'Miljoenentransfer Club Brugge: Meijer naar topcompetitie'

door
'Miljoenentransfer Club Brugge: Meijer naar topcompetitie'

Club Brugge gaat normaal gezien een behoorlijk rustige wintermercato tegemoet en wil zijn selectie grotendeels intact houden. Komende zomer kunnen echter wel verschillende jongens vertrekken. Ook Bjorn Meijer zou dan een mooie stap kunnen zetten.

De huidige transferperiode zal bij Club worden afgewerkt met Vincent Mannaert als sportieve baas. Maar dat wordt meteen één van zijn laatste kunstjes bij Blauw-Zwart. Zoals geweten zwaait hij eind dit seizoen af als CEO. Met Bob Madou werd alvast een vervanger gevonden voor de dagelijkse leiding, Club zoekt echter nog een geschikte kandidaat om ook het sportieve luik van Mannaert over te nemen.

Ondertussen zal Mannaert zijn engagement tot eind dit seizoen nakomen en het sportieve beleid voor zijn rekening blijven nemen. Toch kan Club best niet te lang wachten om een nieuwe sportief directeur aan te stellen. Die zal zich immers moeten inwerken met oog op de komende transferzomer.

LEES OOK: 'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Exodus in zomermercato

En dan wacht voor de opvolger van Mannaert meteen een erg zware taak. Zo is de kans groot dat verschillende belangrijke spelers vertrekken in de zomermercato. Voor hen zal een goede prijs onderhandeld moeten worden én gepaste vervanging moeten worden voorzien.

Het lijstje met mogelijke vertrekkers in de zomermercato is alvast indrukwekkend. Zo zijn de ogen vooral op Antonio Nusa gericht, maar ook Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Maxim De Cuyper werd al genoemd. En vanuit Italië laat men nu ook de naam van Bjorn Meijer vallen.

Revelatie in Serie A

De Nederlandse back zag door een blessure een groot deel van de eerste seizoenshelft in het water vallen, maar was in de vorige jaargang nog één van de grote lichtpunten. Die prestaties ziet hij mogelijk beloond met een verhuis naar Italië. Volgens Sky Italia is Bologna FC immers concreet in de markt voor een zomertransfer van Meijer.

De grote revelatie in de Serie A is goed op weg naar een Europees ticket en zou daarvoor versterking kunnen gebruiken. De naam van de Brugse back staat alvast hoog op het lijstje, al zal Blauw-Zwart ongetwijfeld de nodige miljoenen verlangen voor de 20-jarige Nederlander.

Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

22
22
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

82
82
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

141
141
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

150
150
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

314
314
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

170
170
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

49
49
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

271
271
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

55
55
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

211
211
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

171
171
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

87
87
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

250
250
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

185
185
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

111
111
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

335
335
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

179
179
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

139
139
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

255
255
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

94
94
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

319
319
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

157
157
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

925
925
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

107
107

Meer sportnieuws