El Hadj in de schaduw bij KRC Genk: "Of ik spijt heb?"

571 stemmen
El Hadj in de schaduw bij KRC Genk:

Een jaar geleden haalde KRC Genk Anouar Ait El Hadj voor 2 miljoen euro weg bij RSC Anderlecht. Dat leek een koopje te zijn, maar een jaar later heeft de aanvallende middenvelder er nog geen potten gebroken. Komt het nog goed met hem in Genk?

El Hadj heeft het moeilijk bij Genk

El Hadj had vorig jaar zelf zijn zinnen gezet op een vertrek bij Anderlecht, nadat hij onder Felice Mazzu niet aan de bak kwam. Brian Riemer kwam, maar El Hadj wilde nog steeds weg. Mogelijk had hij wel nog vaak gespeeld nadat Yari Verschaeren zwaar geblesseerd uitviel. 

El Hadj kon zijn stempel nog niet drukken in de Cegeka Arena. De balans is zelfs ronduit dramatisch na een jaar voetballen. De 21-jarige Brusselaar speelde mee in 24 matchen van Racing Genk. Dat aantal valt nog mee, maar hij speelde amper 577 minuten. Het equivalent van net geen 7 matchen... Hij scoorde 2 keer. 

Cruciale maand

“Of ik spijt heb van mijn transfer naar Genk? Nee, ik heb zeker nergens spijt van. Ook al waren het niet de makkelijkste momenten, ik heb nooit het hoofd laten hangen. Ik zit bij een goeie club en kan me verder ontwikkelen. Ik weet dat mijn kans nog komt", zei hij aan Het Belang van Limburg.

Het is duidelijk dat El Hadj voor een cruciale maand staat. Wouter Vrancken kan niet rekenen op Alieu Fadera, Bilal El Khannouss en Joseph Paintsil. Net als Luca Oyen gaat hij dus wellicht meer minuten kunnen vergaren. Het is dus stilaan nu of nooit voor de speler die aanvankelijk zoveel indruk maakte tijdens zijn eerste seizoen bij Anderlecht.

Gaat El Hadj nog doorbreken bij Genk?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

63
63
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

10
10
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

14
14
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

23
23
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

41
41
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

38
38
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

165
165
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

204
204
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

298
298
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

306
306
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

320
320
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

139
139
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

166
166
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

73
73
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

368
368
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

425
425
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

33
33
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

94
94
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

205
205
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

80
80
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

128
128
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

99
99
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

635
635
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

299
299
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

411
411
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

229
229

Meer sportnieuws