Tottenham troeft Bayern af, stunttransfer Fenerbahçe

159
Tottenham troeft Bayern af, stunttransfer Fenerbahçe

Ook elders in Europa draait de wintese transfercarrousel inmiddels op volle toeren. Zo wist Tottenham donderdag zijn tweede aanwinst op enkele dagen tijd te presenteren. Michy Batshuayi krijgt dan weer het gezelschap van een grote naam bij Fenerbahçe.

LEES OOK: 'Contract Lukaku op straat: hoop voor Anderlecht'

Spurs troeft Bayern af 

Tottenham wil dit seizoen beslag leggen op minstens een top 4-notering en is daarom bezig met het versterken van de selectie in de breedt. Dinsdag werd alvast de komst van Timo Werner afgerond. De Duitse spits wordt met aankoopoptie gehuurd van RB Leipzig.

Enkele dagen later werd dan weer Radu Dragusin voorgesteld bij de club uit Noord-Londen. De 21-jarige Roemeen was bezig aan een sterk seizoen bij Genoa CFC. Ook Bayern München trok stevig aan zijn mouw, maar de international zag uiteindelijk meer perspectief bij Tottenham.

Naar verluidt betalen de Engelsen zo'n 30 miljoen euro om Dragusin over te nemen. De verdediger een langdurig contract tot medio 2030 en kreeg het rugnummer '6' toegewezen. Mogelijk maakt hij komend weekend al zijn debuut in de topaffiche tegen Manchester United.

Bonucci naar Istanbul

In de strijd om de Turkse landstitel heeft Fenerbahçe er een aanzienlijk wapen bij. De werkgever van Batshuayi maakte donderdag namelijk de komst van Leonardo Bonucci officieel bekend. De ervaren Italiaan tekende tot eind dit seizoen bij de topclub uit Istanbul. 

Bonucci was heel zijn carrière in Italië aan de slag, tot hij vorige zomer de oversteek maakte naar de Bundesliga. Maar een avontuur bij Union Berlin draaide uit op een teleurstelling. Na enkele maanden kiest de Europese kampioen van 2021 dus al voor een nieuwe uitdaging.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

0
0
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

38
38
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

77
77
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

101
101
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

100
100
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

172
172
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

41
41
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

263
263
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

37
37
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

52
52
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

99
99
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

242
242
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

26
26
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

77
77
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

135
135
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

18
18
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

368
368
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

195
195
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

202
202
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

101
101
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

136
136

Meer sportnieuws