'Raman moet weg bij Anderlecht: twee JPL-clubs melden zich'

stemmen
'Raman moet weg bij Anderlecht: twee JPL-clubs melden zich'

De winterse transferperiode is inmiddels al meer dan halfweg, maar bij RSC Anderlecht staat nog heel wat te gebeuren. Zo zijn de Brusselaars momenteel op zoek naar een extra verdediger. Daarnaast is het de bedoeling om verschillende spelers van de hand te doen.

Anderlecht is bezig aan een sterk seizoen en staat momenteel zelfs tweede in de Jupiler Pro League. Die goede resultaten heeft Paars-Wit niet in het minst te danken aan de zware kwaliteitsinjectie van afgelopen zomer. Toen haalden de Brusselaars een pak versterkingen in huis en daar worden nu de vruchten van geplukt.

Maar de selectie van coach Brian Riemer is wel behoorlijk breed, zeker voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt. En dus wil men in januari enkele spelers van de hand doen. Vooral op het middenveld komen verschillende jongens in aanmerking voor een winters vertrek.

LEES OOK: Anderlecht zoekt: Besnik Hasi duidelijk over terugkeer

Aflopend contract

Daarnaast hoopt RSCA ook op een oplossing voor Benito Raman. De pocket-aanvaller werd in de zomer al nadrukkelijk naar de uitgang begeleid, maar vond toen onder meer geen akkoord met STVV. Bijgevolg verdween hij zelfs een tijdje uit de selectie.

Uiteindelijk werd hij terug opgevist en mocht Raman zo nu en dan invallen. Zijn contract is echter aflopend, dus hoopt Anderlecht hem deze winter te verkopen zodat het nog een centje overhoudt aan zijn transfer. Mede daardoor werd de aanvaller ook niet opgenomen in de selectie voor de winterstage.

Vier gegadigden

Volgens L'Avenir heerst er ook belangstelling. Een viertal clubs zouden zich inmiddels gemeld hebben. Daarbij naar verluidt ook KV Mechelen en OH Leuven. Het Duitse VfL Bochum wordt eveneens genoemd. Maar de drie ploegen zouden voorlopig niet kunnen voldoen aan de salariseisen op langere termijn.

Het Turkse Samsunspor wordt eveneens genoemd. En die club zou wél een serieus loon kunnen bieden. Maar om familiale redenen zou Raman het niet zien zitten om zo ver van huis te gaan voetballen. Afwachten dus hoe zijn dossier verder evolueert.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

7
7
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

23
23
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

67
67
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

154
154
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

360
360
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

24
24
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

460
460
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

131
131
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

106
106
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

144
144
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

137
137
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

53
53
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

87
87
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

126
126
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

53
53
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

192
192
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

169
169
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

122
122
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

264
264
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

199
199
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

33
33
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

281
281
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

336
336
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

65
65

Meer sportnieuws