'Fellaini zet deur voor JPL-comeback wagenwijd open'

door
'Fellaini zet deur voor JPL-comeback wagenwijd open'

Op witte rook over zijn toekomstplannen moeten we wellicht nog enkele weken wachten, maar Marouane Fellaini lijkt de deur voor een terugkeer naar België alvast op een kier te zetten. Of zeg gerust maar wagenwijd open.

De voorbije dagen circuleerden veel verhalen over de intenties van Fellaini. In gesprek met RTL liet de 36-jarige middenvelder weten dat hij de knoop nog niet heeft doorgehakt. Zo overweegt hij zelfs om zijn voetbalschoenen aan de haak te hangen.

LEES OOK: Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Terug naar Standard?

Mocht hij toch doorgaan geniet Fellaini naar eigen zeggen voldoende belangstelling uit binnen -en binnenland. Recent werd de voormalige Rode Duivel alleszins gelinkt aan Club Brugge. Of maakt hij de cirkel rond met een terugkeer naar Sclessin?

"Ik ben altijd gehecht geweest aan Standard. Daar ben ik prof geworden, dat zal ik nooit vergeten", uit Fellaini zijn liefde voor de Luikenaars. "Een comeback? We zullen zien", lijkt hij eventueel wel open te staan voor een reünie met de Rouches.

Leko als extra troef

Sinds hij in Marbella een oefenwedstrijd bijwoonde draait de geruchtenmolen alvast op volle toeren. Zelf doet Fellaini nu zijn duit in het zakje door met complimenten te strooien richting kersvers Standard-coach Ivan Leko, die hij kent van in China.

"We brachten toen samen veel tijd door. Ik denk dat hij past bij Standard en goed werk zal leveren. Met mij erbij? Alles kan", besluit Fellaini, die volgens Het Laatste Nieuws geen officieel voorstel kreeg. Op financieel vlak zou hij zeker flink inboeten.

Denkt u dat Fellaini straks terugkeert naar Standard?

Meest recent

Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

92
92
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

182
182
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

45
45
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

216
216
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

46
46
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

95
95
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

95
95
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

194
194
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

118
118
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

125
125
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

47
47
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

177
177
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

559
559
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

468
468
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

95
95
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

356
356
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1606
1606
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

190
190
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

297
297
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

812
812
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

406
406
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

94
94
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

154
154
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

112
112

Meer sportnieuws