KV Kortrijk slaat toe en maakt komst RSCA-doelwit bekend

door
KV Kortrijk slaat toe en maakt komst RSCA-doelwit bekend

De Japanse spelers zijn bijzonder populair in België. Dat is geen toeval, want ze doen het ook bijzonder goed in de Jupiler Pro League. KV Kortrijk heeft vandaag meegedeeld dat zij de Japanse centrale verdediger Haruya Fuji hebben aangetrokken. Hij stond ook op de shortlist van RSC Anderlecht.

LEES OOK: STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

Fuji naar KV Kortrijk

"Haruya Fujii is de volgende winteraanwinst van KVK. De Japanse verdediger komt over van Nagoya Grampus in eigen land", laten de Kerels weten via de clubkanalen.

"De 23-jarige verdediger genoot zijn opleiding bij Nagoya in eigen land en maakte in 2018 zijn debuut bij het eerste elftal. In 2021 was Fujii actief in de AFC Champions League. De laatste 2 seizoenen ontpopte hij zich tot een vaste waarde achterin bij Nagoya Grampus", klinkt het verder. 

Huur met aankoopoptie voor KVK

"Na een oproep voor de Kirin Cup met het Japanse nationale elftal in maart vorig jaar, volgde op 1 januari het debuut van Haruya in een oefeninterland tegen Thailand. Haruya Fujii komt op huurbasis over van Nagoya tot het einde van het seizoen met aankoopoptie. Hij zal het rugnummer 24 dragen", laten KVK weten.

Hij is na aanvaller Jonathan Afolabi al de tweede winteraanwinst van KV Kortrijk.

𝙃𝘼𝙍𝙐𝙔𝘼 𝙁𝙐𝙅𝙄𝙄 𝙄𝙎 𝙀𝙀𝙉 𝙆𝙀𝙍𝙀𝙇

De Japanse verdediger komt op huurbasis over van Nagoya Grampus in eigen land. ✍️

📝Alle info via de link ⬇️https://t.co/txi8kQ7Pef#HiHaruya #AltijdEenKerel 🔴⚪️ pic.twitter.com/xmwuN2EPxs

— KV Kortrijk (@kvkofficieel) January 10, 2024

Goede aanwinst voor KV Kortrijk?

Meest recent

Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

0
0
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

132
132
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

150
150
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

34
34
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

155
155
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

231
231
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

296
296
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

563
563
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

109
109
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

489
489
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

593
593
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

176
176
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

67
67
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

177
177
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

75
75
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

91
91
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

249
249
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

693
693
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

118
118
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

197
197
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

316
316
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

256
256
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

155
155
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

46
46

Meer sportnieuws