'Fellaini zet deur voor JPL-comeback wagenwijd open'

door
'Fellaini zet deur voor JPL-comeback wagenwijd open'

Op witte rook over zijn toekomstplannen moeten we wellicht nog enkele weken wachten, maar Marouane Fellaini lijkt de deur voor een terugkeer naar België alvast op een kier te zetten. Of zeg gerust maar wagenwijd open.

De voorbije dagen circuleerden veel verhalen over de intenties van Fellaini. In gesprek met RTL liet de 36-jarige middenvelder weten dat hij de knoop nog niet heeft doorgehakt. Zo overweegt hij zelfs om zijn voetbalschoenen aan de haak te hangen.

LEES OOK: 'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

Terug naar Standard?

Mocht hij toch doorgaan geniet Fellaini naar eigen zeggen voldoende belangstelling uit binnen -en binnenland. Recent werd de voormalige Rode Duivel alleszins gelinkt aan Club Brugge. Of maakt hij de cirkel rond met een terugkeer naar Sclessin?

"Ik ben altijd gehecht geweest aan Standard. Daar ben ik prof geworden, dat zal ik nooit vergeten", uit Fellaini zijn liefde voor de Luikenaars. "Een comeback? We zullen zien", lijkt hij eventueel wel open te staan voor een reünie met de Rouches.

Leko als extra troef

Sinds hij in Marbella een oefenwedstrijd bijwoonde draait de geruchtenmolen alvast op volle toeren. Zelf doet Fellaini nu zijn duit in het zakje door met complimenten te strooien richting kersvers Standard-coach Ivan Leko, die hij kent van in China.

"We brachten toen samen veel tijd door. Ik denk dat hij past bij Standard en goed werk zal leveren. Met mij erbij? Alles kan", besluit Fellaini, die volgens Het Laatste Nieuws geen officieel voorstel kreeg. Op financieel vlak zou hij zeker flink inboeten.

Denkt u dat Fellaini straks terugkeert naar Standard?

Meest recent

Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

7
7
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

27
27
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

66
66
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

21
21
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

336
336
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

158
158
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

123
123
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

138
138
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

40
40
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

523
523
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

141
141
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

270
270
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

52
52
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

201
201
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

371
371
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

134
134
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

367
367
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

61
61
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

254
254
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

609
609
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1410
1410
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

151
151
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

577
577
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

526
526
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

379
379

Meer sportnieuws