'Miljoenentransfer Club Brugge: Meijer naar topcompetitie'

door
'Miljoenentransfer Club Brugge: Meijer naar topcompetitie'

Club Brugge gaat normaal gezien een behoorlijk rustige wintermercato tegemoet en wil zijn selectie grotendeels intact houden. Komende zomer kunnen echter wel verschillende jongens vertrekken. Ook Bjorn Meijer zou dan een mooie stap kunnen zetten.

De huidige transferperiode zal bij Club worden afgewerkt met Vincent Mannaert als sportieve baas. Maar dat wordt meteen één van zijn laatste kunstjes bij Blauw-Zwart. Zoals geweten zwaait hij eind dit seizoen af als CEO. Met Bob Madou werd alvast een vervanger gevonden voor de dagelijkse leiding, Club zoekt echter nog een geschikte kandidaat om ook het sportieve luik van Mannaert over te nemen.

Ondertussen zal Mannaert zijn engagement tot eind dit seizoen nakomen en het sportieve beleid voor zijn rekening blijven nemen. Toch kan Club best niet te lang wachten om een nieuwe sportief directeur aan te stellen. Die zal zich immers moeten inwerken met oog op de komende transferzomer.

LEES OOK: 'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Exodus in zomermercato

En dan wacht voor de opvolger van Mannaert meteen een erg zware taak. Zo is de kans groot dat verschillende belangrijke spelers vertrekken in de zomermercato. Voor hen zal een goede prijs onderhandeld moeten worden én gepaste vervanging moeten worden voorzien.

Het lijstje met mogelijke vertrekkers in de zomermercato is alvast indrukwekkend. Zo zijn de ogen vooral op Antonio Nusa gericht, maar ook Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Maxim De Cuyper werd al genoemd. En vanuit Italië laat men nu ook de naam van Bjorn Meijer vallen.

Revelatie in Serie A

De Nederlandse back zag door een blessure een groot deel van de eerste seizoenshelft in het water vallen, maar was in de vorige jaargang nog één van de grote lichtpunten. Die prestaties ziet hij mogelijk beloond met een verhuis naar Italië. Volgens Sky Italia is Bologna FC immers concreet in de markt voor een zomertransfer van Meijer.

De grote revelatie in de Serie A is goed op weg naar een Europees ticket en zou daarvoor versterking kunnen gebruiken. De naam van de Brugse back staat alvast hoog op het lijstje, al zal Blauw-Zwart ongetwijfeld de nodige miljoenen verlangen voor de 20-jarige Nederlander.

Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

149
149
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

44
44
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

35
35
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

243
243
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

350
350
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

287
287
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

397
397
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

632
632
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

774
774
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

35
35
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

501
501
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1219
1219
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

789
789
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

447
447
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1118
1118
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

135
135
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

227
227
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

153
153
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

238
238
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

673
673
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

445
445
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

42
42
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

926
926
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1529
1529

Meer sportnieuws