'Genk slaat toe en strikt ervaren ex-speler van Club Brugge'

1668 stemmen
'Genk slaat toe en strikt ervaren ex-speler van Club Brugge'

Bij KRC Genk gaat Gerardo Arteaga wellicht de overstap maken naar Monterrey in Mexico. Dat levert de club wellicht een zestal miljoen euro op. Het Belang van Limburg weet dat de Limburgers een voormalige speler van Club Brugge willen aantrekken als vervanger.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Genk gaat voluit voor Sobol

Het is duidelijk dat Eduard Sobol volop wordt aangeboden aan ploegen in de Jupiler Pro League. Dat is geen toeval, want hij wordt vertegenwoordigd door het kantoor waar Sergiy Serebrennikov en Oleg Iachtchouk werkzaam zijn.

Sobol werd de afgelopen dagen gelinkt aan AA Gent en KVC Westerlo. Volgens HBvL is het echter Racing Genk dat de beste papieren heeft om de linksachter terug te halen naar België. De Limburgers willen Sobol huren met aankoopoptie.

Op een zijspoor bij Straatsburg

Het is echter nog maar de vraag of Sobol een echte meerwaarde is voor KRC Genk. De linksachter komt immers amper aan de bak bij de Franse middenmoter Straatsburg. Daar speelde hij dit seizoen amper 22 minuten in de Ligue 1. Sobol komt dus zonder ritme naar de Cegeka Arena. Zijn laatste invalbeurt in de competitie dateert van 25 november.

Wellicht zal Sobol ook in Genk een doublure zijn eens Joris Kayembe terugkeert van de Afrika Cup. Sobol speelde in het verleden voor Club Brugge, waar hij degelijk presteerde maar ook niet helemaal kon overtuigen. Desondanks wist de linksachter er toch 124 duels voor Blauw-Zwart te spelen.

Een goede aanwinst voor Genk?

Meest recent

'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

28
28
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

17
17
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

62
62
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

15
15
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

97
97
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

217
217
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

80
80
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

310
310
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

422
422
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

124
124
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

194
194
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

252
252
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

157
157
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

267
267
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

516
516
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

153
153
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

156
156
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

156
156
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

145
145
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

303
303
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

377
377
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

636
636
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

483
483
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

582
582

Meer sportnieuws