KV Mechelen dacht aan oude bekende: "Ik sprak met hen"

door
KV Mechelen dacht aan oude bekende:

Bij KV Mechelen stelden ze Besnik Hasi aan als nieuwe trainer. Hij begon zeker niet slecht aan zijn passage bij de Maneblussers. Onze redactie vernam dat Hasi het pleit won van een onderbelichte Belgische trainer. Hij greep net naast de job.

KV Mechelen kreeg heel wat sollicitaties binnen en contacteerde ook zelf heel wat trainers na het ontslag van Steven Defour. De club hield uiteindelijk drie kandidaten over.

LEES OOK: JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

KV Mechelen sprak met Vandenbroeck

Besnik Hasi was er dus één van, maar ook Sven Vandenbroeck. We zetten hem na het ontslag van Defour ook als een van de tien kandidaten die in beeld zouden kunnen komen. Dat bleek dus ook zo te zijn, dat bevestigde de coach aan onze redactie.

"Het klopt dat ik met KV Mechelen heb gesproken. Het was een heel fijn gesprek, maar uiteindelijk hebben ze voor een andere trainer gekozen”, zegt de voorlopig clubloze trainer. Vandenbroeck is een ex-speler van KV Mechelen. 

Interesse genoeg uit Afrika

De afgelopen jaren deed hij het goed bij Kameroen (T2 van Hugo Broos), Zambia (bondscoach), Simba FC, FAR Rabat, Abha, Wydad AC en CR Belouizdad. Hij wil echter zijn kans gaan in Europa.

"Ik had contact met enkele Afrikaanse clubs, maar ik heb dat voorlopig afgehouden. Mijn ambitie ligt momenteel bij een Europese club en daar wil ik mijn tijd voor nemen. Als het te lang duurt om een club in Europa te vinden, kan ik makkelijk terug aan de slag op het Afrikaanse continent”, besluit de 44 jarige coach.

Lees ook:

Claudio Reulens

Moet een Belgische club hem eens een kans geven?

Meest recent

'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

26
26
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

26
26
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

25
25
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

50
50
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

166
166
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

648
648
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

69
69
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

60
60
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

76
76
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

291
291
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

353
353
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

374
374
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

561
561
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

198
198
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

252
252
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

471
471
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

366
366
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

272
272
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

242
242
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

260
260
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

129
129
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

423
423
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

507
507
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

394
394

Meer sportnieuws