Heynen oordeelt over titelkansen KRC Genk

473 stemmen
Heynen oordeelt over titelkansen KRC Genk

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt na een winterbreak van een drietal weken. Dat gebeurt met Union nog altijd als fiere leider met een stevige voorsprong op zijn concurrenten. Anderlecht volgt op zes punten, de andere titelpretendenten moeten al minstens tien punten toegeven.

Natuurlijk zou die achterstand bij de start van de play-offs wel gehalveerd worden, maar toch wachten een aantal clubs nog een stevige inhaalrace om Union nog bij te benen. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor KRC Genk. Zij sloten de heenronde af als nummer vier in de stand, maar volgen al op veertien punten van Union.

LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Titel wordt moeilijk voor Genk

Voor aanvoerder Bryan Heynen blijven de Brusselaars dan ook de uitgesproken titelfavoriet. De kansen van zijn eigen ploeg schat hij veel minder hoog in. "Zeg nooit nooit, maar het zal heel moeilijk worden", oordeelt Heynen bij Eleven Sports.

De opdracht van Genk zou bovendien nog moeilijker kunnen worden als ze deze maand nog enkele sterkhouders zouden verliezen. Die kans bestaat, want LA Galaxy blijft aan de mouw van Joseph Paintsil trekken en Genk onderhandelt nog altijd met Monterrey over een transfer van Gerardo Arteaga.

Opvolger Muñoz verbaast iedereen

Daarnaast wordt er vanuit Engeland aan de mouw getrokken van Daniel Muñoz, die naar Crystal Palace zou kunnen. Al heeft Genk volgens Heynen voor hem wel al de geknipte opvolger klaarstaan. Hij duidt immers Zakaria El Ouahdi aan als de ploegmaat die hem de voorbije maanden het meest verbaasd heeft in positieve zin.

De 22-jarige El Ouahdi werd door Genk begin september voor 2,5 miljoen euro weggeplukt bij RWDM, waar hij vorig seizoen een groot aandeel had in de promotie. Bij Genk kwam de jonge Marokkaan tot dusver nog maar zeven keer in actie, maar op training maakt hij klaarblijkelijk toch indruk.

Kan Genk dit seizoen nog kampioen worden?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

47
47
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

27
27
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

40
40
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

48
48
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

43
43
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

81
81
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

61
61
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

226
226
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

63
63
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

43
43
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

106
106
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

739
739
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

452
452
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

407
407
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

319
319
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

220
220
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

809
809
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

560
560
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

423
423
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

296
296
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

274
274

Meer sportnieuws