Mourinho: "Ze denken dat ik José Harry Potter Mourinho ben"

door
Mourinho:

AS Roma kent een wisselvallig seizoen. Goede prestaties worden afgewisseld met mindere. Trainer José Mourinho kreeg op de persbabbel voor de topper tegen AC Milan enkele netelige vragen. De Portugees knokte echter terug op zijn gekende wijze.

LEES OOK: Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

AS Roma te wisselvallig

We haalden het eerder al aan: AS Roma heeft geen ploeg die kan meestrijden voor de titel. Romelu Lukaku en Paulo Dybala zijn de twee sterren van de ploeg. Daaronder is het toch allemaal wat minder. De verwachtingen liggen echter altijd (te) hoog in Rome.

"De Roma-fans zijn de beste fans die ik heb gezien, maar ze denken dat ik José Harry Potter Mourinho ben en dat zorgt voor hogere verwachtingen. We vechten een moeilijk gevecht, maar niemand maakt ons wijs dat we niet kunnen vechten. Tegen Milan zullen we er weer staan", zei Mourinho.

De nederlaag in de beker tegen Lazio kwam wel hard aan. Er kwam kritiek op zijn functioneren. "Ik weet hoe het werkt in het voetbal. De trainer is verantwoordelijk voor het resultaat."

Afwezige Mourinho

De coach gaf ook uitleg waarom hij na de match tegen Lazio ontbrak op training. Ook daar was kritiek op. "Ik ben hier nu twee jaar en vijf maanden en ben de enige die in die periode geen enkele training heeft gemist. Ziek zijn of een slecht humeur hebben, ken ik niet. Ik had een vrije dag nodig voor een situatie die ik niet hoef uit te leggen."

"Na overleg met de directie besloten we dat dit een goede dag was. Ik was vijftien uur weg uit Rome, ik vind het belachelijk dat ik dit moet rechtvaardigen. Ik accepteer het niet dat mijn professionaliteit en mijn hart voor de zaak in twijfel wordt getrokken.'

Levert Mourinho goed werk bij AS Roma?

Meest recent

'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

2
2
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

22
22
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

93
93
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

169
169
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

59
59
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

54
54
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

99
99
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

197
197
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

798
798
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

159
159
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

266
266
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

146
146
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

172
172
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

467
467
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

220
220
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

299
299
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

645
645
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

142
142
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

956
956
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

348
348
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

256
256
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

608
608
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

164
164
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

520
520

Meer sportnieuws