'Raman moet weg bij Anderlecht: twee JPL-clubs melden zich'

door
'Raman moet weg bij Anderlecht: twee JPL-clubs melden zich'

De winterse transferperiode is inmiddels al meer dan halfweg, maar bij RSC Anderlecht staat nog heel wat te gebeuren. Zo zijn de Brusselaars momenteel op zoek naar een extra verdediger. Daarnaast is het de bedoeling om verschillende spelers van de hand te doen.

Anderlecht is bezig aan een sterk seizoen en staat momenteel zelfs tweede in de Jupiler Pro League. Die goede resultaten heeft Paars-Wit niet in het minst te danken aan de zware kwaliteitsinjectie van afgelopen zomer. Toen haalden de Brusselaars een pak versterkingen in huis en daar worden nu de vruchten van geplukt.

Maar de selectie van coach Brian Riemer is wel behoorlijk breed, zeker voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt. En dus wil men in januari enkele spelers van de hand doen. Vooral op het middenveld komen verschillende jongens in aanmerking voor een winters vertrek.

LEES OOK: Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

Aflopend contract

Daarnaast hoopt RSCA ook op een oplossing voor Benito Raman. De pocket-aanvaller werd in de zomer al nadrukkelijk naar de uitgang begeleid, maar vond toen onder meer geen akkoord met STVV. Bijgevolg verdween hij zelfs een tijdje uit de selectie.

Uiteindelijk werd hij terug opgevist en mocht Raman zo nu en dan invallen. Zijn contract is echter aflopend, dus hoopt Anderlecht hem deze winter te verkopen zodat het nog een centje overhoudt aan zijn transfer. Mede daardoor werd de aanvaller ook niet opgenomen in de selectie voor de winterstage.

Vier gegadigden

Volgens L'Avenir heerst er ook belangstelling. Een viertal clubs zouden zich inmiddels gemeld hebben. Daarbij naar verluidt ook KV Mechelen en OH Leuven. Het Duitse VfL Bochum wordt eveneens genoemd. Maar de drie ploegen zouden voorlopig niet kunnen voldoen aan de salariseisen op langere termijn.

Het Turkse Samsunspor wordt eveneens genoemd. En die club zou wél een serieus loon kunnen bieden. Maar om familiale redenen zou Raman het niet zien zitten om zo ver van huis te gaan voetballen. Afwachten dus hoe zijn dossier verder evolueert.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

38
38
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

73
73
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

38
38
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

48
48
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

85
85
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

149
149
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

116
116
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

237
237
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

230
230
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

376
376
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

131
131
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

847
847
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

180
180
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

715
715
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

76
76
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

200
200
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

235
235
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

93
93
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

604
604
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

272
272
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

583
583

Meer sportnieuws