Heynen oordeelt over titelkansen KRC Genk

door
Heynen oordeelt over titelkansen KRC Genk

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt na een winterbreak van een drietal weken. Dat gebeurt met Union nog altijd als fiere leider met een stevige voorsprong op zijn concurrenten. Anderlecht volgt op zes punten, de andere titelpretendenten moeten al minstens tien punten toegeven.

Natuurlijk zou die achterstand bij de start van de play-offs wel gehalveerd worden, maar toch wachten een aantal clubs nog een stevige inhaalrace om Union nog bij te benen. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor KRC Genk. Zij sloten de heenronde af als nummer vier in de stand, maar volgen al op veertien punten van Union.

LEES OOK: Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Titel wordt moeilijk voor Genk

Voor aanvoerder Bryan Heynen blijven de Brusselaars dan ook de uitgesproken titelfavoriet. De kansen van zijn eigen ploeg schat hij veel minder hoog in. "Zeg nooit nooit, maar het zal heel moeilijk worden", oordeelt Heynen bij Eleven Sports.

De opdracht van Genk zou bovendien nog moeilijker kunnen worden als ze deze maand nog enkele sterkhouders zouden verliezen. Die kans bestaat, want LA Galaxy blijft aan de mouw van Joseph Paintsil trekken en Genk onderhandelt nog altijd met Monterrey over een transfer van Gerardo Arteaga.

Opvolger Muñoz verbaast iedereen

Daarnaast wordt er vanuit Engeland aan de mouw getrokken van Daniel Muñoz, die naar Crystal Palace zou kunnen. Al heeft Genk volgens Heynen voor hem wel al de geknipte opvolger klaarstaan. Hij duidt immers Zakaria El Ouahdi aan als de ploegmaat die hem de voorbije maanden het meest verbaasd heeft in positieve zin.

De 22-jarige El Ouahdi werd door Genk begin september voor 2,5 miljoen euro weggeplukt bij RWDM, waar hij vorig seizoen een groot aandeel had in de promotie. Bij Genk kwam de jonge Marokkaan tot dusver nog maar zeven keer in actie, maar op training maakt hij klaarblijkelijk toch indruk.

Kan Genk dit seizoen nog kampioen worden?

Meest recent

Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

13
13
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

47
47
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

289
289
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

176
176
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

148
148
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

64
64
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

164
164
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

53
53
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

151
151
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

114
114
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

112
112
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

269
269
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

276
276
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

463
463
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

196
196
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

268
268
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

147
147
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

130
130
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

402
402
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

458
458
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

398
398
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

91
91
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

443
443

Meer sportnieuws