Westerlo krijgt gigantische dompers te verwerken op stage

311 stemmen
Westerlo krijgt gigantische dompers te verwerken op stage

Westerlo trok naar het Turkse Antalya om er zich voor te bereiden op het tweede deel van het seizoen. De club uit de Kempen, momenteel elfde in de Jupiler Pro League, kreeg meteen enkele rake klappen te verwerken. 

Onder leiding van kersverse coach Rik De Mil trok Westerlo deze winter naar Turkije. De oefenmeester liet bij Gazet van Antwerpen optekenen dat hij tevreden was met wat hij tot nu toe heeft gezien, al loopt de trainingsstage niet van een leien dakje.

Zo moest Adedire Mebude al terukeren naar België nadat zijn broer Dapo, actief bij KV Oostende, betrokken raakte bij een zwaar verkeersongeval. Maar hij is niet de enige die de groep moest verlaten.

LEES OOK: 'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

Fractuur

Want ook Kyan Vaesen is ondertussen uitgevallen. De 22-jarige aanvaller kampt met een stressfractuur in de voet en zal, naar alle waarschijnlijkheid, een zestal weken in de lappenmand liggen. Vaesen zal in Antalya een individueel programma afwerken. 

“Een stevige domper”, aldus trainer De Mil. "Kyan trainde scherp en groeide toe naar een beter niveau dan hij dit seizoen getoond heeft. Of we op zoek gaan naar een vervanger? We hebben al een ruime kern met veel aanvallers. We zullen dus goed moeten nadenken wat er nodig is."

Chadli

Ook Nacer Chadli traint niet mee met de groep. De voormalige Rode Duivel was ziek de afgelopen dagen en kampt met een rugblessure. De linksbuiten zal in Turkije de arts opzoeken die hem hielp tijdens zijn periode bij Basaksehir. 

Verwacht jij veel van Rik De Mil bij Westerlo?

Meest recent

Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

3
3
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

105
105
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

137
137
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

322
322
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

385
385
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

88
88
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

293
293
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

508
508
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

276
276
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

157
157
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

199
199
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

191
191
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

347
347
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

739
739
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

120
120
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

474
474
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

68
68
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

371
371
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

109
109
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

42
42
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

118
118
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

396
396
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

291
291
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

121
121

Meer sportnieuws