'Raman moet weg bij Anderlecht: twee JPL-clubs melden zich'

1109 stemmen
'Raman moet weg bij Anderlecht: twee JPL-clubs melden zich'

De winterse transferperiode is inmiddels al meer dan halfweg, maar bij RSC Anderlecht staat nog heel wat te gebeuren. Zo zijn de Brusselaars momenteel op zoek naar een extra verdediger. Daarnaast is het de bedoeling om verschillende spelers van de hand te doen.

Anderlecht is bezig aan een sterk seizoen en staat momenteel zelfs tweede in de Jupiler Pro League. Die goede resultaten heeft Paars-Wit niet in het minst te danken aan de zware kwaliteitsinjectie van afgelopen zomer. Toen haalden de Brusselaars een pak versterkingen in huis en daar worden nu de vruchten van geplukt.

Maar de selectie van coach Brian Riemer is wel behoorlijk breed, zeker voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt. En dus wil men in januari enkele spelers van de hand doen. Vooral op het middenveld komen verschillende jongens in aanmerking voor een winters vertrek.

LEES OOK: Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

Aflopend contract

Daarnaast hoopt RSCA ook op een oplossing voor Benito Raman. De pocket-aanvaller werd in de zomer al nadrukkelijk naar de uitgang begeleid, maar vond toen onder meer geen akkoord met STVV. Bijgevolg verdween hij zelfs een tijdje uit de selectie.

Uiteindelijk werd hij terug opgevist en mocht Raman zo nu en dan invallen. Zijn contract is echter aflopend, dus hoopt Anderlecht hem deze winter te verkopen zodat het nog een centje overhoudt aan zijn transfer. Mede daardoor werd de aanvaller ook niet opgenomen in de selectie voor de winterstage.

Vier gegadigden

Volgens L'Avenir heerst er ook belangstelling. Een viertal clubs zouden zich inmiddels gemeld hebben. Daarbij naar verluidt ook KV Mechelen en OH Leuven. Het Duitse VfL Bochum wordt eveneens genoemd. Maar de drie ploegen zouden voorlopig niet kunnen voldoen aan de salariseisen op langere termijn.

Het Turkse Samsunspor wordt eveneens genoemd. En die club zou wél een serieus loon kunnen bieden. Maar om familiale redenen zou Raman het niet zien zitten om zo ver van huis te gaan voetballen. Afwachten dus hoe zijn dossier verder evolueert.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

0
0
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

49
49
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

75
75
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

34
34
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

121
121
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

535
535
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

228
228
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

159
159
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

179
179
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

304
304
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

295
295
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

62
62
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

263
263
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

333
333
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

443
443
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

222
222
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

345
345
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

192
192
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

164
164
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

346
346
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

327
327
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

141
141
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

44
44
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

107
107
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

667
667

Meer sportnieuws