'Raman moet weg bij Anderlecht: twee JPL-clubs melden zich'

door
'Raman moet weg bij Anderlecht: twee JPL-clubs melden zich'

De winterse transferperiode is inmiddels al meer dan halfweg, maar bij RSC Anderlecht staat nog heel wat te gebeuren. Zo zijn de Brusselaars momenteel op zoek naar een extra verdediger. Daarnaast is het de bedoeling om verschillende spelers van de hand te doen.

Anderlecht is bezig aan een sterk seizoen en staat momenteel zelfs tweede in de Jupiler Pro League. Die goede resultaten heeft Paars-Wit niet in het minst te danken aan de zware kwaliteitsinjectie van afgelopen zomer. Toen haalden de Brusselaars een pak versterkingen in huis en daar worden nu de vruchten van geplukt.

Maar de selectie van coach Brian Riemer is wel behoorlijk breed, zeker voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt. En dus wil men in januari enkele spelers van de hand doen. Vooral op het middenveld komen verschillende jongens in aanmerking voor een winters vertrek.

LEES OOK: Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Aflopend contract

Daarnaast hoopt RSCA ook op een oplossing voor Benito Raman. De pocket-aanvaller werd in de zomer al nadrukkelijk naar de uitgang begeleid, maar vond toen onder meer geen akkoord met STVV. Bijgevolg verdween hij zelfs een tijdje uit de selectie.

Uiteindelijk werd hij terug opgevist en mocht Raman zo nu en dan invallen. Zijn contract is echter aflopend, dus hoopt Anderlecht hem deze winter te verkopen zodat het nog een centje overhoudt aan zijn transfer. Mede daardoor werd de aanvaller ook niet opgenomen in de selectie voor de winterstage.

Vier gegadigden

Volgens L'Avenir heerst er ook belangstelling. Een viertal clubs zouden zich inmiddels gemeld hebben. Daarbij naar verluidt ook KV Mechelen en OH Leuven. Het Duitse VfL Bochum wordt eveneens genoemd. Maar de drie ploegen zouden voorlopig niet kunnen voldoen aan de salariseisen op langere termijn.

Het Turkse Samsunspor wordt eveneens genoemd. En die club zou wél een serieus loon kunnen bieden. Maar om familiale redenen zou Raman het niet zien zitten om zo ver van huis te gaan voetballen. Afwachten dus hoe zijn dossier verder evolueert.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

6
6
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

160
160
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

319
319
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

429
429
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

251
251
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

286
286
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

207
207
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

530
530
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

203
203
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

78
78
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

244
244
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

78
78
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

426
426
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

186
186
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

66
66
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

44
44
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

70
70
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

181
181
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

115
115
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

61
61
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

257
257
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

119
119
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

271
271
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

168
168

Meer sportnieuws