'Miljoenentransfer Club Brugge: Meijer naar topcompetitie'

door
'Miljoenentransfer Club Brugge: Meijer naar topcompetitie'

Club Brugge gaat normaal gezien een behoorlijk rustige wintermercato tegemoet en wil zijn selectie grotendeels intact houden. Komende zomer kunnen echter wel verschillende jongens vertrekken. Ook Bjorn Meijer zou dan een mooie stap kunnen zetten.

De huidige transferperiode zal bij Club worden afgewerkt met Vincent Mannaert als sportieve baas. Maar dat wordt meteen één van zijn laatste kunstjes bij Blauw-Zwart. Zoals geweten zwaait hij eind dit seizoen af als CEO. Met Bob Madou werd alvast een vervanger gevonden voor de dagelijkse leiding, Club zoekt echter nog een geschikte kandidaat om ook het sportieve luik van Mannaert over te nemen.

Ondertussen zal Mannaert zijn engagement tot eind dit seizoen nakomen en het sportieve beleid voor zijn rekening blijven nemen. Toch kan Club best niet te lang wachten om een nieuwe sportief directeur aan te stellen. Die zal zich immers moeten inwerken met oog op de komende transferzomer.

LEES OOK: ‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Exodus in zomermercato

En dan wacht voor de opvolger van Mannaert meteen een erg zware taak. Zo is de kans groot dat verschillende belangrijke spelers vertrekken in de zomermercato. Voor hen zal een goede prijs onderhandeld moeten worden én gepaste vervanging moeten worden voorzien.

Het lijstje met mogelijke vertrekkers in de zomermercato is alvast indrukwekkend. Zo zijn de ogen vooral op Antonio Nusa gericht, maar ook Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Maxim De Cuyper werd al genoemd. En vanuit Italië laat men nu ook de naam van Bjorn Meijer vallen.

Revelatie in Serie A

De Nederlandse back zag door een blessure een groot deel van de eerste seizoenshelft in het water vallen, maar was in de vorige jaargang nog één van de grote lichtpunten. Die prestaties ziet hij mogelijk beloond met een verhuis naar Italië. Volgens Sky Italia is Bologna FC immers concreet in de markt voor een zomertransfer van Meijer.

De grote revelatie in de Serie A is goed op weg naar een Europees ticket en zou daarvoor versterking kunnen gebruiken. De naam van de Brugse back staat alvast hoog op het lijstje, al zal Blauw-Zwart ongetwijfeld de nodige miljoenen verlangen voor de 20-jarige Nederlander.

Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

13
13
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

132
132
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

28
28
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

154
154
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

123
123
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

163
163
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

243
243
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

534
534
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

173
173
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

265
265
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1597
1597
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

218
218
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

342
342
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

560
560
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

162
162
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

297
297
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

367
367
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

79
79
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

615
615
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

535
535
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

229
229
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

521
521
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

512
512
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

101
101
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

437
437

Meer sportnieuws