'Genk slaat toe en strikt ervaren ex-speler van Club Brugge'

door
'Genk slaat toe en strikt ervaren ex-speler van Club Brugge'

Bij KRC Genk gaat Gerardo Arteaga wellicht de overstap maken naar Monterrey in Mexico. Dat levert de club wellicht een zestal miljoen euro op. Het Belang van Limburg weet dat de Limburgers een voormalige speler van Club Brugge willen aantrekken als vervanger.

LEES OOK: Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Genk gaat voluit voor Sobol

Het is duidelijk dat Eduard Sobol volop wordt aangeboden aan ploegen in de Jupiler Pro League. Dat is geen toeval, want hij wordt vertegenwoordigd door het kantoor waar Sergiy Serebrennikov en Oleg Iachtchouk werkzaam zijn.

Sobol werd de afgelopen dagen gelinkt aan AA Gent en KVC Westerlo. Volgens HBvL is het echter Racing Genk dat de beste papieren heeft om de linksachter terug te halen naar België. De Limburgers willen Sobol huren met aankoopoptie.

Op een zijspoor bij Straatsburg

Het is echter nog maar de vraag of Sobol een echte meerwaarde is voor KRC Genk. De linksachter komt immers amper aan de bak bij de Franse middenmoter Straatsburg. Daar speelde hij dit seizoen amper 22 minuten in de Ligue 1. Sobol komt dus zonder ritme naar de Cegeka Arena. Zijn laatste invalbeurt in de competitie dateert van 25 november.

Wellicht zal Sobol ook in Genk een doublure zijn eens Joris Kayembe terugkeert van de Afrika Cup. Sobol speelde in het verleden voor Club Brugge, waar hij degelijk presteerde maar ook niet helemaal kon overtuigen. Desondanks wist de linksachter er toch 124 duels voor Blauw-Zwart te spelen.

Een goede aanwinst voor Genk?

Meest recent

Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

2
2
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

12
12
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

61
61
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

50
50
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

77
77
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

153
153
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

104
104
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

57
57
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

31
31
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

85
85
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

251
251
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

820
820
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

83
83
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

73
73
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

86
86
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

330
330
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

441
441
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

390
390
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

687
687
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

206
206
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

260
260
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

524
524
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

372
372
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

281
281
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

256
256

Meer sportnieuws