

Vier gegadigden

Volgens L'Avenir heerst er ook belangstelling. Een viertal clubs zouden zich inmiddels gemeld hebben. Daarbij naar verluidt ook KV Mechelen en OH Leuven. Het Duitse VfL Bochum wordt eveneens genoemd. Maar de drie ploegen zouden voorlopig niet kunnen voldoen aan de salariseisen op langere termijn.

Het Turkse Samsunspor wordt eveneens genoemd. En die club zou wél een serieus loon kunnen bieden. Maar om familiale redenen zou Raman het niet zien zitten om zo ver van huis te gaan voetballen. Afwachten dus hoe zijn dossier verder evolueert.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

21
21
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

81
81
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

79
79
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

32
32
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

79
79
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

34
34
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

22
22
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

235
235
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

338
338
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

306
306
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

42
42
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

38
38
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

250
250
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

277
277
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

257
257
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

285
285
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

233
233
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

92
92
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

345
345
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

617
617
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

45
45
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

72
72
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

402
402
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

573
573
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

163
163

Meer sportnieuws