Engelse pers heeft dit te zeggen over masterclass De Bruyne

door
Engelse pers heeft dit te zeggen over masterclass De Bruyne

Newcastle United leek Manchester City over de knie te gaan leggen, maar dat was zonder Kevin De Bruyne gerekend. Die viel in en zorgde met een goal en assist alsnog voor een 2-3-zege. Uiteraard kreeg KDB achteraf de nodige lof in de Engelse media. Een relaas.

LEES OOK: ‘Man City verbaast iedereen met pikante schoktransfer'

Beste middenvelder ter wereld

The Daily Mail gaf hem een 8,5/10 voor zijn invalbeurt. "Eerste optreden in de Premier League sinds augustus. Wist binnen enkele minuten te scoren en gaf de assist voor de winnende treffer. Man van de wedstrijd na amper 21 minuten op het veld."

De BBC was ook lovend voor de Rode Duivel. "Met De Bruyne hebben ze een van de beste spelmakers ter wereld, of misschien wel de beste. Hij dreef moeiteloos de ruimte in voor zijn cruciale gelijkmaker in de 74e minuut en zijn perfect geplaatste lage schuiver was een herinnering aan zijn enorme talent. De laatste competitiewedstrijd van de 32-jarige was in augustus bij Burnley, nadat hij aan de kant stond met een hamstringblessure. Hij had nadien ook nog de tijd om voor een buitengewone pass in de extra tijd te zorgen, zodat Bobb de 2-3 kon scoren."

De held van Manchester City

The Manchester Evening News gaf hem een 9 op 10. "De Bruyne is terug en heeft nu al een straatlengte voorsprong op alle anderen op het veld."

The Guardian ziet dat Pep Guardiola zich geen zorgen moet maken dat Erling Haaland deze maand niet meer speelt. "Waarom zou Guardiola een plan bedenken zonder Haaland als hij een brein heeft op het veld die het voor hem kan oplossen?"

Eindigen doen we met The Telegraph. "Kevin De Bruyne heeft een nieuwe look gekregen, maar sommige dingen veranderen nooit: zijn vermogen om Manchester City te redden als ze een held nodig hebben."

Is KDB de beste middenvelder ter wereld?

Meest recent

Club Brugge toch met zorgen: "Dat frustreert Hayen"

Club Brugge is in Europa vooralsnog indrukwekkend. Vraag dat maar aan RB Salzburg, Rangers FC en AS ...

20
20
Vanhoutte geeft dé reden voor vertrek bij Union SG

Bij Union SG zagen ze héél veel spelers vertrekken afgelopen zomer. Charles Vanhoutte ...

20
20
Fink spaart sterkhouders: Genk gehavend versus Union?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de pijnlijke nederlaag tegen Charleroi, want zondag ...

46
46
Hasi verschaft verrassende update uit ziekenboeg RSCA

De topmatchen volgen mekaar snel op voor RSC Anderlecht. Na de één op zes tegen Union ...

55
55
Champions League TOTW: één Belgische vertegenwoordiger

De eerste speelronde in de League Phase van de Champions League zit erop, en dus is het tijd voor ...

43
43
'Verbeke haalt gram: jackpot wenkt voor Anderlecht'

RSC Anderlecht krijgt zaterdag Antwerp over de vloer. Besnik Hasi kan dan terug rekenen op Nilson ...

139
139
Antwerp incasseert uppercut: sterkhouder in de lappenmand

Antwerp schoot aanvankelijk nog degelijk uit de startblokken, maar na een nul op zes gaan de ...

93
93
Spioneert Coucke bij Club Brugge? Mysterie aan de kust

Marc Coucke was de laatste weken omnipresent in de media. Veel mensen spraken van een soort ...

585
585
Mokerslag voor Mignolet: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge opende donderdag een nieuwe campagne in de Champions League met een klinkende 4-1 zege ...

436
436
'Renard hakt knoop door: Anderlecht dumpt meubelstuk'

RSC Anderlecht heeft een woelige zomermercato achter de rug, waarin Olivier Renard niet alle ...

411
411
Julie Vanloo en Hans Vanaken verrassen met spetterend nieuws

Voor alle supporters van Club Brugge is het nagenieten van andermaal een geweldige CL-avond. ...

422
422
‘Man City verbaast iedereen met pikante schoktransfer'

De zomermercato zit er al even op, maar de grote Europese clubs zijn altijd op zoek naar de volgende ...

67
67
Verguisde Raskin krijgt belangrijk toekomstnieuws

Nicolas Raskin was vorig seizoen één van de absolute smaakmakers bij Rangers, maar dit ...

124
124
Geen Yamal op WK? Spanje dreigt met gigantische boycot

Het is al reikhalzend uitkijken naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Nog voor ...

190
190
Vanhaezebrouck verrast over Vanaken: "Niet de beste"

De sterke Europese prestaties van Club Brugge en Union SG in de Champions League blijven de ...

381
381
Drama in Duitsland: kind zwaargewond in stadion

Er heet zich een enorm drama afgespeeld in Duitsland. Tijdens een vuurwerkshow werd een 9-jarig ...

48
48
Hasi roept ferme waarschuwing naar Stroeykens

Mario Stroeykens werd afgelopen zomer in verband gebracht met een transfer. Vooral het Portugese ...

322
322
Brighton-coach brengt update over onfortuinlijke De Cuyper

Vorig weekend kregen enkele Rode Duivels slecht nieuws. In de Premier League vielen twee landgenoten ...

66
66
Club vindt wéér goud: "Die gaan ze niet lang houden"

Club Brugge en de Champions League, dat blijft een geslaagd huwelijk. Enkele dagen na de blamage in ...

663
663
Hasi beschermt geviseerde speler: "Hij is niet gemeen"

Er staat de komende weken de nodige druk op Anderlecht, want het is ondertussen al van 17 augustus ...

89
89
Waanzinnige loting: OHL krijgt topaffiches in dames-CL

De Belgische clubs namen deze week een geweldige start in de Champions League. Union ging bij zijn ...

127
127
Het gelijk van Hayen en co? Vanhaezebrouck ziet 'een teken'

Club Brugge begon indrukwekkend aan zijn campagne in de Champions League door AS Monaco met 4-1 af ...

246
246
Anderlecht laat twee A-kernspelers naar jeugd-WK vertrekken

Verschillende Belgische clubs zullen in de komende weken enkele spelers moeten missen. Er staat ...

185
185
"Hayen moet onmiddelijk opstappen bij Club Brugge"

De doelmannenkwestie bij Club blijft voor veel beroering zorgen. Sinds augustus mag Jackers de ...

1975
1975
TRANSFERUURTJE: 'Odoi naar Belgische club, Anderlecht verrast'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

448
448

Meer sportnieuws