El Hadj in de schaduw bij KRC Genk: "Of ik spijt heb?"

door
El Hadj in de schaduw bij KRC Genk:

Een jaar geleden haalde KRC Genk Anouar Ait El Hadj voor 2 miljoen euro weg bij RSC Anderlecht. Dat leek een koopje te zijn, maar een jaar later heeft de aanvallende middenvelder er nog geen potten gebroken. Komt het nog goed met hem in Genk?

El Hadj heeft het moeilijk bij Genk

El Hadj had vorig jaar zelf zijn zinnen gezet op een vertrek bij Anderlecht, nadat hij onder Felice Mazzu niet aan de bak kwam. Brian Riemer kwam, maar El Hadj wilde nog steeds weg. Mogelijk had hij wel nog vaak gespeeld nadat Yari Verschaeren zwaar geblesseerd uitviel. 

El Hadj kon zijn stempel nog niet drukken in de Cegeka Arena. De balans is zelfs ronduit dramatisch na een jaar voetballen. De 21-jarige Brusselaar speelde mee in 24 matchen van Racing Genk. Dat aantal valt nog mee, maar hij speelde amper 577 minuten. Het equivalent van net geen 7 matchen... Hij scoorde 2 keer. 

Cruciale maand

“Of ik spijt heb van mijn transfer naar Genk? Nee, ik heb zeker nergens spijt van. Ook al waren het niet de makkelijkste momenten, ik heb nooit het hoofd laten hangen. Ik zit bij een goeie club en kan me verder ontwikkelen. Ik weet dat mijn kans nog komt", zei hij aan Het Belang van Limburg.

Het is duidelijk dat El Hadj voor een cruciale maand staat. Wouter Vrancken kan niet rekenen op Alieu Fadera, Bilal El Khannouss en Joseph Paintsil. Net als Luca Oyen gaat hij dus wellicht meer minuten kunnen vergaren. Het is dus stilaan nu of nooit voor de speler die aanvankelijk zoveel indruk maakte tijdens zijn eerste seizoen bij Anderlecht.

Gaat El Hadj nog doorbreken bij Genk?

Meest recent

Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

7
7
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

13
13
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

22
22
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

48
48
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

23
23
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

418
418
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

276
276
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

37
37
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

286
286
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

119
119
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

341
341
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

105
105
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

161
161
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

65
65
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

256
256
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

205
205
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

156
156
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

752
752
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

338
338
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

363
363
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

915
915
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

677
677
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

433
433
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

321
321
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

948
948

Meer sportnieuws