'Antwerp krijgt belangrijk nieuws over komst Dennis Praet'

door
'Antwerp krijgt belangrijk nieuws over komst Dennis Praet'

Antwerp FC zal na de winterstop een inhaalbeweging moeten inzetten om opnieuw een belangrijke rol te spelen in het titeldebat. Extra versterking is dan ook welgekomen voor de regerende kampioen. Dennis Praet is alvast één van de targets die genoemd worden.

Het stamnummer één heeft een formidabel 2023 achter de rug, waarin het de landstitel, beker én supercup pakte. Maar in de huidige jaargang blijft een bevestiging voorlopig uit in de Jupiler Pro League. De achterstand op leider Union SG bedraagt na 20 speeldagen alweer 16 punten.

LEES OOK: Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Nieuwe spelmaker gezocht

Om een inhaalbeweging in te zetten tijdens de komende maanden, is wat extra kwaliteit dan ook welgekomen. Op bepaalde posities is de spoeling immers redelijk dun. Zo zijn er bijvoorbeeld weinig alternatieven voor de rol van spelmaker op het middenveld.

Op deze positie hoopt coach Mark van Bommel dan ook op versterking. "Centraal hebben we niet veel opties. Met Jacob Ondrejka en Michel-Ange Balikwisha kunnen we schuiven, maar dat is niet het meest ideale scenario. Als de mogelijkheid zich aandient, zullen we ons versterken", zei de trainer onlangs nog.

Voormalig Gouden Schoen

En RAFC heeft al een target in het vizier. Zo meldde transferwatcher Sacha Tavolieri onlangs dat Antwerp denkt aan de komst van Dennis Praet. De voormalige Gouden Schoen speelt momenteel bij Leicester City, maar komt niet in de plannen voor van coach Enzo Maresco.

Daar zou de Belgische kampioen dus van willen profiteren. Bij La Dernière Heure meldt men nu dat de Foxes ook van plan zijn om Praet tijdens de huidige mercato proberen van de hand te doen. Desondanks is het dossier behoorlijk gecompliceerd voor Antwerp.

Verschillende struikelblokken

Zoals bekend heeft de landskampioen het financieel niet zo breed. En de schorsing van sportieve baas Marc Overmars maakt de transferzaken er niet gemakkelijker op. Bovendien heerst er concurrentie van onder meer het Italiaanse Torino. Tot slot beweert LDH dat Praet liever afwacht tot komende zomer. Dan loopt zijn contract bij Leicester immers af en als transfervrije speler kan hij elders aan gunstigere voorwaarden tekenen. Antwerp zal dus overtuigend uit de hoek moeten komen om het dossier alsnog naar zich toe te trekken.

Antwerp moet zich deze winter absoluut versterken ...

Meest recent

'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

20
20
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

76
76
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

136
136
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

414
414
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

551
551
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

330
330
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

99
99
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

312
312
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

264
264
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

237
237
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

579
579
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

333
333
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

658
658
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

660
660
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

764
764
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

148
148
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

582
582
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1395
1395
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

778
778
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

244
244
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

477
477
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

393
393
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

661
661
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1052
1052
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

367
367

Meer sportnieuws