Westerlo krijgt gigantische dompers te verwerken op stage

door
Westerlo krijgt gigantische dompers te verwerken op stage

Westerlo trok naar het Turkse Antalya om er zich voor te bereiden op het tweede deel van het seizoen. De club uit de Kempen, momenteel elfde in de Jupiler Pro League, kreeg meteen enkele rake klappen te verwerken. 

Onder leiding van kersverse coach Rik De Mil trok Westerlo deze winter naar Turkije. De oefenmeester liet bij Gazet van Antwerpen optekenen dat hij tevreden was met wat hij tot nu toe heeft gezien, al loopt de trainingsstage niet van een leien dakje.

Zo moest Adedire Mebude al terukeren naar België nadat zijn broer Dapo, actief bij KV Oostende, betrokken raakte bij een zwaar verkeersongeval. Maar hij is niet de enige die de groep moest verlaten.

LEES OOK: Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Fractuur

Want ook Kyan Vaesen is ondertussen uitgevallen. De 22-jarige aanvaller kampt met een stressfractuur in de voet en zal, naar alle waarschijnlijkheid, een zestal weken in de lappenmand liggen. Vaesen zal in Antalya een individueel programma afwerken. 

“Een stevige domper”, aldus trainer De Mil. "Kyan trainde scherp en groeide toe naar een beter niveau dan hij dit seizoen getoond heeft. Of we op zoek gaan naar een vervanger? We hebben al een ruime kern met veel aanvallers. We zullen dus goed moeten nadenken wat er nodig is."

Chadli

Ook Nacer Chadli traint niet mee met de groep. De voormalige Rode Duivel was ziek de afgelopen dagen en kampt met een rugblessure. De linksbuiten zal in Turkije de arts opzoeken die hem hielp tijdens zijn periode bij Basaksehir. 

Verwacht jij veel van Rik De Mil bij Westerlo?

Meest recent

Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers wellicht andere oorden zullen ...

10
10
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

22
22
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

114
114
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

183
183
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

78
78
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

96
96
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

30
30
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

57
57
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

104
104
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

52
52
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

200
200
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

81
81
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

141
141
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

191
191
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

130
130
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

82
82
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

66
66
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

118
118
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

84
84
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

346
346
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

403
403
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

381
381
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

28
28

Meer sportnieuws