'Fellaini zet deur voor JPL-comeback wagenwijd open'

door
'Fellaini zet deur voor JPL-comeback wagenwijd open'

Op witte rook over zijn toekomstplannen moeten we wellicht nog enkele weken wachten, maar Marouane Fellaini lijkt de deur voor een terugkeer naar België alvast op een kier te zetten. Of zeg gerust maar wagenwijd open.

De voorbije dagen circuleerden veel verhalen over de intenties van Fellaini. In gesprek met RTL liet de 36-jarige middenvelder weten dat hij de knoop nog niet heeft doorgehakt. Zo overweegt hij zelfs om zijn voetbalschoenen aan de haak te hangen.

LEES OOK: Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Terug naar Standard?

Mocht hij toch doorgaan geniet Fellaini naar eigen zeggen voldoende belangstelling uit binnen -en binnenland. Recent werd de voormalige Rode Duivel alleszins gelinkt aan Club Brugge. Of maakt hij de cirkel rond met een terugkeer naar Sclessin?

"Ik ben altijd gehecht geweest aan Standard. Daar ben ik prof geworden, dat zal ik nooit vergeten", uit Fellaini zijn liefde voor de Luikenaars. "Een comeback? We zullen zien", lijkt hij eventueel wel open te staan voor een reünie met de Rouches.

Leko als extra troef

Sinds hij in Marbella een oefenwedstrijd bijwoonde draait de geruchtenmolen alvast op volle toeren. Zelf doet Fellaini nu zijn duit in het zakje door met complimenten te strooien richting kersvers Standard-coach Ivan Leko, die hij kent van in China.

"We brachten toen samen veel tijd door. Ik denk dat hij past bij Standard en goed werk zal leveren. Met mij erbij? Alles kan", besluit Fellaini, die volgens Het Laatste Nieuws geen officieel voorstel kreeg. Op financieel vlak zou hij zeker flink inboeten.

Denkt u dat Fellaini straks terugkeert naar Standard?

Meest recent

Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

19
19
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

50
50
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

79
79
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

186
186
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

135
135
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

158
158
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

28
28
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

34
34
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

570
570
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

671
671
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

99
99
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

287
287
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

346
346
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

454
454
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

366
366
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

349
349
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

508
508
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

395
395
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

443
443
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

226
226
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

125
125
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

354
354
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

176
176
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

232
232

Meer sportnieuws