'Fellaini zet deur voor JPL-comeback wagenwijd open'

door
'Fellaini zet deur voor JPL-comeback wagenwijd open'

Op witte rook over zijn toekomstplannen moeten we wellicht nog enkele weken wachten, maar Marouane Fellaini lijkt de deur voor een terugkeer naar België alvast op een kier te zetten. Of zeg gerust maar wagenwijd open.

De voorbije dagen circuleerden veel verhalen over de intenties van Fellaini. In gesprek met RTL liet de 36-jarige middenvelder weten dat hij de knoop nog niet heeft doorgehakt. Zo overweegt hij zelfs om zijn voetbalschoenen aan de haak te hangen.

LEES OOK: Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Terug naar Standard?

Mocht hij toch doorgaan geniet Fellaini naar eigen zeggen voldoende belangstelling uit binnen -en binnenland. Recent werd de voormalige Rode Duivel alleszins gelinkt aan Club Brugge. Of maakt hij de cirkel rond met een terugkeer naar Sclessin?

"Ik ben altijd gehecht geweest aan Standard. Daar ben ik prof geworden, dat zal ik nooit vergeten", uit Fellaini zijn liefde voor de Luikenaars. "Een comeback? We zullen zien", lijkt hij eventueel wel open te staan voor een reünie met de Rouches.

Leko als extra troef

Sinds hij in Marbella een oefenwedstrijd bijwoonde draait de geruchtenmolen alvast op volle toeren. Zelf doet Fellaini nu zijn duit in het zakje door met complimenten te strooien richting kersvers Standard-coach Ivan Leko, die hij kent van in China.

"We brachten toen samen veel tijd door. Ik denk dat hij past bij Standard en goed werk zal leveren. Met mij erbij? Alles kan", besluit Fellaini, die volgens Het Laatste Nieuws geen officieel voorstel kreeg. Op financieel vlak zou hij zeker flink inboeten.

Denkt u dat Fellaini straks terugkeert naar Standard?

Meest recent

Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

24
24
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

97
97
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

199
199
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

548
548
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

336
336
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

29
29
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

321
321
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

899
899
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

530
530
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

406
406
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

943
943
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

107
107
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

211
211
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

137
137
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

227
227
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

604
604
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

420
420
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

39
39
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

831
831
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1330
1330
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

70
70
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

206
206
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

312
312
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

553
553

Meer sportnieuws